bugün

antalya da bir plaj
gitmeyin derim denizi pis. bakmayın bulmacalara!
antalya'nın en güzel yerlerinden biri. bir güzel yüzünden yollarını arşınladığım bir gidenin bir daha unutamayacağı sakinlik ve güzellikte plajlarına da sahip ilçe.
antalya'nın hafif dogu tarafında kalan son 3 yılda mükemmel bir sekilde gelisen, 11 tane halk plajına sahip,hepsinin birbirinden güzel oldugu * , fiyatların abartılmadıgı, müzik-ortam-temiz deniz'in saglandıgı, ulaşımın inanılmaz basit oldugu güzel bir plaj

adını bulundugu semtten alır.semtteki evler inanılmaz derecede pahalıdır.zengin mekanı olmasına ragmen her kesim insan yadırganmadan rahatca gezer tozar. güzeldir. kafa dilersin. sevgilinle dolaşırsın.
(bkz: lara sand city)
lara : mitolojide su perisidir... ve şu anda dişlerinin çıkmasından dolayı çok huysuz olan benim dünya güzeli kızımın adıdır.
aksiyon oyunlarının vazgeçilmezi, oyundaki hareketleriyle değil, alımı, çekiciliği ve güzelliğiyle dikkat çeken karakter.
(bkz: lara croft)
bir de bu isimde şarkıcı bir hatun var. bu kadar bağırarak, bu kadar rahatsız ederek şarkı söyleyebilen kaç insan vardır merak ediyorum.
1979 doğumlu taş gibi bir şarkıcı hatundur. ışık adlı 15 şarkıdan oluşan güzel bir albümü vardır. ayrıyeten kendisi balık burcudur.
sahili tertemiz olan plajdır. konyaaltı plajından kat kat güzel olmasına rağmen şehir merkezine olan uzaklığından dolayı pek tercih edilmez.
(bkz: dedeman antalya resort)
suyunun sıcacık, kumlarının yumuşacık, denizinin tertemiz olduğu şeker kız candy plajı.
konyaltına niye rağbet edildiğini de hala anlamış değilimdir.
artik antalyanin merkezi haline gelen semt.
özlenen semt.
tamamen mafya babalarının borusunun öttüğü, rusların kendilerini açıkça pazarladıkları, plajda bulunan restoranlarda müşterilere resmen hesabın geçirildiği, kumsalına laf edilmeyecek yerleşkedir.

(bkz: yaşadım biliyorum)
ismin anlamı; su perisi.
ermeni bayan adı. genellikle kibar ve alımlı olurlar.
özentili kız çocuğu adı.
insanı dövecek gibi bir ifadesi olan ve aynı ifadeyle danseden popçu..
http://www.youtube.com/watch?v=VGzRYHAa834
sezen aksu'nun unut şarkısını katleden asıl adı dilara olan antipatik şarkıcımsı.
yunan mitolojisine gore lauium irmaginin perisi. zeus un capkinliklarini hera ya ilettigi icin zeus onun dilini kesti ve yer alti dunyasina gonderdi. yer alti dunyasina periyi goturecek olan hermes ti. hermes yolda dilsiz periye asik oldu ve onu cehenneme degil dunyaya goturdu ve onunla evlendi.
şarkıcıdır kendileri. duvardan duvara hızlı ve ritmli kayışlar, abuk sabuk danslar yapar. takip edilmesi zordur.
ba$kenti Barquisimeto olan venezuela eyaleti. venezuela'nin buyuk eyaletlerindendir. yalnizca 19,800 km² olmasina kar$in 1,795,100'luk bir nufusa sahiptir.
rusça, sevimli...
güvenmiyorum ile iyi bir dönüş gerçekleştirmiş şarkıcı..
(bkz: fatma nur keskin)
güncel Önemli Başlıklar