bugün

entry'ler (924)

bediuzzaman dan inciler

(bkz: üç korner bir penaltı)

porno sitelere erişimin engellenmesi

akp hükümetini yaptığına inanmadığım olay! zira demirel in şu meşhur vecizesi aklıma geliyor, "kerhaneleri kapatalım da bizi mi siksinler"... eee şimdi akp hükümeti gerçekten böyle bir şeye tenezzül ediyorsa, hımm çok fena çok...

alanya

tek kelimeyle boktan bir tatil beldesi...her anlamda boktan...alanya ya gelen yabancı turistler boktandır,alanya'nın yerli halkı çok boktandır,esnafı çakma ucuz malları satmak için sizi yürürken rahatsız eden boktan tiplerden oluşmaktadır, ağız tadıyla bok yiyebileceğiniz birçok lokanta mevcuttur... 90'lı yıllarda almanlar boklaşmadan önce gelecek vaat eden ama 2000'lerin başından itibaren rusların bok etmesi ve kürt gençleriyle kaynaşmaya başlamasıyla; yerli-köylü turistlerin ilgisini çekmeye başlayan rus malı ucuz tatil köyümüzdür alanya...
kışın dayanılmayacak kadar boktan bir yerdir...mümkünse kış aylarında ikamet edilmemesi tavsiye edilir...

teror eylemlerinden sonra sesi cikmayan yazarlar

(bkz: pkk saldirilari sonrasi kurtcu kekolarin yokolmasi)

piccoz

el kadar iki kanallı radyo kontrollü helikoptercik... sahteleri boldur ancak orijinaline de iki katı para verilip alınmasının manası yoktur! köpüğüne bir toplu iğne batırılıp daha kolay kontrolü sağlanabilir.

2 milyonluk kosovalılar ve 20 milyonluk kürtler

(bkz: 20 milyon kurt un iki agaya maraba olmak istemesi)

vicdani ret

benim skime derman olmayan hede zira vicdani reddin arkasında insan öldürmeyi red; emir almayı red; militarizmi red yatar ancak ben insan öldürmeyi de militarizmi de reddetmiyorum ama askere de gitmek istemiyorum.

bu durumu savaşkarşıtları.org a bildiren bir e-posta gönderdiğim de bana * *
bana cevap olarak şunu gönderdi: -kürt genci! kürt bilmem nesi! tsk nın askeri olma diren! ıkın!
ananın amı!

20 milyon kurt un iki agaya maraba olmak istemesi

düşünürken aklımın iplerinin bir gelip bir gittiği eceyip bi şiy!!!

türkiye de nerden baksan 10-15 milyon kürt var!-ki amip gibi ürediklerinden ben girimi bitirdiğimde 20 milyon olur o- ee bunlar boyuna kürtçe, sosyal haklar diye atıp tutuyor. üstelik kendilerini temsil eden ve türk aydınlarınca da kabul gören partileri dtp de var ki babalar her laflarında "bağ gideriz haa", "bağ ayrıcaz yaaa" diyor. eee bir de ırak ın kuzeyinde babalar gibi abd menşeli kürdistan, iki de pehlivan barzani ve talabani ağalar... ne duruyorsun? ne yapayım?!!! helva yapsana yaw yaw hatta xw bi harf daha vardı ama kürt abecesinde aklıma gelmedi!

her neyse diyeceğim o ki bugüne kadar konuştuğum kürt-türk tüm solcu yamağı-sosyalist ya da bu taraklarda bezim var benim hacı lümpeni ırak ın kuzeyinde süper bir devlet kurulacağını ve kürtlerin: "ayyy bu tükler de çok kıro yağğğ", "türkiye çok dandik yer gidelim süper kürdistan cumhuriyetimize" diyip hoop kürtistan a gideceğini ve türkiye nin de "bırakma beniiii" "bırakma beniiii" diye arkasından sinan özen ağıtları yakacağından bahsediyor. yaw bağ kürtçe harf de kullandım! biraz akıllı olun be! ırak ın kuzeyinde iki aşiret ağası. ırak ta daha fazla sorun istemeyen işgal güçleri ki bu adamlar barzani ve talabani yi bile kullanmak için zamanında türkiye den bilgi ve içerik almıştılar, şimdi nasıl olurda aklı başında birileri; bu birileri de aslında türkiye kürtleri! nasıl olur da iki aşiret ağasına maraba olmak ister anlamıyorum?

ırak ın kuzeyinde katılımcı bir demokrasinin asla var olamayacağını-ki bu saddam dönemindeki seçimler bazında bile olmayacak- sadece ve sadece iki aşiret ağasının ve bunların tebasının bu bölgeyi kullanacağını, yeri gelecek savaşa ve ölüme iteceğini yeri gelecek sömürüye zorlayacağını herhangi bir hak veya hukuk isteğinin olağanüstü şekilde sert bastıracağını bilemeyecek, anlamayacak kadar salak mısınız yahu!

kürtlerin türkiye de kazanılmış haklarını koruyup sağlamlaştırması gerekirken hangi sığ ve ırkçı akla ayak ırak ın kuzeyi desteklenebilir anlamak mümkün değil.

tabi biliyorum bazı kürtler bana kızacak, sövecek ama arkadaş biraz kafanı ellerin arasına al düşün: ben kürt olsam allah inandırsın türkiye deki kürtleri örgütler tsk dan icazet ve destek alır ırak ın kuzeyini işgal ederdim; "buralar benim atalarımın toprağğğ, burası aslında hakken bizim, aslında buradaki insanlar kürt değil dağ arabı! bizim petrollerimizi ve toprağımızı yağmalıyorlar" diye! üstüne o bölgeyi hem ekonomik hem de siyasi olarak türkiye ye bağlı özerk bölge yaparım, petrolü de ben içerim, aşireti de ben olurum! coni yağmalayacağına "benim kürtüm" yağmalasın!

turkiye deki en pahali seyler

(bkz: turkiye de yasamanin sonucu yenen kaziklar)

türkiye deki karizmatik insanlar

usta başı bahri abi.
(bkz: erkekleri stil sahibi gibi gosteren seyler/#1347444)

alternatif kurt musun diyologlari

+ kurt musun?
- anket misin?

+ kurt musun?
- anam kürt babam türk ben vanlıyam!

+ kurt musun?
- gııııırrrrğğğ

türk aile yapısı

genellikle kadın altta erkek üstedir ancak bir jinekolog arkadaşım son zamanlarda tarikatçilerden köpekleme pozisyon* hakkında epey bir soru geldiğininden bahsetti zannımca türk toplumundaki değişmeyi göz önüne alırsak şu anki turk aile yapisina ulaşıyoruz.
(bkz: sözlükteki misyoner pozisyonu çocukları)
(bkz: sözlükteki köpekleme pozisyonu çocukları)

itü sözlük

alabildiğince sıkıcı, kasım kasım kasılmaktan bireylerini ya kanser ya da fıtık edecek kadar basiretsiz sözlük! ama yemliyorum bakalım bir iki haftadır. bakalım ne çıkacak! aslında itü sözlük iyi de çevresi kötü.

tfcvbg

köpekçilere, itçilere ve göt yaklayıcılarına karşılık rahat rahat hatta götünde pireler uçuşarak uyuyabilen, hatta öküz gibi uyuyup sabah kalkamayan şahıstır.

kizini universiteye yollarken tereddute dusen baba

tereddütünde sonuna kadar haklı olan babadır.
üniversitede ne .ikiyolardır onu beaa!!! Kendisinin .ikemediğini başkasının yaptığını bilen babadır. tereddüt edilesidir.

kisisel bilgisayar

(bkz: pc)

kb

(bkz: kisisel bilgisayar)

kurtce windows

turkce ve ingilizce windows kadar olağan olabilmesi için microsoft un irak in kuzeyinde potansiyen bilgisayar sahibi olmak isteyen insanlarin orijinal windows ya da markali kb kulanma oraninin etkili olacagi windowstur.
aksini iddia eden tek kelime ile kapitalist degildir.

gul e 8 bin isciye 400 ytl

Saçma sapan bir durumdur. Cahil, ne yaptığı belli olmayan bir insana her ay bir tofas-fiat dogan parası verilmektedir. 400 YTL ye 10 aile 1 sene geçinebilir. Türkiye cumhuriyeti iscisinin maaşı da bu acayip fark karşısında ne kadar komik durmaktadır. Ben vatandaş olarak benim vergilerimden gül e giden para'yı kesinlikle haram ediyorum. Bunun banka hortumlamaktan farkı yoktur.

ek: ne yani 400 ytl ye 10 aile 1 sene geçinemez mi? yoksa geçinemiyor mu bu insanlar! allah allah.

gul e 8 bin terim e 143 bin ytl

(bkz: gül e 8 bin isciye 400 ylt)