bugün

beyaz olduğunu sandığınız ama kullandıktan sonra kahverengi,değişik kokan ama yinede etkisini farkettiğiniz bitkisel bir şampuan.saç dökülmesi ve kepeğe son!
Kardeşimin boş şişesine kola doldurarak bana şaka yapmaya çalıştığı, fakat babamın benden önce duşa girmesi sonucu kardeşimi hastaneye kaldırdığımız şampuan. Zira şampuanı kolanın renginden ayırt etmek zor. Zaten babamda saçı köpürmeyince anlamış.
mis gibi kokar ve saçı yumuşacık yapar.he bide kahverengidir.
uzun upuzun saçlıların pek de işine gelmeyecek şampuan. ilk başta o zayıf saçları döküp yenilerini çıkartıyor ya, dökülen saç bele kadar, çıkan saç bit kadar nası olacak o?
yinede kozmetik şampuana tercih edilesidir. normal saçlar için olanı çok köpürmüyor fakat yağlı saçlar için olanını saçınız yağlı olmasada kullanın derim, daha güzel köpürüyor ve saç kremi kullanmadan yumuşacık yapıyor.
kullanmaya mahkum olduğum şampuandır. güzel kokar. devamlı kullanılmadığında saçta kabarmaya yol açar.
kepek sorunu çözen fakat saç dökülmesini %25 civarında arttıran şampuan.

(bkz: test edildi onaylandı)*
inanılmaz kepeklenmeye yol açan, banyo sonrası Kuvette gördüğüm saclar ile beni dehşete düşüren sampuan. Ben bu sampuanin uzun süreli kullanım ile etki göstermesini beklersem o zamana kadar kafamda sac kalmaz.
Bırak sac dökülmesine karsı olmayı, bu resmen sac dokulmesine yarayan biyolojik bir silah!!
tüy dökücü losyon olarak da kullanılabilen çözelti.
2 yıldır kullanıp bi faydasını görmediğim şampuan. Ama alışkanlık oldu hala kullanıyorum.
saç dökülmesini kesmeden önce aşırı arttıran, uyuz gibi kaşındıran yer yer kepeklendirip sık sık yara yapan ''eeeh kullanmıyorum lan ne biçim şey bu'' denildiği an dökülmeyi kesen accayip tuhaf bir şampuan. nezaman kullanmaktan vazgeçsem saç dökülmesini kesmiştir. bioxin varken tercih edilmemelidir.
%100 saç döker.
bioxin'e para vermeye acıyan ya da verecek parası olmayan klasik orta sınıf insanı için üretilmiş alternatif şampuan.
(bkz: bir boka yaramıyor)
(bkz: para tuzağı kıytırık ürünler)
üstteki onbeş entryden sonra aldığım bioblası kulanmaktan vazgeçtim. saolun amk.

sözde saç dökülmesini önleyen ürünmüş.
çay gibi kokar. Türevleri gibi bir işe yaramadığı yeterince söylenmiş.
bildiğimiz sıradan şampuandır. saçları yumuşatır ve kabartır. eneeee saçlarım gürleşti dersiniz belki ama gürleşmemiş kabarmıştır sadece. dökülmeye çok etkisi de yoktur ama bu kişiden kişiye değişir. kimi insanda dökülmeyi durdururken kimi insanda daha çok döküyor.
şampuanını bilmem ama saç kreminden oldukça memnunum tavsiye edilebilir.
az önce t-shoptan yavaş uzayan saçlar için olanını aldığım şampuandır. içerisinde phytovitamin ve c vitamini bulundurmaktadır. saçlarım uzun sayılır göreceğiz etkisini. 9.95 liraya 400 ml lik bir dökülmeye karşı ve 100 ml lik bir hızlı saç uzaması için iki şampuan verdiler şampuan. ilk izlenimler hiç fena değil. çok güzel kokuyor kahverengi ve söylenene göre daha çok köpüren şampuandır. saçlarım gayet gür fakat dökülme gözle görülür derecede, toplanabilecek kadar da uzunlar.
felaket derecede dokulen saclarim garip ama kullanmaya baslar baslamaz gozle gorulur derecede guclendi ve daha az dokulur oldu. belki de psikolojik olarak boyle hissediyorum. su goturmez bir gercek var ki, saci dolgunlastirdigi dogrudur.
eğer bioblasın kendi saç kremi ile düzenli bir şekilde kullanırsanız etkisini görebilirsiniz. ancak alırken beklentilerinizi de çok yüksek tutmayın.
sözlükte neden bu kadar bok atıldığını anlamadığım ve kullanmakta olduğum şampuan. saç dökülmesini gerçekten önlüyo.
annem kullanır bunu. kadın şampuanı demeyip, kelleşen kafama sürdüm ben de. dökülmeye etkili mi bilmiyorum ama jöle kullanmaya gerek bırakmayacak kadar saçı sertleştiren bir şampuan. jöle kullanmak zorunda olan er kişilere tavsiye ederim bu açıdan.
içinde biotin barındırdığını idda eden üründür.Lakin saçlar cılızsa biotin tablet (solgar 5000mcg en kalitelisi) kullanmak daha mantıklıdır.
düzenli kullanıldığında gayet olumlu sonuç veren şampuan. 3-4 aydır kepeğe karşı etkili olanından kullanıyorum, saçımda kepekten eser yok. saç dökülmesini engelleyemedi o ayrı.
saç dökülmesini engelleyici ve saçları güçlendirici bir şampuan markası. aldık bakalım güçlenecek mi saçlarım merak ediyorum. dökülüyor mu saçlarım yoksa mevsimsel mi anlamadım. deneyeceğiz bakalım. bu arada saçları kabarttığı doğru. döküyor mu çıkartıyor mu bilmiyorum, deneyip öğreneceğiz bunu. 10 gün oldu diğer şampuanlardan bir farkını daha göremedim, hadi bakalım...

15. gün editi: kullanmaya başlamadan önce daha çok saçım vardı net! an itibari ile dökülen saçlarım kafamdakilerden daha güçlü gözüküyor. ne sikim iş anlamadım. hadi biraz daha deneyelim bakalım!
güncel Önemli Başlıklar