1. 1.
  gençken real madrid'e gelmiş ama beğenilmeyince mallorca'ya gönderilmiş,burda nasıl bi futbolcu olduğunu gösterince barcelona'ya geçmiş ve madrid'e her maçta kinini gol olarak kusmuş,çok hızlı,son vuruşları gayet şahane kamerun'lu forvet oyuncusu.rakip taraftarların kendisiyle "maymun" diye dalga geçtiği ve tezahürat yaptığı sırada golünü çakınca,tribünlere gitmiş ve maymunu taklit ederek sevinmiştir.
  17 -1 ... elendil
 2. 2.
  dün akşam ki zaragoza-barcelona maçında,75.dakikada durum 0-0 iken tribünlerin yaptığı aşırı ırkçı tezahüratlar sonucu maçı terketme kararı almış ardından ikna edilmiş ve oyuna geri dönmüştür.akabinde barca 2 gol çakmış ve ilahi adaleti göstermiştir.
  3 ... elendil
 3. 3.
  kendisine yapılan ırkçı tezahüratlar sonucu sahada ağlamaklı olmuş futbolcudur. zira batı avrupalılar kendilerine bile saygı duymazken atalarına tabii ki duymayacaklardır *
  5 ... impayatoy
 4. 4.
  1. ayarını kendsini beğenmeyen real madrid'e,
  2. ayarını top kendisine geldiğinde maymun taklidi yapan chelsea taraftarına,
  3. ayarını hayvanca tezahürat yapan * zaragoza taraftarına vermiş,
  kamerunlu büyük yetenek. sahadan çıkmaya yeltendiğinde maçı beraber izlediğim babamın da benim de gözlerim dolmuştu. ancak neyse ki yine ayarını futboluyla verdi. efendi adam.

  not: burada dikkat edilmesi gereken bir diğer şey ise o ana kadar iyi oynayan ve en az 1 puan alacak gibi görünen real zaragoza takımı, olaydan sonra demoralize olmuş ve yenilmekten kurtulamamıştır. zaragoza taraftarının yaptığı kendi zararına olmuştur.
  6 -1 ... denizci cakabey
 5. 5.
  Sözde medeni ingilizlere gereken cevabı sahada gol atarak en iyi şekilde veren futbolcu.

  (bkz: Hepimiz zenciyiz)
  7 ... kurabiyecanavari
 6. 6.
  geçtiğimiz günlerde zaman gazetesi'nin ödül törenine katılmak için türkiye'ye gelmiş müthiş depar atan adam.yanında ki süper hatun romenya'lı olup karısıymış sanırım.
  2 ... elendil
 7. 7.
  (#132510)
  2 ... trinfr
 8. 8.
  sürekli ırkçı tezahüratlara maruz kalan, kamerun milli takımı ve barcelona nın aşırı derecede tehlikeli forvet oyuncusudur...öncelikle real madrid tarafından beğenilmeyen sonra
  da barcelona ya gelen eto'o, o beğenilmediği günden midir nedendir bilinmez her barcelona - real madrid derbisinde gol atmaktadır...yaşının çok genç olması, bitiriciliği, sürati ve becerisiyle belki de dünyanın en tehlikeli ve en formda forvetidir...
  2 ... fth
 9. 9.
  serencebey'in 'we are all eto'o' diye pankart açtığı futbolcudur.
  real madrid alt yapısından yetişmesine rağmen oynadığı her takımda real mardride gol atmış olması da ilginçtir.
  2 ... otuzyedibucukekrantv
 10. 10.
  ırkçı saldırılara en çok maruz kalan futbolcudur. kendisini beleşçi forvet olarak değerlendirip, ronaldinhonun sırtından para kazandığını düşünsemde hepimiz etooyuz.
  4 ... salca