bugün

aspirin'in kuzeni olur kendisi. bengay'da aspirin gibi alanında bir numaradır, kas ağrısı dedin mi akla gelen ilk isimdir.
Genital bölgeye yanlışlıkla sürüldüğü zaman inanılmaz acı veren ilaç mıdır nedir bilmem..
(bkz: bengal)*
leş gibi kokan, faydalı olan şeyin çirkin, tatsız, kötü, acı verici olması teorisini doğrulayan ilaç.
futbol oynadığımız dönemlerde soğuk kış günlerinde bacaklarımıza sürerek bizi sıcak tutmasını sağladığımız krem
ADELE AĞRISI,BURKULMA VE ROMATiZMAL AĞRILARDA KULLANILan pis kokulu merhem.
yurtlarda; uyuyan arkadaşlarının evnai çeşit yerlerine sürülen ve müshilden sonra en baba tıbbi materyal olan mucizevi ilaç.
Kokusu çok sert olan, sürüldüğü yeri ısıtan, sürüldükten sonra sürülen yerin sıcak tutulması gereken merhem
pfizerin ısıtıcı merhemi.
dünyanın mucüzevi ilaçlarından birisidir. sporcuların vazgeçilmezidir.
(bkz: potansiyel gay yazar nickleri)

-merhaba bengay!
kokusu biraz kötüdür ama bileğiniz, bacağınızdaki ağrıların sona ermesini sağlar insanı huzura kavuşturur.
burkulma ve kas sızılarına karşı iyi bir yumuşatıcı krem. çok kokar, örneğin biri bacaklarına bengay sürsün, sınıf gibi kalabalık bir ortama girsin herkes kokuyu alır. Sürüldüğü yerde yanma hissi verir. bengay Elle istenilen yere sürüldükten sonra ellerin iyice yıkanması gerekir. kişi ellerini yıkamadan burnunu kaşır yada yumartalıklarını ellerse, ebesinin a.... görür.

Eczanelerde satılan en ucuz ilaçlar arasındadır.
Keskin nane kokusuyla insanın sürdükçe süresi geldiği krem.*
sporcuların vazgeçilmezi. yeni gelen çömezlere şaka yapmak amaçlı kullanılır ilaçtır aynı zamanda. tuvalete girek için sıra bekleyen çömezin ellerine bol bol sürülür , girmekte ısrar edip etmemesi onun bileceği iştir.
bu muhabbet öğrenci evinde, tuvalette geçer:

- aaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhh .mınaa kiiii. yanıyoooooooooooommm.
+ (koşarak gelen genç arkadaş) nolduu olum?
- yanıyoooooooooooorum laaan,
+ noldu söylesene?
- tuttuuumm.
+ neyii?
- tikii
+ olum dur bi öyle konuş.
- ben gay sürmüştüm ellerimi yıkamayı unutmuşum. offffffffff
+ ahaaaa değişiyorsun oğlum sen? sakal? beyazz?
- ...
+ yaşlandın oğlum sen yaaa noluyor ya?
- genç. çilelerin en büyüğünü çektim. insan- ı kamil düzeyine ulaştım. hayatın anlamı bende artık.
+ sana geliyorum ben gaay
hassas ciltlerde şişinlik, kızarma gibi alerjik reaksiyonlara neden olan merhem.
amatör futbol oynayanlar bilirler, maç günlerinde birkaç kez kullanılan soyunma odalarına bir takımdan sonra girdiklerin de , hele ki kış ayıysa muhtemelen karşılaşacakları kokudur. oldukça da ağır kokar. maçtan önce sürdüğünüz taktirde maçta aldığınız darbelerin acısını pek hissetmezsiniz ama maçtan sonra sakat yeri acıyı hissetmeden zorladığınız için misliyle cezanızı çekersiniz. başarı için değer derseniz o sizin bileceğiniz iş. atlara da doping verip 1. yapıyorlar ama yavaş yavaş da bile bile ölüme yolluyolar.
burkulmalara karşı süper etkili olan efsane kremdir. iğrenç kokuyor ayrı bir mesele.
strap-on ile birlikte süper bir silaha dönüşebilen kıç yangını çıkarıcı.
genellikle devlet yurtlarında çömez çocukların bacak aralarına sürülmek için kullanılır. iç burkucu bir durumdur.
sporcular için ısıtıcı özelliği vardır..ama kanmamak lazım tabii bengay sürdüm streçe gerek yok denilirse muhtemelen sakatlık doğuracak ilaçtır.. çok pis yakar bundan dolayı sıçramalı spor yapanların kullandığı zaman etkisini kat kat gördükleri ilaçtır..keza adamı hop oturtur hop kaldırır ayrıca deplasmanda otel odalarının vazgeçilmezidir. yarın sabah 8de maç vardır ama buna rağman gece 2de kalkıp arkadaşınızın mustehcen bi yerlerine sürmenin tadı paha biçilemezdir..kesinlikle tavsiyedir.
yere sürülüp 90 derecelik dik açıyla bakılırsa, gözü yakabilme kapasitesine sahiptir. * *
benlez modelini de beklediğimiz ağrı, burkulma vs. gibi durumlarda faydalı bir kremdir.
ağrıyan ve incinen eklemlere ve kasa sürülen ,kokusu çoğu kimse tarafından sevilmeyen krem.