1. 1.
    1.Dam ustalarının kullandığı,başının bir ucu çember parçası biçiminde eğri,öbür ucu keskin çekiç.
    2.Fıçıcı keseri.
    1 ... italiano
  2. 2.
    gemide filminin müthiş yönetmeni serdar akar'ın yeni filmi.başrolde nejat işler oynıyacakmış ve isminden de anlaşıldığı gibi barda geçicekmiş.*
    10 -5 ... pulp fiction
  3. 3.
    nejat işler bu film festivale katılacağı için altın portakal'ın seçici kurul üyeliğinden ayrılmıştır.
    4 ... ucuncayir666
  4. 4.
    http://www.bardafilm.com/
    ... pulp fiction
  5. 5.
    müziklerini selim demirdelen in yaptığı filmdir.
    ... miksaj
  6. 6.
    hokkabaz ı izlemeye gittiğim sırada, fragmanını izlediğim, kanımı donduran görüntülere sahip olan, vurucu bir film olacakmış hissi veren, nejat işler in başrol oynadığı, bir serdar akar filmi...
    2007 yılı olarak lanse edilmiştir çıkış tarihi...

edit: ulen, vurucu deyince, iyi bir film mi olacak demek?! zaten vurucu bir film değil mi? daha neye eksi veriyorsun? tanım yaptım diye mi beğenmedin? tövbe tövbe...
    6 -7 ... dylan dog
  7. 7.
    serdar akar'ın 02.02.2007'de vizyona girecek olan son filmi. fragmanı bile tüyleri diken diken ederken, filmin çok büyük ses getirmesi beklenmektedir.
    1 ... fowler
  8. 8.
    Nail, Nil, TGG, Aynur, Aliş, Sevgi, Pelin ve Cenk, yaşları 18 ile 25 arasında değişen genç bir arkadaş grubudur. Günlük hayatın akışı içinde huzurlu ve neşeli bir hayat sürmektedir. Her birinin kendilerine ait sıkıntıları ve çözmek zorunda olduğu problemler olsa da gençliğin getirdiği umutla hayata sımsıkı bağlıdırlar. Kimi evlilik, kimi mezuniyet, kimi düzenli bir hayata adım atma hayalleri içinde olan bu gençler, birden bire hayatlarının tam ortasına giren nedensiz şiddetle büyük bir yıkım yaşarlar.

Bir gece yarısı, arkadaşlarının işlettiği barda son biralarını içip eve dönecekken içeri giren beş kişilik bir grup tarafından silahla alıkonulurlar. Elleri, ayakları, ağızları bağlanan gençler sabaha kadar dayak, işkence ve tecavüze maruz kalırlar. Kendilerini alıkoyan grubun görünürde hiçbir amacı yoktur. Yaşları 20 ile 45 arasında değişen bu grup, hayatlarında eksik kalan her şeyin hesabını hiç tanımadıkları bu gençlerden çıkartırlar. ~http://www.bardafilm.com~
    7 -2 ... fatal
  9. 9.
    oyuncuların etkisinden kurtulmakta zorlandığı bir serdar akar filmi.

--spoiler--
    Filmi 15 gün gibi kısa bir sürede çektik. Katili oynamak için katil olmaya gerek yok ama çekim süreci beni bayağı etkiledi. Çekimler bittikten sonra filmde kötü karakterleri canlandıran oyuncu arkadaşlarımızla bağlantı kurmadık. Oyuncu olmamıza rağmen onlarla göz göze gelmek istemedik.*
    --spoiler--
    10 -1 ... amanbenburadakalmisim
  10. 10.
    tüylerimi diken diken eden sahnelere sahip fragmanını izlediğim film. aslında böyle filmler izlememek gerekiyor, insanın gününü mahvediyor, durağanlaştırıyor, kötü hissetmesine neden oluyor. bu etkili olduğunun göstergesi olsa da, tecavüz sahne ve muhabbetleri sinirlendiriyor, gün içinde aşırı, sert ve fevri tepkiler vermenize neden oluyor. ne yani ben böyle düşünüyorum diye bu tarz filmler çekilmesin mi, tecavüz sahneleri konmasın mı..
    3 -1 ... okuzcuk