bugün

entry'ler (139)

kürt milliyetçiliği

iş kendilerine dokununca bunların hepsi katliam derler,insanlık derler ama ölen bir asker için bir polis için üzüldük diyemezler. böylede yavşaktır bu kendilerine solcu diyen faşistler.

mustafa kamal in yahudi olması

''Bedenimin babası Ali Rıza Efendi, hislerimin babası Namık Kemal, fikirlerimin babası ise Ziya Gökalp'tır.'' diyen yahudi görmedim. Manda ve himayeyi türk milleti için kabul etmeyen yahudi hiç görmedim.
Ha ama yahudi hizmet madalyasıyla gezip, abdye uşaklık edenleri, toprakları parsel parsel satanları, emperyalizme kucak açanları gördük.

sözlükteki kürt milliyetçileri

ırkçılığın alasını yaparlar ama kılıfları hazırdır biz devrimciyiz, biz solcuyuz.
(bkz: yav he he)

silvan

pkk yandaşlarını anlamak mümkün değil. ulahn arkadaş mühimmat depola, 3 tane askeri şehit et sonra devlet müdahale edince avvv.
ya devlet başa ya kuzgun leşe. işinize gelirse. şımarık çocuklar gibisiniz anasını satayım! askere,polise pusu kur kahpece öldür,roket atarlarla insanların evlerine dan dun vur ondan sonra ama kardeşlik hadi lahn oradan dünyanın hangi ülkesinde böyle kardeşlik var ?!

lahmacunu elle yiyen kız

(bkz: evlenilecek kız)

milliyetçi kızlar

öyle de cesurlardır ki Ankara Üniversitesinde bir avuç olmalarına rağmen kürsüden bile bozkurt selamlarını yaparlar kardeşim hadi işinize.
görsel
edit: evet (bkz: ezgi tipi)

18 mart 2018 mhp olağan genel kurultayı

mhp mensubundan çok akbabaları ilgilendiren kurultaydır. bir şey de olmayacaktır. yine lider bellidir.

türk kürt evliliği

yıl olmuş 2015 hala türk kürt ayrımı yapıyorsunuz be arkadaş. Hepimiz aynı toprağın adamıyız. Ülkeyi ayıra ayıra bu noktaya getirdiniz. (bkz: iyi halt ettiniz)

sinan oğan ın mhp genel başkanı olması

ihtimali yoktur.

milliyetçi kızlar

ülkenin şu gidişatına dur diyebilecek cesur yürekli asenalardır.
ileride fırat yılmaz çakıroğlu gibi yiğitler doğuracak, bozkurtlar,asenalar yetiştirecek analardır.

milliyetçi kızlar

kadın ve milliyetçi yan yana olursa tadından yenmez. gerçekten dava aşkı güden insanlardır. ideoloji peşinden koşarlar.hayatları boyunca dik dururlar.
(bkz: ezgi tipi)
görsel

ezgi tipi

Milliyetçi Hareket Partisi 26. Dönem Kayseri Milletvekili Adayı. Yıllar sonra Kayseriye gel,alakasız bir şekilde meydanda gör ve tanış. Gerçekten cesaretine,bilgisine,duruşuna hasta oldum. Hem bu kadar başarılı hem de bu kadar güzel olmak ve bu kadar da halkla iç içe ne diyeyim Allah gönlüne göre versin. Umarım ileride mecliste görürüz.
Ayrıca sosyal medyayı en aktif kullanan vekil adayı desem yanılmam herhalde pes dedim gerçekten!
Hesapları şöyle efendim:
https://twitter.com/ezgitipi/
https://www.facebook.com/ezgitipikayseri
https://instagram.com/ezgitipi

oss ye hazirlanmak

düzen ister,sabır ister,ertelememeyi ister.. eger bunlar yapılırsa sonuc gelir ha %100 mü hayır... sonucta sen 3 saat içinde bir şeyler yapmaya çalışıyorsun..hangi psikolojide ve nasıl ?sırf bu sınav ile iş bitmiyor..

21 yaşına kadar cinsel deneyimi olmamış kız

doğru ya da yanlış bu tamamiyle zihniyetle alakalı fakat illa birileriyle bir şeyleri yaşamış olması mı gerekiyor ? hayır ...ben böyle bir zorunluluk göremiyorum.
yaşayıp her gün evlere servis olan bir sürü insan var ..
yine sadece beraber olduğu insanla yaşayan var ..
yaşamayıp belki 3 yıl sonra 5 yıl sonra nişanlısıyla,sevgilisiyle ya da eşiyle yaşayacak olan insan var ..
hayır anlamıyorum ki bu nasıl bekaretmiş sayfaalrca yazılıyor değişik konularda tartışılıyor ..
sözlüğe meze niyetine mi açılıyor böyle başlıklar ?

başıma bir iş gelmeyecekse atatürk ü sevmiyorum

ayetullah humeyni'yi seven bir insandan ne bekliyorsunuz ?
bir taraftan özgürlükleri savunup bir tarafta aynı cümleyi iran'da humeyni için söylemiş olsaydı ne olurdu ?
(bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu!)

sevgiliden soğuma nedenleri

kıyaslamalar,karşılaştırmalar...soğumaktan beter eder.. hal böyle olunca son yakındır.

adam gibi rock grubu

pentagram rock değil metal yapıyor..örnekler için bakınız mavi sakal,bakınız kramp,kesmeşeker..
(bkz: eskiler)

melodik black metal

aksine dark tranquillity, children of bodom gibi gruplar melodik black metal değildir.

emine erdogan vs hayrunisa gul

yıldızlar savaşı(!)

ünlülerin kişisel iletileri

nuri alco - bir gazoz alır mıydın yavrum.