bugün

entry'ler (321)

ak parti döneminde 554 bin yeni konut yapılması

(bkz: bursa doğanbey toki evleri)

pink floyd un en iyi şarkısı

tüm şarkıları ayrı güzeldir fakat niye kimse sorrow dememiş onu çözebilmiş değilim. kendimi zevksiz hissettim.

renekton

karşısına yorick alıp kasap havası oynayabilirsiniz. fakat doğru rune ve counter item ile tam tersi yapılabilir.

kassadin

http://www.youtube.com/watch?v=TeOhKfdkSSI

league of legends

tr server'ında leonadan jungler fiddlesticks'den support olan tipler barınmakta. yeni geçtim bin pişman oldum her oyunda birilerine bela okuyorum sinir hastası bir birey oldum sözlük. tr server'nda oynayanlarla arkadaş olabiliriz bir pm kadar yakınım.

aç karnına 1 paket camel soft bitiren kız

arkadaş olmak istediğim kızdır.

uydunet

operatörü beni an itibariyle itfaiye'ye baglayan yüce kuruluş.

jem paul karacan

Milli takım kadrosuna alınan Gurbetçi oyuncu.

27 nisan 2012 simav depremi

ankara da tsunami alarmı verilmesine sebep olan deprem.

dünyanın en mutlu üçüncü ülkesi olmamız

bizim insanımız şükretmeyi çok sevdiği ve çoğu olaylara olumlu bakabildiği için böyle bir sonuç çıkması çok doğal. aksi bir durum olsaydı zaten anketi yapanların uranyum içtiğinden şüphem olacaktı.

15 ocak 2012 beşiktaş bursaspor maçı

beşiktaşın futbolunun sadece ilk 35 dakikadan ibaret olduğu tezi'nin kanıtlandığı mücadele. bakalım ileride bitiriciliği iyi, mukavemeti iyi, mücadeleci oyuncular karşısında nasıl bir oyun ortaya koyacağı merak konusu.

23 şubat 2012 beşiktaş sporting braga maçı

galip gelenin lazio ya da atletico madrid takımlarıyla eşleşeceği rövanş mücadelesi.

14 şubat 2012 sporting braga beşiktaş maçı

beşiktaş'ın sadece kadro kalitesiyle bile avantajlı bir sonuçla istanbula döneceği maç.

msn de durumu sürekli meşgul olan insan

ileti sesini kapatmayı bilmeyen insandır.

25 ağustos 2011 fc alania beşiktaş maçı

sağanak yağış nedeniyle geç başlayacak mücadele.

ttnet

8mbit'lik hattıma 2.0 mbit hız veren müthiş kurum. bununla kalmıyor 4 gün ödenmemiş faturama karşılık hattımı kapatıp yeni başlatılan uygulama ile bir daha ki faturaya 15 lira kapatılan hattı açma bedeli ekliyorlar. haftada bir kademeli olarak düşürülen bağlantı hızımı daha ne kadar düşecek merakla izliyorum.

4 ağustos 2011 fc gomel bursaspor maçı

scott carson'ın uzak mesafeden saçma bir gol yediği ilk yarısı 1-0 biten futbol karşılaşması. ilk yarı da bursa'nın bir kaç net pozisyonu var genelinde iyi bir oyun oynayamasada baskın taraf bursaspor golden önce bir çok pas hatası var bu pas hatalarının ardından gol geldi. bakalım ikinci yarı neler olacak.

17 nisan 2011 trabzonspor bursaspor maçı

göt ile maç izlendiğinde ne gibi yorumların ortaya çıktığını gördüğümüz maç.

sercan yıldırım

geleceğin okan yılmazı olmaya aday oyuncu.

en güzel intihar şekli

Aşırı doz morfin almak.