bugün

entry'ler (188)

şekerbank

döviz işlemleri yaptırmak, döviz alıp satmak isteyenlerin özellikle tercih ettikleri bankadır. kim ne veriyorsa bir fazlasını veren bankadır. biraz uğraşıldığında kart aidatını bile geri verirler.

kılıçdaroğlu nun kendisiyle çelişmesi

Adam kızılay'ın çadırına giriyor bir tek kızılay çadırı görmedim diyor güler misin ağlar mısın.

imgur

çok şükür açılmış.

rise of empires ottoman

sonunu bile bile izlemek ne bileyim.

kredi kartı aidatı

kredi kartı aidatı almayan yeni nesil bankacılık girişimlerini tercih edin böyle bir derdiniz kalmasın.
(bkz: enpara)

dibe vurup orada kalmak

Dünyaya geldiğim günden beri yaptığım eylem. Çıkamıyorum bok çukurundan.

huawei

aklıma nasıl yer ettiyse havagii geliyor aklıma daksimmm *

bedelli askerlik

11 Nisan 2020 Ankara/mamak.

zaman makinesi bulunsa gidilecek ilk tarih

Göbeklitepe'ye gider oradakilerin ney yaptığını görmek isterdim.

netflix in ücretsiz 1 ay hakkını kaldırması

suistimal eden haysiyetsizler götlerine kına yaksınlar. yakında tası tarağı toplar gider.bizim insanımıza lüks böyle uygulamalar doğamıza aykırı.

abd nin türkiyenin nato üyesi olduğunu hatırlaması

Ne kadar sövsekte, sitem etsekte türkiye'nin stratejik ortağı abd olmalı rusya değil. Adamlar 2 günde çaktı kazığı bize.

bioder

Cildim aşırı hassas olduğu için ağda gibi şeyleri kullanamıyorum, tüy dökücü kremler de aynı şekilde ciddi tahrişe sebep oluyor. Ama Bioder Tüy Dökücü Krem, oda arkadaşımın tavsiyesi üzerine -korkarak da olsa- kullandım ve sonuç bingo! Bırakın tahriş etmeyi yumuşacık etti beni sözlük. Keşke hayatımızdaki her şey böyle olsa. Bu kadar koly ve pürüzsüz.

bioblas

Malum saç dökülmesi yüzünden Bioblas Argan Yağlı Şampuan kullanıyorum. Bugün ikinci haftamızdayız ve daha şimdiden saç dökülmemi büyük ölçüde durdurmuş durumda. içindeki argan yağından olsa gerek dökülme durmakla kalmadı, saçlarımın çok daha kalın ve güçlü olduğunu hissediyorum. Anlamadığım şey ise ürünün fiyatı; aynı işi vaadeden birçok ürün kendisinden kat kat pahalıyken bioblas bu makul fiyatıyla çok daha iyi sonuç verdi. Bakalım ilerleyen zamanlarda neler olacak.

evlilik teklifine 1 ay hazırlık yapmak

Üşenmeden okudum, duygularını paylaşman çok güzel. Bir ömür boyu mutluluklar.

8 nisan 2013 bursaspor beşiktaş maçı

2-2 bitecek bu maç gençler.

sözlük yazarlarının ilginç özellikleri

iddaa kuponumda üst dediğim bir maçın her zaman alt bitmesi doğuştan özelliğimdir.

sözlük yazarlarının en son satın aldıkları şey

patates kızartması, sigara böreği, ayran.

beşiktaş

inönü stadındaki son derbiye bilet bulmak için götünüzü yırtıp maça 15 dk kala 300 tl olan bileti 100 tl ye alıp numaralıdan maçı izlenen, aşık olunan bir takımdır.

2 tl lik iddaa kuponuyla 468 bin tl kazanmak

müneccimlerle grup hede yapmış olan adamın sonucu.

şimdiye kadar duyulmuş en iyi küfür

Dünyadaki bütün orospular toplansa senin gibi bir orospu
çocuğunu doğuramaz.