bugün

Batı ülkelerinde vikont ile şövalye arasında soyluluk unvanı.
Kurtlar vadisindeki konsey baskanina verilen sacma sapan isim.
Bende hep (her nedense) drakula cagrisimi yapan karakter
kralın emrinde çalışan senyör. Turkiye de vefatindan once UZEYIR GARIHTI..en azindan kurtlar vadisi bunu boyle anlatti..
çizgi roman karakteri tom braks' ın iki kankasından birinin adı. beş parasız , berduş bir tip olmasına rağmen asil bir soydan geldiğini iddia etmekten vazgeçmez.
(bkz: kızıl baron)
(bkz: baron manfred von richthofen)
diablo 2 de erkek karakterlerin oyunu hell'de bitirdiklerinde isimlerinin yanına gelen rütbe.
Kurtlar Vadisi isimli dizide Zafer Ergin'in canlandırdığı karakterdir. Kurtlar Konseyinin başıdır ve dizideki en büyük babadır. Büyük Ortadoğu'nun en büyük patronudur. Çok zeki ve aristokrat bir karakterdir. 10 hamle sonrasını görebilen Baron görevine 1983 yılında getirildi. Selefi iran yüzünden aforoz edilmişti.

kaynak:vikipedi
(bkz: baron davis)
köpek ismi.
(bkz: uyuşturucu baronu)
türk halkının çoğunun kurtlar vadisinden kötü insan anlamında aşina olduğu kelime.
tanımı: Avrupa terminolojisinde asaletin şovalyelikten sonra gelen 2. basamağı, vikontluktan küçük soyluluk payesi.
(bkz: vikipedi)
need for speed most wanted oyununda blacklist 10 numarada olan artist eleman.porsche cayman kullanıyor.
türk rapçi, mc, beatmaker. yakında albümü beklenmektedir.
Lol deki en güçlü boss.
tuğçe kazaza göre ülkemizin senaryosu bu adamlara aitmiş. yönetmende J. R. R. Tolkien olsaydı tadından yenmezdi.
(bkz: baron nashor)
Dereceli maçlar da keserseniz +3 lp kazanırsınız.
4 senelik Paşamın Oğlum Gibi Sevdiğim Rottweilerımın ismi. Tüm sevgimi vermiştim ona bir prens gibi büyütmüştüm oğlumu Melek ruhlu bir canlıydı.Aşırı tembeldi tosunum Her sabah Sağ gözü akardı Nemli bezle Temizlerdim. Öleceğini bilse beni bırakmazdı...
Bu baron lafı niye çıktı? Ve nasıl bu kadar büyüdü? Yok Avrupa’nın baronları erdoğan’ı istemiyormuş falan. Ulan salaklar baron nedir bilir misiniz? Ne gücü vardır yani bu baronların? Baronun bir altı şövalye bir üstü vikonttur. Onun da üstü kont. Ülkesine göre Marquis vardır, dük vardır, arşidük vardır lord vardır vardır oğlu vardır. Bak daha prenslere falan gelmedik.
Yani beyler baron dediğiniz bizdeki köy sahibi Maho Ağa’nın avrupacasıdır. Bütün baronları toplasan elde edeceğin şey muhtarlar toplantısı gibi bir şey olur.
Avrupa’nın baronları beni bile avrupada istemese geri gönderemez amk. Baron kim?
Hep kurtlar vadisi yaptı bunları. Baronlarmış. Peh!
Fransa'nın Nouvelle-Aquitaine bölgesine bağlı Gironde ilinde bulunan bir komündür.
Çeşitli Avrupa ülkelerinde güncel veya tarihsel olarak, genellikle kalıtsal olan bir asalet veya onur unvanıdır. Tarihte Baronlar topraklarını kraldan doğrudan bir bağışla tutan bir vasal ya da güçlü bir feodal efendiydi. Kutsal Roma imparatorluğunda tüm şövalye ailelerin (bazen von veya zu öneki ile ayırt edilir) tüm şövalye ailelerin sonunda baron unvanı olurdu.
tom braks'ın yancılarından birinin lakabı.
Günümüzdeki anlamıyla üst düzey uyuşturucu tüccarı.