bugün

entry'ler (165)

r10 net

davetiyesini satmak isteyenler için beklediğim site

küfür eden kız mı sigara içen kız mı

iyi sevişen kız.

crazy1girl

an itibariyle kıvranan yazar en bi çıtır.

double penetration

her genç kızın hayali özellikle benim. her iki deliğin dolması çok keyifli olmalı.

kışın ortasında deliler gibi yanmak

An itibariyle başıma gelen durum. hastalık değil ben derdimi biliyorum ya neyse.

kıllı erkeklerin seksi olduğu gerçeği

Evet vardır böyle birşey. Özellikle gömlek giydiklerinde dışarıya fırlayan kıllar yok mu ... of offf.. Tek tek alıp öpmek istersin o kılları.

hepinize benden oral

sevinçli yazar söylemidir. hep çay mı olacak değiştirelim havamızı biraz.

oral seks yaparken şarkı söylemek

can sıkıntısından yapılan eylemlerden biridir. hele ki uzun, tembel bir organla karşı karşıyasanız bu daha da sıkıntılıdır.

(bkz: uzun ince bir yoldayım)

meme arasında penis gezindirme sorunsalı

her erkeğin kızların göğüslerine bakarak gerçekleştirdiği onlarca fanteziden biridir. illa ki aletini o ikilinin arasında gezdirecek, arasına sokacak vs. deneyimler sonucu ustalıkla kıvırılabilir. diğeri için (bkz: oral seks)

kız ismi olarak su

genellikle seksi kızların adıdır. bendeniz gibi.

ayna karşısına geçip vücudu incelemek

vücudu eşsiz olan insanların yaptığı eylemdir. benim mesela evimin her yerinde aynalar vardır onlardan mahrum kalmak istemem ee onlar da bu güzellikten mahrum kalmazlar tabi.

anal seksten korkan türk kızları

korkak kız profili çizen kızlardır. hatta öpüşmeye bile korkarlar. denemekten korkmayın acımıyor denilesi kızlardır.

üniforma fetişi

en az rastlanan fetişlerden biri olması mümkün fetiş. en çok da polisler revaçta tabi benim açımdan da öyle.

görsel

30 lira vermemek için belediye otobüsüne binmek

fakirlerin yaptığını bir harekettir. gerçi onlarda dolmuşa binmek için bile papel yokken sorular bu zavallılar nasıl taksiye binerler ?

akp başlıklarına sıkılıp kendini parmaklayan yazar

uludağ sözlüğün kalitesinden sıkılan yazardır. bu ne akp, akp, akp.. siyaset meydanına çevirdiniz diye bağırması mümkün insandır. elleri yavaşca aşağılara doğru süzülür ve bir ileri bir geri.

regl dönemi yaklaştıkça seks isteğinin artması

yumurtlama dönemine denk gelen dönem. genellikle ay ortalarına gelir ya da bir iki gün gecikir. regl döneminden bir - iki gün önce gene başlar ve o dönemde sona erer.

eşşeği paraşütle uçuran orospu çocukları

iyi yapmış olan çoçuklardır. ben olsam eşeği korkudan öldürmeden indirmezdim paraşütü.

bakir erkekle sevişmek

elizabeth erkekle yiyişme durumu. aslında iğrenç bir durumdur. daha kıza dokunmayı bile bilmez. verileyemesidir. siktir edilesidir.

edit: hatıraları anlatmak da mı eksi ne derdin?

edit: verilen eksilerden anladığım kadarıyla sözlükte bayağı elizabeth varmış.

oral seks

sıcak bakmadığım hadise. sonuçta kadınların öyle bir uzuvu yok. yapamadım, yapmam da.

rte nin gözyaşları

en az kendi kadar sahte olan gözyaşları. çok iyi bir şovdu tebrik ediyoruz kendisini. bir de burdan yakalım.

(bkz: timsah mı rte mi)