bugün

audi nin bir modeli.
audi nin kompakt sınıftaki temsilcisi olan a3 sınıfındaki diğer arabalardan çok daha üstündür..fiyatının diğer araçlardan fazla olmasının nedeni ise mükemmele yakın işcilik ve yol tutuşudur..1.6 102 bg 1.6fsi 115 bg 1.9 tdi 105 bg ve 2.0tdi 140 bg(dsg çift debriyajlı şanzıman opisyonlu) ile satılmaktaydı a3 türkiyede..fakat doğuş oto ilk defa akıllı bir davranış sergileyip a3 ün iki muhteşem motorlu versiyonunu da türkiyeye getirdi 2.0 tfsi 200 hp ve 3.2fsi 255 bg lik versiyonları da artık türkiyede satılıyor..
2.0tfsi motorunu kullanma erdemine erişmiş bir insan olarak beni kendine aşık etti a3..
a3 un eksi yanlarına gelince 1.6 motorları boş ağırlığı 1225 kg olan a3 ü hızlı hareket ettirmekte zorlanıyor..bunun dışında aşırı bir donanım listesi var ve ekstra aksesuarlar çok pahalı..1.6fsi ve iyi donanımlı bir a3 55 milyara alınıyor ki hatchback bir araba için aşırı bir fiyat..2.0 ve 3.2 nin fiyatları ise aman kalsın dedirtiyor..
herşeye rağmen a3 ün görüntüsü ve bir audi oluşu kendisine aşık ettiriyor çoğu insanı
iyi ki varsın a3..
kesinlikle audi nin tt den sonra gelen en boktan modeli,bir arkadaşımın sırf audi halkası olduğu için aldığı ve pişman olduğu keşke toyota alsaydım dediğini kulaklarımla duyduğum,o fiyata alınabilecek onca araba varken yine de hata yapmak istiyorum diyenlerin alacağı ve artık türkiye de orta sınıf tiki arabası olmuş olmayan karizma icin alinan arabalar sınıfının üyesi hede...
26.000 €'dan ** başlayan fiyatlarla satılıyor ki gerek markası, gerekse kalitesi ve şıklığı için -markaya verecek paran varsa- değer.
aynı fiyata bir 307 cc de alınabilir, üstü açılıp fiyakanın alası da yapılabilir.
Deliler gibi benzin yakan, tekerleri büyük oldugu icin cekişi düşük olan ancak dış görünüş, yol tutuş ve yolcu güvenliği açısından benzersiz olan alman devi audinin lüks kompakt sınıf modeli. 1.6benzin seçeneğini 30000euro civarı alabileceğiniz, yeni cıkan 2.0quattro seceneğini 40000eurodan alabileceğiniz araba modeli
yakıt deposunun delik olması dışında olumsuz bir yanı olmayan, iç-dış görünüş, konfor ve yol tutuş bakımından dörtdörtlük olan ve ayrıca siyah rengin çok yakıştığı araba.
(bkz: audi a3 sportback)
bmw 1 serisinin yerine tercih edilesi otomobil...
en pahalı modeli 75.000 euro ile 3200 motor olan, quattro s tronic'tir.
(bkz: vorsprung durch technik)
2009 için makyajlanmış otomobil. ayrıca 7 vites dsg şanzıman falan diyorlar ben anlamam audi.com.tr nin yalancısıyım.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.