1. 1.
  antalya da bir plaj
  gitmeyin derim denizi pis. bakmayın bulmacalara!
  5 -2 ... aabi
 2. 2.
  antalya'nın en güzel yerlerinden biri. bir güzel yüzünden yollarını arşınladığım bir gidenin bir daha unutamayacağı sakinlik ve güzellikte plajlarına da sahip ilçe.
  ... ireland
 3. 3.
  antalya'nın hafif dogu tarafında kalan son 3 yılda mükemmel bir sekilde gelisen, 11 tane halk plajına sahip,hepsinin birbirinden güzel oldugu * , fiyatların abartılmadıgı, müzik-ortam-temiz deniz'in saglandıgı, ulaşımın inanılmaz basit oldugu güzel bir plaj

  adını bulundugu semtten alır.semtteki evler inanılmaz derecede pahalıdır.zengin mekanı olmasına ragmen her kesim insan yadırganmadan rahatca gezer tozar. güzeldir. kafa dilersin. sevgilinle dolaşırsın.
  1 ... picasso
 4. 4.
  (bkz: lara sand city)
  ... osmanthegral
 5. 5.
  lara : mitolojide su perisidir... ve şu anda dişlerinin çıkmasından dolayı çok huysuz olan benim dünya güzeli kızımın adıdır.
  11 -2 ... cehennem tanrisi
 6. 6.
  aksiyon oyunlarının vazgeçilmezi, oyundaki hareketleriyle değil, alımı, çekiciliği ve güzelliğiyle dikkat çeken karakter.
  (bkz: lara croft)
  1 ... asiti kaçmış kola
 7. 7.
  bir de bu isimde şarkıcı bir hatun var. bu kadar bağırarak, bu kadar rahatsız ederek şarkı söyleyebilen kaç insan vardır merak ediyorum.
  -2 ... kedileriseviniz
 8. 8.
  1979 doğumlu taş gibi bir şarkıcı hatundur. ışık adlı 15 şarkıdan oluşan güzel bir albümü vardır. ayrıyeten kendisi balık burcudur.
  1 -3 ... salca
 9. 9.
  sahili tertemiz olan plajdır. konyaaltı plajından kat kat güzel olmasına rağmen şehir merkezine olan uzaklığından dolayı pek tercih edilmez.
  1 ... kezzap
 10. 10.
  (bkz: dedeman antalya resort)
  ... kabaktadi