bugün

entry'ler (1017)

anın görüntüsü

görsel

Bende isrerdim giyeyim gucciler, versaceler..

sözlük hanımlarının bugünkü kıyafetleri

görsel

Üniformalar kombinlere dahil mi arkadaşlar.

Üstüme dökülen bir bardak çay ve aşçı üniformamla onlinem çünkü.

anın görüntüsü

görsel

Kapadık dükkanı.

damsizdagirebilenadam

Yine asla bilmedigim kaoslar. Ne oluyor neyi kaçırıyorum her seferinde. Uzuluyorum valla. Kavga etmen cocum.

insan hayatının en kötü dönemi

Benim her dönemim. Ne zaman oh tamam rahatım desem hooop kaos, entrika, parasızlık.

sözlük bitmiş

Ohoo sözlük biteli bence 6 7 seneden fazla oldu.

sonra döndüm dedim ki

Evet doğdu güneşim.

bomonti filtresiz

Beni hic sarmamis olan biradir. Ama bud ole mi.

bir kızı elde edebilmek için vakit harcamak

Aslında samimi olsanız olay çözülecek de elde etmek icin bin takla attığınız icin götumuz kalkıyor.

insanlar neden evlilikten korkuyor

Bence artık kimse kimseye güvenemiyor. Ya yalan söylüyorsa, ya evlenince değişirse, ya aslında bir manyaksa ve ben goremiyorsam ki ben en cok bundan korkuyorum. Evlilik tam bir kumar. Ya olacak yada olmayacak. Bilemiyorum ağrısız başımızi ağritmaya gerek var mi.

kız kulesi

Gercekten hayret edilesi durumdur. Duruyordu işte ole orda kimseye zarari olmadan mis gibi. Ne oldu ne battı ne yaşadınız ne kurdunuz. Başka bir ülke daha var mi acaba tarihi eserlerini bole yok eden.

anın görüntüsü

görsel

Bu şekil oturuyorum valla Allah'ım ne sıkıcı bir pazar oldu.

boşanmış bir kadınla evlenmek

Eğer yanında mutluysaniz çok önemli olmayan mevzudur. Çünkü olabilir. Her insanın başına gelebilir. Kimseyi boşanmış boşanmamis diye otekelestirmemek gerekir. Su aralar cok yakinlarimda bir kız arkadaşım ikinci evliliğini hiç evlenmemiş biriyle yapıyor. Sekiz ay süren talihsiz bir evlilikmis. Ve herkes kızı arayıp kim nerden buldun daha önce evlenmiş mi gibi sorular soruyor. Kiz da diyor ki kötü günümde hic biri aramadı simdi herkes arayip laf ariyor. Benim mutlu olmaya hakkim yok mu diyor. O kadar haklıs ki. Sirf evlenip boşanmış diye zamanında kiza kendinden yirmi yaş büyük insanlar bulmuslar. Sanki kusurluymus gibi. insanlar o kadar kotu ki hayret ediyorum. Kimse kınadığını yasamadan ölmezmis.

sözlük yazarlarının dövmeleri

görsel

Kaybolursam bulsunlar diye.

Uzun zamandır yaptırmayı düşündüğüm ama bir türlü ne olacağına karar veremedigim olaydi. Bu tasarımı görünce evet dedim doğdu güneşim. Anlamı fazlaca derin. Bende derin bir insanim zaten ehehe.

bir kızın götten yiyip yemediğini nasıl anlarım

Geliyorum gidiyorum başlık yukarda. Baska derdiniz mi yok.

anın görüntüsü

görsel

Dun ki garip first dateminden sonra kendi adıma kaliteli vakit geçirip oyun salonunu hafızamdan silmeye çalışıyorum. Burasıda konur 1 sokakta coho diye bir kahveci. Sokağın kalabalığına ragmen hep cok sakin. Ankaradaki yazarlara tavsiyemdir.

esra ezmeci

Bir kadın psikolog. Mesleğini doğru yapiyordur yapmiyordur bilemiyorum. Tuzlu, dilek defteri, cinsel çapalama yöntemleri ile eşlerini sevgililerini birbirine felan bağlıyor. Cinsel çapalama yaptım hergun istiyor. iste dilek defterine yazdim evlenme teklifi etti garip geri donutler aliyor. Dogrudur yanlistir bilemem. Ama bu kadina gelen sorular en az yöntemler kadar ilginç. Bir girin okuyun allasen. Okuyunca Allah'ım ne kadar sağlıklı iliskilerim olmus diyorsunuz. insanlar neler yaşıyor boyle.

bir erkeğin bakir olduğunu anlama yöntemleri

Kadın vücudunu tanimiyorsa bakirdir hanimlar. Cok zor degil. Erkeklerde sanıyor ki bir biz biliyoruz her boku.

tuğba ekinci nin verdiği ilginç poz

Açmamla kapatmamim bir olduğu fotoğraf. Dolmustaym arkadaslar insan uyarır.

first date

Dün en kötüsünü deneyimledigim olay.

Toplanin size first date nedir nasıl yapılmaz anlatayım.

Bir hafta önce evli arkadaşlarımız aracılığıyla tam birbrinize goreseniz tanismalisiniz diye tanistirildigim beyfendiyle bir haftadir ufak ufak mesajlasiyordum. Dun iste ilk bulusmamizi gerceklestirdik.

Oncesinde bulusma saatini bir saat geri cekip bir saat gec geldi. Hadi dedim olabilir. sonra bana bildigin yere otur geliyorum deyip geldiginde neden buraya oturdun suraya gitseydin dedi. Lan solesene o zaman oraya gec diye. Neyse dedim hadi neyse. Sonrasinda yemek yerken en manasiz konusmalari yapip bana kalkalim mi bile demeden hesap istedi. Mekani sevmemis. Bla bla. Sinemaya gitmeyi teklif etti ne alaka ilk bulusmada? Sonra sinemaya iki saat vardi ve beni tutup oyun salonuna götürdü evet oyun salonu. Seneler sonra tekken bes oynadim arkadaslar. Tekken bes. Onda da ezdim orasi ayri. Sinemada bok gibiydi orasida ayri. Sonra oyun salonuyla ilgili vakit gecti iste. Napcaktik baska vakit gecirdik iste tarzi soylemler.

Yav be adam senin yaşın olmus 32 seni evli ciftler tanıstiriyor. Tanismak istemiyorsan istemiyorum diyeydin. Kim boğazına çöktü. Hadi beni çirkin buldun kafanda bitirdin yemegini ye bas git. Çocuk gibi ne ordan oraya surukluyorsun. Bes yaşında yigenimi boyle avutmadim ben.

Yapmayin beyler. Komik oluyor.
First date dedigimiz olay böyle bisey degil.

Neyse tekken bes oynadim ozlemisim. Gideyimde tekrar oynayayim.