1. 1.
  koçum benim, kurtlar vadisi ve ıhlamurlar altında adlı dizilerde yönetmenlik yapmış, dizilere sonradan dahil olmasının merak konusu olduğu başarılı yönetmen.
  2 ... dr rocco amca
 2. 2.
  kurtlar vadisi dizisini osman sınav gibi bir üstaddan alarak daha iyiyere taşımayı başarmış merak konusu kişilik.
  -1 ... palta
 3. 3.
  Gemide filminin yönetmenidir. Eylül ayında Barda isimli filmi vizyona girecektir.
  ... miksaj
 4. 4.
  dar alanda kısa paslar 'ı 2000 yılında çektikten sonra şimdide "sağır oda" adlı yeni bir diziye başlayacak olan yönetmen
  ... laulu
 5. 5.
  1964 ankara doğumlu senarist, yönetmen. mimar sinan güzel sanatlar üniversitesi sinema/tv bölümü mezunu.gemide ve lalelide bir azize filmlerinin senaristi, gemide dar alanda kısa paslaşmalar,maruf, kurtlar vadisi ırak, filmlerinin yönetmeni.

  gemide filmi ile bir de altın portakal ı vardır kendisinin.

  son olarak sağır oda isimli dizinin yönetmenliğini yapmakta.
  2 ... maruf
 6. 6.
  star tv de yayınlanmaya başlayan geniş zamanlar adlı dizinin yönetmenligini üstlenen,çok ama çok komik olan başarılı insan.
  ... hemoglobin
 7. 7.
  samimiyeti sorgulanmakta olan yönetmendir. gemide, maruf, dar alanda kısa paslaşmalar gibi filmlerle kazandıgı izleyicisine, once kurtlar vadisi dizisini sonra sinema filmini çekerek ihanet etmiştir. şimdi kendisini: ne yapalım para yok pul yok. bir yerde benim de sinema filmi çekmek için paraya ihtiyacım var, o yüzden o dangalak dizi projelerinin içinde bulundum diyerek kendini avutuyordur eminim. ama bence zor olanı yapmaktansa kolay yolu seçmiştir kendisi. bu ulkede aç ama ideallerinden vazgeçmeyen, bir köşede unutulup gitmiş; ama onurlu bir şekilde ölen oyuncular, yönetmenler vs... var. ve onlar tiyatro hayalim, tv dizileri ekmek param gibi iki yüzlü açıklamalar yapmıyorlar. serdar akar'in yaptıgı riyakârlıktır.
  4 -2 ... adini unutan adam
 8. 8.
  erkan oğur'un bir röportajında sarf ettiği güzel bir sözü var:
  "ben müziği ruhumu doyurmak için yapıyorum. albümleri ise beşeri ihtiyaçlarımı karşılamak için. buna rağmen tam olarak müzik yaptığıma inanmıyorum."

  eğer serdar akar da aynı zihniyette yaptıysa o dizileri gerçekten işini iyi yapan bir adam olmanın yanında sinemaya da gönül vermiş bir insandır.
  5 ... ucuncayir666
 9. 9.
  açıklamaya gerek yoktur, kurtlar vadisinden kazandığı paralarla barda filmini çekmiştir. çünkü günümüzde sinemada milyon dolarlar dönse de yönetmene düşen pay 50000ytl yi geçmemektedir pek. onun için biraz ordan biraz bundan yapıp, ondan alıp oraya yatırmak lazımdır. eğer bu gibi insanlardan iyi şeyler bekliyorsak populer şeylerini de desteklemeliyiz. çünkü onlar zaten bizlere iyi şeyler sunmak amacıyla maddi şeylerini karşılaması için yapılıyor. izlenmese de köstek olunmamalıdır böyle şeylere.
  1 ... zlatan1937
 10. 10.
  yeni sinemacılar akımının en iyi yönetmenlerindendir. bazen piyasa işlere de imza atsa bile, kalitesini hiç bozmayan ve görüntü yönetimi, oyuncuya ruh katımı harika olan yönetmen.
  1 ... zargana