bugün

entry'ler (15)

efendimiz çay içer miydi

2737 yılına, Çin imparatorluğu'na kadar dayanır. Efsaneye göre Çin'in ilk imparatorlarından Shen Yung , çay bitkisinin tesadüfen sıcak suya düşmesine şahit olur. imparator, işte bu keşifle birlikte çayın büyüsüne kapılır ve yine efsaneye göre yedi yıl boyunca o bölgede kalarak sürekli çay içer.

gsnin anca koreografi yapması başka bok yapamaması

Gücün karşısında acemi ve çaylak olduğun açık ortada...

gslilerin bizi şampiyon yapmayacaklar şenliği

Gerçekten bir futbola bu kadar anlamsızca müdahale edilmesi beni çok üzüyor.

bioblas

Saçlar çok önemli en basit örneği ile mutluğun yegane temeli olduğunu düşünüyorum. Önce düküldüğü için moralim çok bozuldu. Bir çok arkadaşımın bakışları bile değişti. Bir çok şampuan denedim. Olmadı. En son bioplas denedim. Artık dökülmem durdu. Çok mutlu oldum.

bioxcin

sarımsak saçlar için çok faydalı önce bende anlam veremedim. Fakat araştırdım siyah sarımsak da bulunan bitkisel öz saçın dökülmesini önlüyormuş. Zaten Bioxcin sarımsaklı olanın bitkisel olması başlı başına bir durum. Kullanıyorum kesinlikle öneririm.

doktorun görevi başında silahla öldürülmesi

inşallah öldürene ceza evinde tecavüz ederler............

eski sevgilinin evlendiğinin öğrenildiği an

AiLE HERŞEYDiR. Uçkurunu düşünen kendi gibi kadına değer vermeyen insan örneği....

40 yaşında olup 25 yaşında gösteren insan

Ben 40 yaşındayım. Arkadaş 30 gösterriyorsun dedi....

chp polisi tokatlayana sahip çıktı

Bu durum acıdan ötedir. Yalnız şunu unutmayın oy için terörist başının kardeşini oy için tam oy kullanılmadan 1 gün önce kim trt ye çıkardı... YAZIKK....

türk milleti

KURT = Aile Herşeydir. der önündeki yemeği yemez. Türk ise aynı kurttur. Başka millete benzemez.

eskiden çok sevdiğin ama şimdi sevmediğin şey

Elinize bir avuç kum alın ve içinden bir tane alın ona bakın diyin ki Dünya alabildiğin 1 Tane gezegenmisin... olay bundan ibaret ortalama 80 yıl için mutlu olun....

satranç

Bende çok severim zaman yok. SABURLI OLMANIN ÇOK BÜYÜK ÖNEMi VAR....

cep telefonu tamircileri

Önemli olan doğru markayı tercih etmek yazılım çok önemli yanlış marka sizi tamirciye gitmenizi kolaylaştırır.

biobaby

Bende arkadaş tavsiyesi üzerine kullandık. Çok memnun kaldık. En önemlisi kısa zamanda çok mutlu tepki gösterdi. Umutluyuz..

nutraxin

Kas ağrılarım ile alakalı çok şikayetim vardı. Özellikle spordan sonra oluşan kas ağrısı ciddi fazla oluyordu. Sonra Nutraxin cologen kullandım. Ağrılardan kurtuldum. Çok mutlu oldum. Herkes kullanabilir. Özellikle spor yapanlar...