1. 1.
  (bkz: uludağ sözlük)
  4 -16 ... zall
 2. 2.
  Sözlükte yeniyim, yeni olmama ragmen cok sevdim (belkide yeni oldugum icin cok sevdim)ama gerçekten eksiyi okudugum zaman burası için endiseleniyorum. Sanırım gercekten yas ortalamasi ile alakalı bir an önce el atılması gereken bir durum. Tamam adı var ama o ad kaliteli anilmadiktan sonra ne anlamı var.

  (bkz: sırf sevdiğimden)
  3 -1 ... pozitif hatun
 3. 3.
  (bkz: uludağ sözlük)
  1 ... kinamiyo takao
 4. 4.
  Aradan sadece 78 gün geçmiş ama diyeceğim o ki,
  bu sözlüğe girdiğimde aklımı kaçırmamak için büyük çaba sarf ediyorum. Kıyamet neredeyse kopmak üzere ama millet hala at gözlüğünü çıkaramamış.
  1 -2 ... pozitif hatun
 5. 5.
  (bkz: ben bura neden geldim niçin geldim).
  ... ehveniser
 6. 6.
  Son dönemde artık iyice boku cikmis sozluktur.ne dediğimi anlamak için sol tarafa bakmak yeterli.troll olmaya çalışan ama yanına bile yaklasamayan bir güruh sozlugu istila etmiş resmen.
  2 -1 ... prescott
 7. 7.
  (bkz: )

  Uludağ sözlük .

  (bkz: )
  Facebook.......

  (bkz: )

  Uludağ sözlük 1000 kat daha iyi dir öbür programlardan.
  9 ... inci2003
 8. 8.
  memeleri sarkmis disi yazar basliginin musul operasyonundan daha fazla ilgi gordugu sozluk. yeni turkiye nin kisa ozeti. neyse ki ukrayna da yasiyorum. simdi turkiyeliler dusunsun.
  ... jigsaw2
 9. 9.
  ben yeniyim arkadaşlar eskiden hep pasif olarak takip ederdim. ama üye olup takip etmek daha eğlenceli postmodern bi tarzı var bu sitenin başarıların devamını dilerim.
  1 ... erdoann
 10. 10.
  Gercekten anlamadigim tek sey var o da bu sozlugun yaprak kimildamamasi gibi buyuyememesi. Sozlukte acilan basliklar cinsellik,bakirelik,patlak kiz vb basliklar yuzunden insanlara ve alt nesil olan kardeslerimize hic bir ogretisi olmadiginin kanaatindayim ve yetkililerin basliklari acarken gozden gecirilmesini istiyorum. Lutfen artik bu tur basliklar yayinlanmasin.
  ... kokoslaralaik olmayankiz