1. 1.
    istenmeyen tuylere kesin ve etkili cozum sundugunu iddaa eden tuy yokedici. terminator.
    2 -1 ... laz pacino
  2. 2.
    olasi biyoloji derneginin ismi.
    4 ... cell-im
  3. 3.
    (bkz: bioderin çok iyi haber olması)
    4 ... norma
  4. 4.
    fiyatı şu şekildedir;

140 ml Tüp 44 YTL
    80 ml Kavonoz 29 YTL
    40 ml Tüp 16 YTL
    2 ... salca
  5. 5.
    kokusu cok kotu olan krem.
    3 ... bilmem
  6. 6.
    erkeklerin de kullandığına şahit olunan ilaç, merhem, tüy dökücü, ne derseniz. bundan böyle reklamlarında erkeklerin de boy göstermesini beklemekteyimdir. (bkz: eşitlik)
    3 ... filozofil
  7. 7.
    kadın forumlarına göre hiç bir işe yaramayan ürün. kremi dışında serumları da bulunmaktadır. popüleritesini karınca yumurtası yağına bırakmıştır, çoğunluğa göre o da işe yaramamaktadır.
    1 ... forever young
  8. 8.
    kullanmaya başladığım 1 hafta olmamasına rağmen etkisini göstermiş krem.
    bi sürü yorum okudum. yeri geldi kadın forumlarına girdim, yorumları okudum. ayrıca sözlüklerde ki kreme karşı bir çok olumsuz yorum gördüm ama kafama koymuştum bi kere deneyecektim. ve aldım denedim, deniyorum. memnunum hatta çok pişmanım şimdiye kadar neden kullanmadığıma.
    2 ... karanlikta gizlenmis isik
  9. 9.
    reklamlardaki korkunç ses'in desteğiyle, kullanmadan insanın tüylerini döken ürün. tahribat yaratan ürün reklamında görev almış o berbat ses yüzünden insan reklamı yapılan metayı kullanmaktan cayabilir. *
    2 ... nuhungemisi
  10. 10.
    etkinliği klinik testlerle bir türlü kanıtlanmamış ve kanıtlanamayacak olan sözde tüy döken kremdir.
    (bkz: hormonu bozuk)
    (bkz: lazer epilasyon)
    1 ... elmakebabi