1. 11.
    (bkz: potansiyel gay yazar nickleri)

-merhaba bengay!
    2 ... zarth vader
  2. 12.
    kokusu biraz kötüdür ama bileğiniz, bacağınızdaki ağrıların sona ermesini sağlar insanı huzura kavuşturur.
    ... kursunkalem
  3. 13.
    burkulma ve kas sızılarına karşı iyi bir yumuşatıcı krem. çok kokar, örneğin biri bacaklarına bengay sürsün, sınıf gibi kalabalık bir ortama girsin herkes kokuyu alır. Sürüldüğü yerde yanma hissi verir. bengay Elle istenilen yere sürüldükten sonra ellerin iyice yıkanması gerekir. kişi ellerini yıkamadan burnunu kaşır yada yumartalıklarını ellerse, ebesinin a.... görür.

Eczanelerde satılan en ucuz ilaçlar arasındadır.
    3 ... tinnitus
  4. 14.
    Keskin nane kokusuyla insanın sürdükçe süresi geldiği krem.*
    2 ... saskaloz balikk
  5. 15.
    sporcuların vazgeçilmezi. yeni gelen çömezlere şaka yapmak amaçlı kullanılır ilaçtır aynı zamanda. tuvalete girek için sıra bekleyen çömezin ellerine bol bol sürülür , girmekte ısrar edip etmemesi onun bileceği iştir.
    1 ... xargn
  6. 16.
    bu muhabbet öğrenci evinde, tuvalette geçer:

- aaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhh .mınaa kiiii. yanıyoooooooooooommm.
    + (koşarak gelen genç arkadaş) nolduu olum?
    - yanıyoooooooooooorum laaan,
    + noldu söylesene?
    - tuttuuumm.
    + neyii?
    - tikii
    + olum dur bi öyle konuş.
    - ben gay sürmüştüm ellerimi yıkamayı unutmuşum. offffffffff
    + ahaaaa değişiyorsun oğlum sen? sakal? beyazz?
    - ...
    + yaşlandın oğlum sen yaaa noluyor ya?
    - genç. çilelerin en büyüğünü çektim. insan- ı kamil düzeyine ulaştım. hayatın anlamı bende artık.
    + sana geliyorum ben gaay
    6 -2 ... mengu
  7. 17.
    hassas ciltlerde şişinlik, kızarma gibi alerjik reaksiyonlara neden olan merhem.
    ... queenofthenight
  8. 18.
    amatör futbol oynayanlar bilirler, maç günlerinde birkaç kez kullanılan soyunma odalarına bir takımdan sonra girdiklerin de , hele ki kış ayıysa muhtemelen karşılaşacakları kokudur. oldukça da ağır kokar. maçtan önce sürdüğünüz taktirde maçta aldığınız darbelerin acısını pek hissetmezsiniz ama maçtan sonra sakat yeri acıyı hissetmeden zorladığınız için misliyle cezanızı çekersiniz. başarı için değer derseniz o sizin bileceğiniz iş. atlara da doping verip 1. yapıyorlar ama yavaş yavaş da bile bile ölüme yolluyolar.
    ... okkes
  9. 19.
    burkulmalara karşı süper etkili olan efsane kremdir. iğrenç kokuyor ayrı bir mesele.
    ... morjivet
  10. 20.
    strap-on ile birlikte süper bir silaha dönüşebilen kıç yangını çıkarıcı.
    3 -1 ... calyx