bugün

Mayista dolu yagiyor nasi memleketse oda bizim çarşı iznine denk geliyor nedense. Anitkabir ve cumhuriyet dönemi eserleri olmasa çok boş yer. Biz istanbulda büyüdük yetistik daraldikmi bi sahil,boğaz şart.
Şehre bok atanların çoğu Paris'te Londra'da falan büyüdü heralde.
Harbiden de gri şehirmiş. Ağzına yüzüne okşamalı öperek koklamalı hönkürerek ağlamalı sarılmak istiyorum tam şuan. Neyse sümük bulastirmiyim.

Kızılaydayım. ilk gördüğüme nereye kan vereyim esprisi yaparım...

Baktığın herkeste benzetecek bir şey arıyor olmak baya duygusal. Duygusal bir Gay olmadan çıkarsam iyi bu şehirden...

Editler devam, ankaralıların değişik bir yaşam anlayışı var. Sevdim.

Edit 2, ankara'da bir parkta kozalak buldum. iyi oluyor yaylada ateş yakmaya, hem ankara da beni yakmıştı ödeşiriz.
Ankara memurlar şehridir.
çirkin kızdan etkilenmek gibidir ankara vardır bir numarası.
dün yağan yağmurdan sonra bir daha 50 sene falan yağmur yağmaz herhalde.
Gelin iki bardaklık votkam var fazlası yok ama ona göre.
Kızları çok elit kültürlü ve bilgi dolu.
Gelecek bin yılın lideri olacak şehir.
Başkent olmasaydı yozgat olurdu.
Merkez şehir.
https://bundle.app/uRoM83o1.
havanın yine kapalı olduğu şehir. haziran bitiyor haziran.
Adını duyunca tansiyonumu yükselten gri memleket...
bir erzurumlu olarak temmuzun sonunda ankarayı ziyarete gittim. ben ömrümde böyle sıcak hava görmedim.
Şimşekler çakmaya başlamıştır.
yine yagmur yagan sehir.
görsel
Deli gibi yağmur yağan şehir. Çokseeell.
Çirkin keko erkekleriyle ünlü memleket.
At suratlı hepsi amk.
içerisinde yaşayan bebeler ve barzolar başka memlekete yollansa temelli işte o zaman yaşanılabilir bir metropol olacak şehir/başkent. *
Herkesin çamur attığı Türkiye nin nezih, yaşanılası başkenti dir.
Bahtımın karası lanet şehir.
Yağmur yağınca araba kullanmayı unutan insanların şehridir.
dolmusuna 3 lira vermeyi hala hazmedemedigim sehir. bu yakin mesafe ucreti bu arada. 3 lira verdigim dolmusu bekliyorum bide. o beni beklesin.
Çocukluk ergenlik gibi kritik evreleri burada geçirseydim ağır Kezban olabilirdim. Aile de önemli ama makro sosyal çevre çok daha önemli. iç Anadolu’da cinsiyet algısı korkunç.