bugün

ayağa kola kalcaya ağrayan artık neresiyse sürüldüğünde bölgeyi kendinden geçiren süperötesi krem.
(bkz: bengay kaplanı)*
leş gibi kokar.
Lise'de bizimkilerin öğretmen masasının altına sandalyelere falan sürmesiyle bütün okulu kokusuyla sarmış olan krem.
basketbol maçlarında koltuk altına sürüldüğünde terle karışarak sizi savunulması güç bir basketbolcu yapan krem.
alternatif isimleri olabilecek ilaç
(bkz: benibne)
(bkz: benteker)
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)*
insanın gözünden yaş getirecek kadar keskin bir kokuya sahip olan ama baş ağrısına iyi gelen bir kremdir.
sürüldükten sonra kesinlikle ama kesinlikle kasık bölgesine müdahele edilmemesi, dokunulmaması gereken merhemdir.
acı acı yanar, gözleriniz dolar.
(bkz: tecrübeyle sabit)
kokusu dolayısıyla epeği uzaktan anlaşılabilir.
kokusuyla burunun derinliklerini yakan kas kremi.
kokusuyla iyileştiren krem. kendisiyle karşılaşınca "ne koyuyosunuz lan içine" diye haykırmak ister insan. öyle bir şeydir işte.
sanki bir itiraf gibi bir adı var bu ilacın.
bengay
ben gay.
hayatımın kremi. olmasa ne yapardım acaba. *
isminde bir ibnelik belirtisi vardır.
ismi dolayısıyla muzip bir sırıtışa neden olan, her derda deva, pis kokulu merhem.
aklıma bir umut sarıkaya karikartürünü getiren krem.

(bkz: açılı fotoğraf çekince güzel görüneceğini sanan kız)

görsel
"ben yandım siz yanmayın" dediğim kremdir.
görsel
tedavisiz şartlar altında ötesi olmayan merheme veremediğim isimdir, haliyle verilmiş zaten. tabi bir de ileride efsane olacak bir olayın kahramanlarından birisi.. (bkz: çok yakında) (bkz: vallaa)
garip ama kokusunu sevdiğim agrı kesici krem.
ilk sürüldüğü anda iğrenç bir koku yayan daha zaman geçtikçe mentole çeviren krem. sürdüğünüz yerde ayna üşüme, yanma, bir yere çarpmada duyulan ağrılan karışımı bir his verir. sizi kıvrandırır ama şikayetinizi dindirir. dozu kaçırırsanız sürüldüğü yeri hissedemeyebilirsiniz. o derece gevşetir insanı.
Bir de o kadar berbat kokmasa, ustune olmayan krem.
bölgeye gitmenin mutluluğunu bir anda korkuya çevirendir.
ağrıyan bölgeye sürüldükten sonra vücutta kaynar su dökülmüşçesine bir müddet müthiş bir yanma meydana gelir. en çok onu seviyorum.