1. 1.
  alanın aklı mı yok , parası mı çok? diye düşündürten arabamsı şey.bir nevi atv.
  11 -13 ... obsessive
 2. 2.
  ciks resmi aracıdır.süper pahalıdır,süper küçüktür,kimileri inanılmaz beğenir hayran olur,kimileride * nefret eder,markalaşma ve pazarlama denilen süper ilimlere dört elle inanmaya başlar.bravo doğrusu gerzek bir aracı ilahlaştırıp mega fiyatlara satmak süper bir başarıdır.helal olsun.
  5 ... veritaserum
 3. 3.
  bmw şirketinin ürettiği, 'lüks' araçlar statüsüne dahil, sevimli arabacık...
  2 -1 ... speechbubble
 4. 4.
  sevimli bir görünüşü olmasına rağmen,insanların sadece farklı olmak uğruna para verdiklerini düşündüren araç.
  3 ... pilotmont
 5. 5.
  gecmisin izlerini tasiyan bir tasarima sahip oturgacli goturgec. bu siniftaki bir kac modelden biri olan mini'nin diger bir ornegide wv beatle dir. aracin yanlis tanimlanmasi nedeniyle bircok kisi tarafindan yine yanlis sekilde diger segmentler ile kiyaslanir ve dogal olarak modele igrenerek bakilir. gerek tasarim, gerek surus ve yol tutusu acisindan sinifinda odenecek her kurusu sonuna kadar hak edebilecek nadir arabalardandir. tebrik edilesidir.
  1 ... antistar
 6. 6.
  3 farklı modeli vardır: * mini one, mini cooper, mini cooper s. sırayla 90, 115 ve 170 beygirlik 1.6 cc motora sahiptirler. O ufacık arabya 170 beygir motor takınca nasıl kaçtığını tahmin etmek bile istemem makasın allahı atılır. Fiyatları 40.000 ytl ile 70.000 ytl arasında değişmektedir.
  http://www.mini.com.tr
  1 -1 ... ck_06
 7. 7.
  bir de cooper cabrio ve cooper s cabrio vardır ki ikincisi dadından yinmez.
  1 ... bahdeniz
 8. 8.
  bi sike benzemeyen olmayan karizma için alınan arabalar klasmanında garip,tosmagımsı otomobil...
  2 -5 ... tfcvbg
 9. 9.
  görüntüsü bana göre çok hoş olan, ancak bildiğim kadarıyla arka kısmı düz olduğu için, arkadan bir aracın çarpması durumunda diğer model arabalara göre, arka koltuktakiler açısından en güvensiz araba.
  1 ... jassemine
 10. 10.
  2006 Paris Motor Show'da yeni modeli sergilenmiş olan araba.
  ... salca