1. 1.
  tanrıyı aşağılayan sözleri olan ve genellikle satanist öğeler taşıyan metal müzik türü..
  9 -28 ... thoth
 2. 2.
  bütün metal tüleri arasında en sert olanıdır.ülkemizde çok yanlış tanınmaktadır.bu türe ait şarkılarının çok büyük bi kısmının gayet masum şarkı sözleri vardır.fakat yurdum insanı bu şarkılardan hiçbirini dinlemeden ya da dinlese bile anlamadan dinleyerek hakkında atıp tutmaktadır maalesef..
  20 -3 ... tequila cup
 3. 3.
  -oğlum ingilizcede bılek ne demek?
  -siyahtı galiba abi.
  -ha o zaman bu bılek metal,kara metal oluyor.satanis la bunlar.kedi filan keserler.bir de konser vereceklerimiş yavurlar benim memleketimde.kurbağacan bizim tayfayı topluyoruz bu pazar,dağıtalım şu satanisleri".
  önce dinle,sözlüğü aç bakalım bir kelimelerinin anlamı neymiş öğren,tamam sevmiyorsan dinleme ama asla etiketleme bilmeden.
  14 -7 ... asiti kaçmış kola
 4. 4.
  saçma müzik türü. gereksiz gürültü.
  (bkz: vazgeçin)
  22 -67 ... hendrix
 5. 5.
  saçma olmayan müzik türü.
  34 -11 ... chariot
 6. 6.
  2000'li yıllardan itibaren nesli yavaş yavaş tükenen metal türüdür.
  6 -2 ... redwinemania
 7. 7.
  "beynim eridiiiii", "beynim çürüdüüüü", "şeytaaaan" gibi sözlere sık sık rastlanan müzik türü.
  22 -11 ... zall
 8. 8.
  Metal türleri arasında icra edilmesi en kolay türdür. Şarkıların birçoğunda solo namına pek bişey olmaz, hatta bazı gruplar 6 tane albüm çıkarmış olup tek bir soloya bile yer vermemiş olabilir. Vokaller çoğunlukla berbattır, şarkı sözleri komiktir. icra eden sanatçılar ne kadar korkunç ve şeytani görünmek isterlerse o kadar komik olurlar. Zamanında ben de dinlerdim.

  http://www.ruthlessreview...tal_pics_of_all_time.html
  7 -15 ... baybars
 9. 9.
  bilip bilmeden,sirf begenmedikleri icin bok atan kimselerin,cahilce gorus bildirmesi de cok acidir.tamam begenmeyebilirsin nokta buna kim ne diyebilir ki? neyse efendim black metal satanist muzigi degildir.tabiki satanist olan gruplar vardir.ancak bilmenizi isterim ki 100 tane black metal grubu varsa sadece 10 u satanistir.digerleri pagandir.black metal genellikle din,savas,karamsarlik,korku,ihanet,ofke uzerine yapilir.3 tane kici kirik ,burzum,dimmu borgir gibi gruplari dinleyip te bok atmaya heveslenmeyin.ornek verdiginiz o gruplarin hepsi black metal in yuzkaralari.ayrica cradle of filth bir black metal grubu degildir.once bilin ondan sonra bokunuzu atarsiniz.
  22 -5 ... hexagram
 10. 10.
  1982 çıkışlı venom albümü:

  black metal
  to hell and back
  buried alive
  raise the dead
  teachers pet
  leave me in hell
  sacrifice
  heavens on fire
  countess bathory
  dont burn the witch...
  4 ... varg