bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bir antalya ilçesi. serik'ten ilerde mersin'e doğru.
  1 ... the kene
 2. 2.
  antalya'nın 72 km. doğu tarafında, türkiyenin en büyük otel yatak kapasitesine ait, gelirinin %80'e yakınını turizmden sağlayan ilçe. side, kumköy, kızılağaç, kızılot, sorgun, titreyengöl turizm merkezleri manavgat ilçesi sınırları içindedir..
  3 ... trablus
 3. 3.
  manavgatlı herzaman manavgatlıdır sozuyle butunlestiren ilçe.
  2 -2 ... cizgi
 4. 4.
  40 yaşın ustundeki halkının niyeti turistleri kazıklamak, gençlerininki ise turistlerle one night stand olan yani dolaylı olarak tum halkının niyeti turistlere çakmak olan antalya ilçesi.
  3 -4 ... baba
 5. 5.
  harika bir manzara. heyecanla gidersiniz. arabadan iner şelaleye doğru koşarsınız. böyle bir güzellik olamaz diye düşünürsünüz. ellerinizi buz gibi suya hafifçe değdirip o güzel koku ve manzarayı içinize çekersiniz..

  tam bu sırada ortamı slip mayolu ve bikinili erkek ve kadın turistler basar. şelaleye dalarlar. ulan dersiniz.. ulan.. o kadar.. *
  5 ... bushi
 6. 6.
  zoraki gelişmeye mecbur edilmi bir ilçe. şimdi birde zoraki il olma yolunda ilerliyorlarmış , hiç desteklemiyorum bu olayı.

  şunu farkettim, manavga halkı bu hızlı gelişme büyümeye ayak uyduramıyor ve doğal olarak yabancı yerlilere cins cins bakıyor. başka ülkenin vatandaşlarınıda potansiyel kazıklanacak bir müşteri olarak ele alıyorlar.
  3 -3 ... tutankhom
 7. 7.
  çevredeki turistik yerlere göre daha şehirsel olan yerdir. çevre sahil yerlerinde çalışanların genelde oturmayı tercih ettikleri yerdir aynı zamanda burası.
  1 ... muhasebeye giris
 8. 8.
  Manavgat, Antalya iline bağlı bir ilçedir.Antalya ilinin ikinci büyük ilçesi konumundadır.Manavgat'ın kuzeyi Toros Dağları ile çevrilidir.Toros Dağları üzerinde yörüklerin konakladığı yaylalar vardır.ilçenin doğal yapısı kısmen tarıma uygun olup bazı bölgelerde tarım gelişmiştir.
  2 ... bergusad
 9. 9.
  bundan 10 yıl öncesine kadar hiç bir özelliği olmayan fakat hızla gelişen antalyanın ilçesidir. birçok ille yarışacak kadar büyümüştür fakat ne yazikki her başa gelen belediye başkanı kendi cebini doldurma sevdasına düşüp burası için gereksiz bir sürü yatırım yapmıştır.ama turizimden nispetini alarak gençleri sürekli bir kimlik kaybı içerisindedir.sokaklarında şu sıralar torbacıların, doğan görünümlü şahinlerin dolaştığı bir yerdir. doğrudur bunların hepsi halkı biraz yobazdır ama memleketimdir.yaşanılası yerdir.hayatını kazanmak çok kolaydır çok fazla sıcak para dönüşü vardır.* gelen insanlar dönmek istemediği ayrılan insanların geri dönmek için can attığı yerdir.
  2 ... asalbob
 10. 10.
  sabahtan beri yanmakta olan ancak artık duman göremememden fark ettim ki yangını sönmüş ilçe.
  2 ... misskin