1. 1.
  21 temmuz 1986 doğumlu ganalı futbolcu. kofi annan'ın da yeğeni.
  2 -2 ... ispirli
 2. 2.
  ömer üründül'ün çok sevdiği futbolcudur. her maç bahseder. *
  --analiz--

  --analiz--
  ... nokya 3310
 3. 3.
  rosenborg forması giyen Ganalı orta saha oyuncusu.
  bu gece Uruguay karşısında alıcı gözle izlemek lazım.
  ... raven
 4. 4.
  galatasaray cephesinde gizliden gizliye adı geçen gelecek vaadeden rosenborg'un başarılı oyuncusu. gelmesi ve aynı form grafiğini yükselterek devam etmesi halinde galatasaray'a çok şey katacaktır.
  1 ... junior
 5. 5.
  21 temmuz 1986 doumludur norveçte rosenborg ta forma giymektedir,vakti zamanında blackburn e gelmiş ince tarafından beğenilsede alınmamış çok cüzi bir rakama norveçin yolunu tutmuştur.dünya kupasında bilhassa essien in yokluğunda kendini gösterme fırsatı bulmuştur. koffi annan ın öz yeğeni olmasıda değişik bir anektoddur.galatasayara gelene kadar,gün itibari ile kendisi chelsea,manu ve arsenal takip etmektedir. man u transfere diğerlerine nazaran daha yakındır.
  ... fromdarkness
 6. 6.
  gelirse mükemmel olur, çok üst düzey bir orta saha oyuncusudur. diğer yandan bu saatten sonra yapılacak transferin... neyse...
  1 ... ozz le grand
 7. 7.
  galatasaray'ımıza faydalı olacağına inandığımız oyuncudur.
  ... re ra
 8. 8.
  harika bir defansif ortasaha oyuncusudur. Pres yapar top kapar falan ama galatasaray'ın eksiği sanki daha çok top yapan, pas dağıtan bir ortasaha oyuncusu.
  ... emmo
 9. 9.
  galatasaray ile anlaştığı söylenen futbolcu.
  1 ... cany13
 10. 10.
  ortalama bir ortasaha oyuncusu olup, pas dağıtma konusunda sıkıntıları vardır, dünya kupasında gana milli takımı'nın başarısı ile birlikte adı ortaya çok atılmış, ingiltere'nin en büyük 3 takımına gideceği belirtilmişti. çok iyi bir menajere sahip oyuncudur, 3-4 milyonluk bir oyuncuyu büyük takımların istediği yönünde haberler çıkarmış ama kimse almamıştır.

  balondur. ayhan akman ondan iki gömlek üstün futbolcudur.
  1 -3 ... grotesquee