bugün

beyaz olduğunu sandığınız ama kullandıktan sonra kahverengi,değişik kokan ama yinede etkisini farkettiğiniz bitkisel bir şampuan.saç dökülmesi ve kepeğe son!
Kardeşimin boş şişesine kola doldurarak bana şaka yapmaya çalıştığı, fakat babamın benden önce duşa girmesi sonucu kardeşimi hastaneye kaldırdığımız şampuan. Zira şampuanı kolanın renginden ayırt etmek zor. Zaten babamda saçı köpürmeyince anlamış.
mis gibi kokar ve saçı yumuşacık yapar.he bide kahverengidir.
uzun upuzun saçlıların pek de işine gelmeyecek şampuan. ilk başta o zayıf saçları döküp yenilerini çıkartıyor ya, dökülen saç bele kadar, çıkan saç bit kadar nası olacak o?
yinede kozmetik şampuana tercih edilesidir. normal saçlar için olanı çok köpürmüyor fakat yağlı saçlar için olanını saçınız yağlı olmasada kullanın derim, daha güzel köpürüyor ve saç kremi kullanmadan yumuşacık yapıyor.
kullanmaya mahkum olduğum şampuandır. güzel kokar. devamlı kullanılmadığında saçta kabarmaya yol açar.
kepek sorunu çözen fakat saç dökülmesini %25 civarında arttıran şampuan.

(bkz: test edildi onaylandı)*
inanılmaz kepeklenmeye yol açan, banyo sonrası Kuvette gördüğüm saclar ile beni dehşete düşüren sampuan. Ben bu sampuanin uzun süreli kullanım ile etki göstermesini beklersem o zamana kadar kafamda sac kalmaz.
Bırak sac dökülmesine karsı olmayı, bu resmen sac dokulmesine yarayan biyolojik bir silah!!
tüy dökücü losyon olarak da kullanılabilen çözelti.
2 yıldır kullanıp bi faydasını görmediğim şampuan. Ama alışkanlık oldu hala kullanıyorum.
saç dökülmesini kesmeden önce aşırı arttıran, uyuz gibi kaşındıran yer yer kepeklendirip sık sık yara yapan ''eeeh kullanmıyorum lan ne biçim şey bu'' denildiği an dökülmeyi kesen accayip tuhaf bir şampuan. nezaman kullanmaktan vazgeçsem saç dökülmesini kesmiştir. bioxin varken tercih edilmemelidir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.