1. 1.
  hırslı ve çalışkan orta saha oyuncusu. sol açık da oynar ön liberoda. ön libero oynadığı zaman topu sadece kanatlara dağıtarak oynamaz. dikine doğru ataklar geliştirir. aynı zamanda bu özelliğinin yanında sahada çok koşması da eklenince bir takımda istenilen oyuncu oluyor.

  edit: iyileşde gel artık lazımsın.
  2 -9 ... hendrix
 2. 2.
  dünyanın en çirkef futbolcusudur...*
  10 -12 ... phyxius
 3. 3.
  bir takımda * aldığı paranın hakkını veremeden rakip takımla takas yapılan futbolcu. eski takımında gösteremediği performansı galatasaray'da gösterdiği için sevilmemektedir. kendisine "sen git maniküre pediküre" denilirken ses cıkarmamıs bir derbi macında yaptığı hareketten sonra bjk taraftarının nefretini kazanmıstır.
  1 ... kurabiyecanavari
 4. 4.
  sabancı üniversitesinde takdire şayan bir siyaset bilimi profesörüdür ayrıca. derse girmeden önce de amfiye led zeppelin, deep purple yayını yapar, sabah sabah kulaklarımızın pasını alır sağolsun.
  4 -1 ... düttürü hanzo
 5. 5.
  galatasaray formasını giymesinden en çok rahatsız olduğum futbolcudur. daha ilk yarısından kazanılmış bir maçta bile rakibe kasıtlı hareket yapmaktan vazgeçmeyen, taça bile itiraz eden, sürekli konuşan, yapması gereken tek iş olan orta yapmayı da beceremeyen, ayrıca haftalardır sol kanatta banko oynamasına rağmen tek bir asist yapamayan futbolcu.
  3 ... fth
 6. 6.
  gaziantep ten beşiktaş a geldiği yıllarda tekniğiyle ön plana çıkan , yani sergen kadar olmasa da en azından tugay tipinde oynayan şimdiki gs li futbolcu. genellikle ağır sakatlık geçiren futbolcularda rastlanan futbol stilinin değişmesi olayı ayhan da böyle bir durum olmaksızın gerçekleşti, ilginçtir. keşke hırsı ve mücadeleciliğini arttırırken eski meziyetlerini muhafaza edebilseydi. yararsız bir topçumudur? hayır. daha iyilerine galatasaray da ihtiyaç var mıdır özellikle orta sahada? evet..
  1 ... lazy pigeon
 7. 7.
  hırslı calıskan ama üretemeyen bir futbolcu..oynadıgı bölgede cafercan oynasa hakan sükür gol kralı olurdu..
  1 ... clasura
 8. 8.
  beşiktaş taraftarının bu hafta sonu hakkında gereğini yapacağı türkiye'nin en çirkef oyuncularından.
  1 -3 ... shyer
 9. 9.
  bir galatasaray-fenerbahce maçında o maçın hakemine * kameraların çok net gördüğü bir pozisyonda hakeme ana avrat küfretmişti.üstelik pozisyonda hakem ayhan lehine karar vermişken.bu kadar çirkef bir oyuncudur kendileri.aslında suc bizler de bu kadar cirkef adama meydanı boş bırakırsan böyle at gibi koşturur....
  3 ... berbay
 10. 10.
  sakatlığı nedeniyle 7 mayıs 2006 besiktas-galatasaray maçı kadrosuna alınmamış futbolcu..oynamamasının gerçek sebebi farklıdır ki çarşı'ya yaptığı hareket sonrası inönü stadı semalarında görülememiştir..çarşı grubu 'ayhan-wanted' pankartını açarak bu yolla ayhan'a gönderme yapmıştır..
  2 ... killing joke