bugün

cinsel içerikli eğitim cd'lerinin %90'nında rastanılan şeydir. "el yordamı" diye çevrilebilir kanaatimce.
(bkz: cin isi japon isi bunu yapan bir kisi)***
osbirin partner tarafından icra edileni şeklinde tanımlanabilecek cinsel aktivite. ee bunu ben zaten kendim de yapıyorum sabah aksam denilebilir, ama denemek lazım..**
masumane türk genci duygularıma "aha amerikalılarda da el işi var" diyerek sevindim ilk başta. dentaller , havlu kenarları, yastık yüzleri canlandı gözümde. bir internetten bakayım dedim amerikanların "el işi" nasıl oluyor diye. allah belalarını versin! başka isim mi bulamamışlar! 2 gün sonra bu ingilizce iyice yaygınlaşınca hanım gelip " bey bu gün semalarda gün vardı, sabahtan akşama kadar hand job*yaptık" dese ben bu karıyı dövmez miyim? babaannem her el işinden bahsederken, bana "niye gülüyosun kenef suratlı" dediğinde ben ne diyeceğim 70 yaşında kadına? olum amerikalılar az adam olun lan!
hatunun çükünüzü döl gelene kadar çalkalaması.
ing. el işi.*
(bkz: hand made)
(bkz: hanımeller)
(bkz: ören bayan) *
(bkz: blowjob)
yanlış ellerde tehlikeli bir silaha dönüşebilen eylem. bilinçsiz eller, öküz gibi çekiştirip deriyi zedeleyebilir. *
(bkz: el işi)
(bkz: el işi kağıdı)
(bkz: el işi dersi)
akla otuzbiri getirebilecek ingilizce belirsiz isim tamlaması.
el işi değildir. onun için;

(bkz: hand made)
(bkz: kadın eli değmiş gibi)
bir blowjob değil.
40overhandjobs.com sitesinden mükemmel örneklerine ulaşabileceğiz el işi göz nurudur.
Derya baykalın çok iyi yaptığıdır.
blowjob ile birleştiğinde erkeği uçurur.
basketbolda bileği temiz olan insanların attıkları şutları tasvir etmek için kullanılır.

(bkz: yersen)
handjop.

açmayın dedeler korkunçlu el var.
sözlük kızlarına olayın nasıl yapılacağını göstermek için güzel bir örnek.

bakınız şöyle :

https://www.youtube.com/watch?v=5C5ctjRYslw