bugün

Saç derim çok hassas olduğu için bitkisel içerikli bi şampuan kullanmam şarttı benim için. Bioblasın bitkisel içeriği ve uygun fiyatı çekti beni. Çok da iyi geldi valla fazla para vermeye gerek yokmuş iyi sonuç için.
Bir şampuandan beklentim kesinlikle saçı yumuşatması ve güzel kokmasıydı. Bioblas botanic oils serisini de bitkisel olduğu için kullanmaya başladım. ilk defa beklentiler üzmedi :D
Yoğun saç dökülmem vardı mevsim değişikliğinden kaynaklandığını düşünüyordum. Bioblas forte şampuanı kullanmaya başladım. Düzenli kullanım önemli başlarda bir etkisi yok gibiydi ama yaklaşık 1 ay sonra tamamen kesti dökülmemi. Memnun kaldım ben herkese de öneriyorum.
Aşırı işlem görmekten hali kalmayan saçlarımı kendine getiren üründür bioblas siyah sarımsak. Öyle çok para dökmeye gerek yok bu ürün saça çok iyi geliyor kesinlikle denemelisiniz.
Bioblas botanic oils saç bakım yağı… bu zamana kadar kullandığım en iyi saç bakım ürünü olabilir. Saçlarım çok kabarır ve tülerik görünürdü beni bu görüntüden kurtardı. Her duş sonrası rutinimdir bu yağı uygulamak. Saçlarım ipek gibiii.
Yalan yok başta çok tereddütlüydüm işe yaraması konusunda. Ama dökülen saçlarımı çıkardı, duştan çıkınca taramaya korkardım şimdi çok rahat tarıyorum saç kremi bile kullanmadan ayrıca. Tek başına bioblas şampuan yetiyor. Daha ne diyeyim yahu.
Fiyat olarak uygun olması beni biraz tereddüt ettirmişti ama gerçekten kaliteli bir ürün. Saçlarımdaki dökülmeye iyi geldi ve kokusu da güzel. Bioblastan vazgeçmem artık. Alın aldırın.
botanic oils serisinin argan ve hindistancevizi yağlı versiyonları harbi favorimdir. Argan düzenli kullanımda saçları güçlendirir, hindistancevizi ise parlaklık kazandırır ve kokusu on numaradır.
Bioblas botanic oils serisi çok güzel abi. Böyle bir koku yok ayrıca saçları ışıl ışıl yapıyor çok seviyorum. Ailece favorimizdir.
Son 8 entry bildiğiniz reklamdır. Aynı üyelerin aynı sıralamayla reklamını yaptığı diğer ürünler de aşağıdadır.

(bkz: bioxcin)
(bkz: bioder)
(bkz: nutraxin)
(bkz: restorex)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.