bugün

çok kötü çok sakın almayın aldırmayın.
Argan yağlı olan şampuanını kullanırken iyiydi fakat sarımsaklı olanı kullandıktan sonra dökülmeyen saçlarım özellikle duşa girince hayvan gibi dökülmeye başladı. Saç dökülmesini önlüyormuş sözde, götüm.
Saçlar çok önemli en basit örneği ile mutluğun yegane temeli olduğunu düşünüyorum. Önce düküldüğü için moralim çok bozuldu. Bir çok arkadaşımın bakışları bile değişti. Bir çok şampuan denedim. Olmadı. En son bioplas denedim. Artık dökülmem durdu. Çok mutlu oldum.
tamamen abartılan bir marka olduğunu düşünüyorum. pek memnun kalmadım. şampuanını bir kere denemem yetti. saçlarım yıprandı kaşıntı oldu falan. tavsiye etmem.
(bkz: uludağ sözlük kel yazarlar veritabanı).
Son 8 entry bildiğiniz reklamdır. Aynı üyelerin aynı sıralamayla reklamını yaptığı diğer ürünler de aşağıdadır.

(bkz: bioxcin)
(bkz: bioder)
(bkz: nutraxin)
(bkz: restorex)
sülfatı silikonu parabeni falan hep içinde. niye övmüşsünüz bunu anlamadım.
bugün şoktan ısırgan otlusunu aldım, beni mi takip ediyorsunuz lan.
Saç Dökülmesine Karşı Hacim Şampuanını kullanan var mıdır? Kırılarak dökülmeye ve var olan saçı güçlendirip korumaya yardımcı olur mu merak ediyorum. Diğer seçenek sebamedin dökülme karşıtı şampuanı. Bilgisi olan arkadaşlar mesaj atarsa sevinirim.
Güzel şampuan dökülmeyi bayağı bayağı durduruyor.
Malum saç dökülmesi yüzünden Bioblas Argan Yağlı Şampuan kullanıyorum. Bugün ikinci haftamızdayız ve daha şimdiden saç dökülmemi büyük ölçüde durdurmuş durumda. içindeki argan yağından olsa gerek dökülme durmakla kalmadı, saçlarımın çok daha kalın ve güçlü olduğunu hissediyorum. Anlamadığım şey ise ürünün fiyatı; aynı işi vaadeden birçok ürün kendisinden kat kat pahalıyken bioblas bu makul fiyatıyla çok daha iyi sonuç verdi. Bakalım ilerleyen zamanlarda neler olacak.
biomen daha iyidir.
Şampuanıni kullandım
Ama pek hayrını görmedim.
Saç dökülmesine karşı
Olduğu iddia ediliyor
Ama benim saçımı daha çok
Döküyor.
Ayrıca piyasada sahteleri
Cirit atıyor.
10 kadından 9 unun önerdiği, saç dökülmesine karşı etkili şampuan.
Geçen markette alışveriş yapıyorum. Şampuan reyonuna geldiğimde bir teyze ile karşılaştım. Bana hiç yoktan Bioblas şampuan aldırdı. Kasaya gittiğimde şok içerisindeydim. En son kendi kendime soruyordum, ben nasıl elimde şampuan ile buraya geldim.
Neyse yurdum teyzesi iyi birşeye vesile oldu. Zaten saçlarım dökülüyordu, şampuan iyi geldi. Ama her şampuan almaya gittiğimde bir burukluk hissedicem. Nerede benim ayak üstü satışcı teyzem?
Ben de saçlarım Rapunzel gibi olsun demiyorum ki ya :( Sadece sağlıklı ve dolgun olsun diyorum. Bu kadar cansız saçlar beni hayata bağlama noktasında zorluyor. Aynaya baktığımda beni mutlu edecek görsele ulaşmak istiyorum. Birkaç arkadaşıma sordum ve kendileri kullandıkları şampuanı önerdi. Kısa sürede değil ama 6 ay içerisinde saçlarda kesin etki ettiğini söylediler. Bende gidip Bioblas siyah sarımsaklı şampuan aldım. Sarımsağın saç dökülmesine etkisini bildiğim için tercihimi ondan yana kullandım. Artık deneyip göreceğiz.
yoğun saç dökülmesine fayda sağlar mı bilemiyorum ama saç bakımına oldukça faydası var. yani burada ki bazı arkadaşlar linç etme meyillisi olduğu için önceden açıklamasını yapayım da sonrasında başımız ağrımasın.

ben yaklaşık 6 aydır kullanıyorum bu şampuanı. yoğun bir dökülme sonrası başlamadım. sadece saçlarıma yararlı bir şampuana geçmek istediğim için başladım. bitkisel içerikli şampuanlar saç sağlığına iyi geliyor diye bağıran doktor amcalarımızı dinledim. sonucunda da fayda gördüm. sadece saça biraz sertlik veriyor. Sonrasında bir yumuşatıcı ürün kullanmak istiyorsunuz. yani ben ihtiyaç duyuyordum en azından. çünkü şekil alması daha kolay oluyor. birde alışkanlıklar var tabii, eli saça atınca bir yumuşaklık istiyorum.

neyse fazla uzatmadan görüşlerimizi yazıp, kaçalım. saçlarınıza iyi bakmak istiyorsanız ve dökülme yaşamadan çözüm bulma taraftarındaysanız bir deneyin derim.

edit: imla
(bkz: Uludağ sözlük reklamları sundu)

Bu arada sözlüğe reklam verecek kadar düştün mü bioblas?
Bir şampuan markası. Büyük hacmi vardır.
Saça bariz hacim veriyor bir miktar kepenk sorunu yüzünden head shoulders veya clear kullanıyorum bioblas ile dönüşümlü .kepek şampuanları saçı resmen tiner gibi inceltiyor bioblas ile biraz dengeliyorum. .
bir çok üründe eğer cilt tipine göre uygun sabun kullanmıyorsanız pek de bir faydası görülmez.ya vücudunuzdaki kıl büyümesini arttırır saçınızı döker.ya da saçınızı belirli bir zaman içerisinde arttırmış gibi görünüp ileride seyreltir.
Sarımsak özlü organic oils modelini öneri üzerine alıp deneyeceğim marka.
saç çıkarmaz. dökülmeyi azaltır. tecrübeyle sabit.
3 ay sonra anladım ki saç dökmeyen şampuandır kendileri.peki saç çıkarır mı?muamma.bekleyip göreceğiz.ama kepeğe etkili bir arkadaş.
bal kokulu ve saç spreyi kullanımına gerek bıraktırmıyacak kadar saça verilen şekli korumanızı sağlayan şampuan.
güncel Önemli Başlıklar