bugün

entry'ler (270)

miley cyrus güzelliği

doğal olmayan bir güzelliktir. maalesef.

birbirlerine güzellik diyerek iltifat eden kızlar

bana da çok yapmacık gelen insanlardır. kadın da dese erkek de dese güzellik diye hitap edilmesinden haz etmiyorum.

yazarların en son okudukları kitap

Cumbadan Rumbaya - Peyami Safa.

En sevdiğim alıntı da; "insan kendine ne kadar güvenirse, ne kadar az korkarsa ve dayanırsa o kadar muvaffak olur."

sabaha bir şarkı bırak

tarkan - ölürüm sana.

bazen ihtiyacın olan tek şey

sevgili omzu.

ikinci el kitap alırken dikkat edilmesi gerekenler

Yaklaşık bir senedir ikinci el kitap alıp okuyorum. Bu süreçte ikinci el kitap konusunda çok fazla deneyimim oldu. Öncelikle ikinci el kitap alırken kitabın korsan olup olmadığına bakıyorum. Bu benim için çok önemli. Korsan kitap konusunda çok hassasım. Bir kitabın korsan olup olmadığı nasıl anlaşılır diye merak edenler için şu makaleyi paylaşmak isterim:Sonrasında eğer korsan olmadığına kanaat getirirsem temizliğine bakıyorum. Kapağının ve içinin temiz olup olmadığına bakıyorum. Leke var mı yok mu kontrol ediyorum. Sonra yıpranma durumuna bakıyorum. Yırtık ya da eksik sayfası var mı vb. Benim ikinci el kitap alırken dikkat ettiğim noktalar bunlar.

hesap vakti tuvalete giden kız

hesabı ödemek istemeyen kızdır.

sesine aşık olunan kadınlar

müzeyyen senar.

değerinden fazla para verdiğiniz ürünler

kozmetik ürünler.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

sezen aksu - kurşuni renkler.

karpal tünel sendromu

bir grafik tasarımcı arkadaşımın yakalandığı hastalık. fazla bilgisayar kullanımı bu hastalığın sebeplerinden.

yemesi en zevkli şey

midye dolma.

karizmatik meslek isimleri

Işıltılı saç uzmanı.

bok düştüğünde kıça su çarpması

çok sinir bozucu. bu durumun yaşanmaması için klozete bolca peçete atabilirsiniz. böylelikle peçeteler klozetteki suyu emer ve kafanız rahat boşaltım yapabilirsiniz.

iz bırakan kitap cümleleri

His dünyamda korkunç bir ihtilal yarattın.

Jurnal, Cemil Meriç.

salataya güzellik katan şeyler

limon, zeytinyağı, nar ekşisi.

spotify

kullandığım tek müzik programı. youtube'u unutturdu bana, sağ olsun.

düğünlerden nefret etme sebepleri

abartılı saç, makyaj ve elbiseler.

en iyi kot markası

diesel ve Levi's.

nefret edilen arkadaş modeli

narsist ve takıntılı arkadaşlar.