1. 1.
  Az önce seyahat esnasında huysuzluk yapan çocuklarla ilgili yaptığı paylaşımla beni benden almış insandır. Mesele de çocukların doğal davranışlarına karşı tahammülsüz olunması. Kendisini eleştiren takipçilerine hakarete varan yorumlar yazmakla kalmıyor, eleştirileri beğenen takipçilerini de engelliyor. Evet, yapılan bir eleştiriyi beğenip engellenenlerden biriyim asdfghjk. E sen eleştiriye tahammül edemiyorsun o nasıl olacak? Instagram sayfasındaki yorumlarını okuyun ne demek istediğimi anlayacaksınız.
  9 -1 ... osteoporoz
 2. 2.
  Benim de instagramdan takibe aldığım ve paylaştığı fotoğrafların altına yazdığı açıklamalarla hayran kaldığım hem feminist hem aktivist hem avukat hem de ayrıca yazardır. Kitapları çok satmıştır ve satmaya devam edecek gibi gözüküyor. Başarıları malum, umarım seneye ben de onun gibi bir avukat olabilirim.
  6 -4 ... psychogemini
 3. 3.
  Olaylar karşısındaki haklı duruşunu çok beğendiğim hemen hemen her konuda dusuncelerine katıldığım .Feminist ,aktivist ,avukat aynı zamanda yazar olan kişidir.Dilerim bu tür kadınlar ülkemizde çoğalır.
  3 -4 ... 1 latte 4 pipet
 4. 4.
  Her konuda haklı bulduğum, zeki, kültürlü, araştırmayı ve okumayı çok seven, feminist aktivist güzel avukat. Bu kadına bir çok övgüde bulunabilirim, kendisini çok seviyorum. Feyza reis, parti kur oy verelim be!
  4 -3 ... mor kadife
 5. 5.
  Evet avukat, feminist bir avukat olduğu inancında. aynı zamanda aktivist olduğunu da beyan ediyor. basılmış iki kitabı var. okumadım, okumayı düşünmüyorum. Şahsen ben avukatlıktaki reklam yasağını sosyal medya ve feminizm kanalıyla profesyonel bir şekilde deldiğini düşünüyorum. Sosyal medyadaki üslubu ve seviyesi son derece itici, rahatsız edici. Dün çocuk gürültüsüne tahammül edemeyen takipçileri için "çocuğumun, çocuklarımızın bokunu yiyin ya tahammülsüzler, ananızın karnından öyle çıktınız zaten" diyebilmiş bir feminist, aktivist yazar ve avukattır üstelik.
  7 -3 ... osteoporoz
 6. 6.
  Yazılarını okuyorum okuyorum sıkılmıyorum ,ülkenin sahip olduğu değerli ve nadir insanlardan.
  3 -5 ... geri zekali miknatisiyim
 7. 7.
  Avukat, imiş. Ama bence daha çok feministlerin lideri, hatta taptığı bi insan konumunda.

  Hani şöyle olur ya; birinin fikirlerini benimseriz, sevmeye başlarız, sonra sizin gibi birçok insan sevmeye başlar, derkeen değişiverir. fazla ilgiden başı döner, aynı fikrin bayraktarlığını yapmaya çalışırken iticileşir, bambaşka bi insana döner.

  Hele de çocuğunu instagramda pazarlayan sözde anaların yapmış olduklarının aksine çocuğuyla adliyeye gitmesi o kadar hayranlık uyandırmıştı ki. Eski halinden eser yok, hemen unf.
  14 -7 ... essy
 8. 8.
  güzel ders veriyor kokuşmuşlara. Bir adet
  izindeyiz kadını.
  4 -4 ... basma perdedeki cicek
 9. 9.
  Hakkinda bir suru celiskiler olan kadin. Bi kere cok konuşuyor , ünlü olmaya çalışıyor, bazi kisilerle polemiğe girip dikkat cekmeye çalışıyor, kendini feminist saniyor, her isten anladigini savunuyor...
  Her isten anlayan bir boktan anlamaz. Ha ama guzel mi guzel. Son olarak bu kadinla evlenenin aklini s*keyim.
  5 -1 ... jetskiyokatskivar
 10. 10.
  Kadın gibi kadın. Çok seviyorum kendisini.
  5 -5 ... mor kadife