bugün

sevişemez efendim. hava ayaz mı ayaz elleri ceplerinde dolanırken çat diye bi kız çıksa karşısına napıcak bu adam ? içliği neresine sokacak. aids gibidir bu içlik. sevişmenize engel olur.

(bkz: yer yarılsa da içine girsem denilen anlar)
gayet rahat ve kendinden emin bir şekilde sevişir.
hatta bunu fazlasıyla sempatik bulan hatunlar da mevcuttur.
ya köyünde, yaylasında yaşayan, ya da yüksek irtifa kampına çıkan erkektir.
soğuktan haz etmeyen, hasta olmamak için de en iyisini yapan erkektir.
askerdir.
hasta olup sevişemeyecek duruma gelmektense içlik giyip sevişememeyi tercih eder. yinede hasta olana oranla sevişme şansı daha yüksektir.
sadece içlik varsa henüz sevişmiştir yada heran sevişme ihtimali vardır bence. (bkz: çıplak adam)
üşümüyordur.
askerde nöbete çıkmıştır ya da çıkacaktır..
sağlığına önem veren,genelde soğuk ortamlarda çalışan,bulunan kişidir.
müthiş sevişkendir. sıcaktır bir kere. sokulursunuz ısınırsınız, o sokulur ısıtılırsınız. soğukları sıcak, tabuları oyuncak eder. içlik mi giydin ayıp egosundan sıyrılmıştır. kendiyle barışıktır. korkmayın ilk özel günde bir içlik alın, hatta ilk içliği bana alın, giyeceğim sözüm söz.
Erkeğin tedbirlisidir.
bu içlik yüzyıllardır var ise, hala da üretimi hızla devam ediyor ise erkek adam bunu giyiyor kardeşim.
Sevişme esnasında pantolon ile birlikte çaktırmadan, hızlı bir şekilde çıkarması lazım olan kıvrak kimsedir kendiler.
ortaokulda arkadaşlarının dalga konusu olan ve senelerce unutulmayan bu post-travmatik deneyim ile yaşayan kişilerdir.
Sevişirken geç boşalma gibi verdiği avantajın yanı sıra soğuğa karşı en etkili silahdır.
sıcağı seven erkektir.
evlerden uzak, ne kadar seksi olursa olsun o içlik göründğü andan itibaren kahtalı mıçı'dan farkı kalmayacaktır.
-abi titriyorsun.
+yo.ok be.en i.yi.yim. bırrr...
-valla ben içime içlik giydim, oh ısçacık tutuyo. sen giymiyor musun?
+olur mu lan salak. ya şimdi, yolda giderken karşıma bi kız çıkıp sana vercem dese. Yatak odasında pantlonu çıkarınca rezil olurum amk. tüm karizma yerlerde, çaktın mı? hehe
-çok zekice. yalnız, karizma deyince; burnundan akan sümüğün ağzına girmesi sana ayrı bi karizma katmış, söyliyim. senin cüzdanında 15 senedir gezdirdiğin prezon da vardır allah bilir, abazan salak.
kaşınan erkektir. dayak isteyen erkek anlamında değil efendim bildiğin tatlı tatlı kaşınır insan içlikle ama o içlik çıktığında bir rahatlama gelir ki insana yeni doğmuş gibi hisseder insan.

yeni aldım bende bir kaç gün oluyor. siyah efendim batman gibi hissediyorum kendimi giydiğimde. kıydım paraya sağlamından aldım. malum havalar soğudu alttan soğuğu yemektense. bir kız beni yeni içliğimle görme şansı buldu bu bi kaç gün içinde hiç sorun olmadı. zaten içlikle görme safhasına gelmişin 'ıyy sende içlik var sevişmem.' mi diyecek. tabiki demeyecek. koruyalım efendim koruyalım içlik iyidir.

not: bu içlikler insanın yanlız hissetmesini bir nebzede olsa dindiriyor. herkes edinmeli efendim bizim buralar sıcak gerek yok falan demeyin pijama olarak kullanırsınız en kötü.

not2: içlik sektöründe çalışmıyorum sadece içlik seven bir vatandaşım.
kıçın donmaması için etkilidir, sıcak tutar. askerde giyerdim bunu. kütahya soğuk olur, giden bilir. allahtan sonra ihtiyacım olmadı. geride anısı kaldı sadece. fakat şöyle bir şey de vardı öncesinde hayal meyal hatırlıyorum. beş yada altı yaşlarda annem külotlu çorap giydirirdi bize ama sorun yoktu o yıllarda. lakin günümüzde faciadır desem yeridir, bırakın ufaklıkla oynamayı eğilemez, hareket bile edemezsiniz.
kış soğuğunda her şeyden daha mantıklı olan şeydir.
iticidir.
Askerde sık görülen olaydır. Özellikle doğuda askerlik yapan bireylerde ''içlik'' giymeden nöbet tutan babayiğit görülmemiştir.
üşüyen erkektir. içliğiyle sevişmeyeceğinden sevişmesine engel değildir. çıkarır koyar bir kenara. hatunların çıt çıtlı badisi gibi bir şeydir yani.
hava çok soğuktur. üşüyordur. evin içinde içlikle dolaşmıyorsa, abartıp yatağa falan o halde girmiyorsa sorun yoktur.