bugün

içeriğinde BiotinylGHK Hexapeptide-11, Fermente bakır ve mineraller bulunur. saç dökülmelerine karşı etkili olduğu iddia edilmektedir.
geçenlerde a101'de kampanya varmış öylesine denemek için aldım pek de beklentim yoktu açıkçası. saçlarımı kestirdikten sonra dökülmesi durdu ama bu seferde kısa olmasına alışamadım neyse saçlarım yağlı olduğu için yağlı saçlar için kullandığım tüm şampuanlar aşırı kabartıyordu saçlarımı ve bonus kafa olabiliyordum ama bu şampuan krem vs kullanmadan düz ve parlak yaptı saçlarımı kokusu güzel sayılır. saçlarım düzleştiği için mi yoksa gerçekten uzamaya başladı mı bilmiyorum ama daha bi uzun geldi gözüme.
reklamı gıcık ötesi reklamlar klasmanına girebilecek şampuan markası. kızın konuşmasına tav olmamak elde değil. yok arkadaşlarım trip atıyor bunalıma giriyorum saçımı kestiriyorum uzamıyor falan. saç kestirirken beyninden kırpılmış gibi.
Ben kullanıyorum gayet iyi.
Hem en ucuz hem en güzel kokulu sıvı saç kremini üreten marka. Üstelik bitkiselli mitkiselli.
Geçtiğimiz hafta anlık bir sinirle saçlarımı kısa kestirdikten sonra aşırı pişman oldum ve arkadaş tavsiyesiyle Restorex Şampuan denedim. Ağlamak istiyorum sözlük, 1 haftada bile nerdeyse kestirdiğim halimle alakam kalmadı.istediğim ışık hızıyla saçlarımın uzaması ama bu şmkansız olduğu için bari süreyi kısaltayın diye başladım bu şampuana. Kullanan arkadaşlarım sonuçlarından memnun kalmıştı. Benim çok sabrım yok ama diğer taraftan da saç uzatmanın kısa süre olmadığını biliyorum. Kafam çok karışık anlasana sözlük * Tek umudum bu şampuan.
Saçlarımı kısacık kestirdikten 1 ay sonra eski uzun fotoğraflarıma bakıp özlemeye başladım.Bu yüzden saçlarımı bir an önce uzatmak için maskeler,kürler falan uyguladım ama pek bi işe yaradığını söyleyemem. Sonra Restorex Hızlı Uzama Şampuanı satın aldım kullanmaya başladım, daha 1.5 ay oldu ama normal uzama hızını bildiğimden şu an her sabah aynaya baktığımda şaşkına dönüyorum. Gerçekten normal uzamıyor çok başka bi uzama bu. Herkese sonsuz tavsiye ederim.
Her duştan sonra arkama baktığımda ve her sabah uyandığımda yastıkta gördüğüm saç tellerimin sayısı artmaya başladıkça, saç dökülmesi durduran ürün arayışlarına başladım. Bir süre araştırdıktan sonra Restorex’in onarıcı bakım şampuanı ile karşılaştım. içeriğine bakınca tonla bitkisel vitamin ve mineral barındırdığını hemen görüyorsunuz zaten. Hemen kullanmaya başladım tabii. 1 sene oldu hala kullanıyorum. Artık arkamda sayılamayacak kadar az saç teli bırakarak geziyorum. Bir deneyin derim.
Hızlı uzama şampuanı değil ışınlayarak saç uzatma şampuanı olarak adlandırılması gereken ürünün sahibi marka. Saçı adeta bilgisayar oyunuymuş da tek tuşla uzatıyor. Tek dezavantajı karantina sürecinde olduğumuz için saçlar aldı başını gitti. Kuaförler açılmış olsa da güvenip gidemiyorum. Korona olmaktansa orman kaçkını olmayı tercih ederim. Karantinada gaza gelip saçlarını kestirenler için de tavsiyemdir.
Korona yüzünden zaten evdeyiz keseyim de bari güçlensin diyerek bir anlık gafletle ve tek makas hareketiyle elveda dediğim saçlarım 3 gün olmadan bunalım sebebim olunca araştırıp bulduğum Restorex hızlı uzama şampuanı olur kendisi. Bu güne kadar 3 ayda uzattığım saçı 1 ayda uzatarak beni mutlu etmiştir. Şimdi tek dileğim karantina bitene kadar beni rapunzel kıvamına getirip bütün kısa saçlı arkadaşlarımı kıskançlıktan çatlatması.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.