bugün

entry'ler (1271)

80 kilo altındaki kadınlar güzel kabul edilmiyor

kime göre neye göre?

vlc media player

.flv uzantılı dosyaların thumbnailini göstermemesi dışında bir sıkıntısı olmayan güzel bir media player, bu sorunun çözümü için ayrıca Icaros programını kullanmalısınız.

technopat

Sosyal diye adlandırdıkları ortam'ın moderatörleri yüzünden kan kaybeden ve gün gelecek tarihin tozlu raflarında yerini alacağını düşündüğüm ortamsı.
Öyle olmadıklarını düşünüyorlarsa bana ulaşabilirler.
Cep telefonum yok, Adresimi vermek istemiyorum, Mail adresimi unuttum, Skype'a karşıyım... *

imgur

reddit'e ait olan harika bir resim upload sitesi , kullaniniz , kullandiriniz.

weheartit com

Türkçe karakterleri bazen tanıyan , bazen tanımayan yani kafasına göre takılan çok büyük bir resim imleme sistemi. Ailece hastasıyız.

türkiye de unutturulmaması gereken olaylar

Sivas Katliamı (bkz: Madımak)

kişinin boktan bir hayatı olacağını fark ettiği an

Umut fakirin ekmeğidir atasözünün cuk diye oturduğu anlardan biridir ayrıca...

21 aralık 2012

22 aralık olduğunda unutacağımız tarih.

imgbox

imgbam sitenin bir uzantısı olan adult dahil 10 mb'ye kadar her türlü resimleri barındıran , resim galeri , resim sayısı ve trafik limiti olmayan hotlink'e izin veren , seo konusunda basarili imagehosting sitelerinin içinde bence en kullanılası sitedir.

Daha fazla bilgi icin : http://www.imgbox.com

salıncakta frikik veren liseli kız

Keşike golll olsaymmış dediiim frikkik şekli. * *

ballantine s

Harika bir iskoç viski markasi. Içimi cok hafiftir diger viskiler gibi ağir abi takilmaz. Ayrica icine kola yerine alkolsüz limonlu bira konulup icilince tadindan geçilmez.
Öyle digerleri gibi pahali'da degildir en azindan Almanya'da böyle.

Içiniz , Içirtiniz Efendim.

raci tetik

5 yıldır istanbul'da GATA'YA bağlı ÇAMLICA huzurevi'nde olduğu ortaya çıkan işkenceci pezevenk. Sanırım askeriye kucak açmış kendilerine. GATA'da kaldığına göre...

Daha fazla bilgi icin : http://www.internethaber....-murat-demir--431194h.htm

mahmut esat bozkurt

Bildiginiz ırkçıdır kendileri resmen. Evet açık ve net söyleyecek kadarda cesaretliyim.

Ister bakiniz Ister bakmayiniz : Konuya girilen ilk entry.

tu evin

Grup ekin'in çok eskilerde çıkardığı GÜN BiZiM albümünün unutulmaz kürtçe şarkısı. Anlamasamda çok seviyorum bu şarkıyı.

Daha fazla bilgi icin : http://www.youtube.com/watch?v=d2Xgq3ISqow

fringe

Senaristlerinin inanılmaz bir hayal gücüne sahip olduklarına inandığım beni benden alan bağımlılık yapan amerikan dizisi. Lost'daki OCEANiC uçağının biletini gördüğüm zaman 2. sezonda lost ilede bir bağlantısı olduğunu sanıyorum bu dizinin , zira yapımcıları aynı.

annesi güzel kendisi çirkin

Anasına bak kızını al deyiminin yanlış çıktığını gösterir cümle öbeği. Ayrıca bunu söyleyen adamcık'ın kızın anasında gözüde olabilir.

filehost

Dosya barindirma ve saklama sitelerinin genel yada diger adidir. Örnegin rapidshare , fileserve gibi siteler birer filehost'dur. Ayrica filehost'lar warez dosya paylasanlarin can dostudur , olmazsa olmazlarindandir.

emule

Filehost'lar ciktikan sonra eski popülerligini yitirmis program , yinede kullanicisi eskisi kadar olmazsada coktur.

vlc media player

Bir zamanlardi yaklasik 10 sene önce henüz rapidshare'nin r'si yoktu sanal alemde. Emule vardi , Kazaa vardi bu programla o zamanlar indirilmeyen film ve müzikleri önizleme yapardik. Zaman bu programi öylesine gelistirip degistirdiki simdi tek kullandigim media player ünvanini kazandi gercekten harika. Tek bir codec yüklemeden .flv .swf uzantilari dahil acmadigi film ve medya dosyasi kalmayan beni benden alan canimin ici olmazsa olmaz programimdir , ajdarimdir , anigimdir.

imagebam

Senelerdir kullandığım , normal ve adult resimlere izin veren , sınırsız resim saklama izni veren ve resimlerinizi ömür boyu barındıran , yeni thumbnail özelliği ile 350x350 pixel'e izin veren ve en müthişi 10 MB resim yüklememizi sağlayan harika bir resim hosting servisi.

Daha fazlası için : http://www.imagebam.com