1. 1.
  dünyanın en iyi dijital fotoğraf makinesi üreticisi...
  4 -3 ... coinstar
 2. 2.
  bir japon şirketi
  4 -1 ... trda
 3. 3.
  2004 yılında PowerShot a75 modeline sahip olduğum, fonksiyon, ergonomi ve tasarım konularında çok başarılı olan firmadır.
  2 ... mya
 4. 4.
  bi kanada sirketi olup dunyanin en kaliteli lens, fotograf makinesi, video kamera ve fotokopi makinelerini ureten sirketlerinden birisidir.. turkiye distributorleri erkayalar olup yurtdisindan alinan canonunuzun yuzune bile bakmazlar herhengi bir problem oldugunda.. ayrica amerikanin iki kati fiyatina satarak bizleri bi guzel kaziklamaktan da geri durmazlar. amerikadan daha pahali olmasi gayet normal tabiki diyen arkadaslara oncelikle amerikadan pahali olmasinin normal oldugunu ama kimi urunlerin iki katindan fazla olmasini kabullenemedigimizi belirtip neden ipodlar iki kati fiyatina degil ve bilkom yurtdisindan alinmis olsa bile en ufak bi arizada bile apple urunleriyle oldukca ciddi bir sekilde ilgileniyor diye de eklemek isteriz.

  http://www.canon.ca
  3 ... dscsbz
 5. 5.
  kullanmakta olduğum ixus i modeli ile gönümde taht kurmuş fotoğraf makinesi, lens ve fotoğraf filmi üreticisi.*
  3 ... anthrax
 6. 6.
  kanada şirketi firmadır, he he... mesela http://www.sabanci.es şeklinde bir domain alan sabancı holding ispanyol şirketi oluvermemektedir değerli uuserlar. burada, en yakın rakibi nikon ile yapılmış bir 35 mm kıyaslaması mevcut...
  http://www.photo.net/equipment/35mm/canon-v-nikon
  bu da japon taklidinin sitesi, buyrun. *
  http://canon.jp/
  1 ... cryptic
 7. 7.
  youtube'da reyting rekorları kırmış olan uzakdoğulu gitar solosu atan yetenekli gencin çaldığı aslen klasik müzik olan eserdir. çelloculara hafakanlar bastıran bir eser olsa da, bir senfoni orkestrasının elinden izlenilmesi halinde insana asil duygular yaşatır.
  1 ... westphalia
 8. 8.
  powershot ve ixus olmak üzere 2 klasmanda dijital makine üreten firma. powershot serisi daha çok profosyoneller, ixus serisi ise manuel ayar yapmak sevmeyenler içindir.
  2 ... ancey mahan
 9. 9.
  nikon varken en iyi ihtimal dünya ikincisi olabilecek firma. tabii leica'yı da saymazsak...
  -3 ... bahdeniz
 10. 10.
  savaş uçaklarındaki küçük çaplı toplara verilen isim.
  3 ... kutupsal form