bugün

yeni bir sözlük yazarı. *
fanatik bir beşiktaslı oldugunu ögrendik. *
(bkz: yaratıcı besiktas taraftarı)
caykur rizesporlu orta saha futbolcusu. galatasaraydan kiralık gitmistir. adanaspor da yıldızı parlamıs daha sonra kocaelispor ve konyaspor da oynamıstır. altan aksoydur tam adı
adanaspor da oynarken, yeni tigra aldıktan sonra taraftarların

oooooo Altan
Hayırlı Olsun Tigran
Orosbularla kullan
ama goool gooool goool

diye tezahürat yaptığı kişidir...

melodi... oooo bursa, haydi bastır bursa, ölümüne bursa, bursa goool goool goll
winona ryder ve al pacino en sevdiği aktör ve aktristler olmakla beraber, bunları evlendirmek bile istemiştir zamanında.. ikisini de beraber görebilmek için. *
müzik ve film kültürü karşısında boyun eğdiğim, mizah sever yazar.
bir sozluk yazari.besiktasli oldugunu belli eden yazar.hos gelmis.
an itibariyle kendisini asya hunlarından avrupa hunlarına , hun hanedanlıklarına vermiş olan sözlük yazarı ....

saygı duyuyoruz .. nitekim ;

''Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.''
300. entrysini girmiş yazardır, *

beşiktaş entryleriyle ayarın en güzelini vermesi bile yeterdir, iyi ki buralardadır..

(bkz: akatlar daki fanatik)
kendisi beşiktaşlı, babası beşiktaşlı, onun da babası beşiktaşlı, onun da... şeklinde uzayıp gidecek bir soy ağacının son halkası. dost kişi.
altan oymenin adı,çetin,mehmet,ahmet,sanem ve ömer altan'ın soyadı olan,aynı zamanda bir sözlük yazarının kullandığı isim.
dersle ilgili sorularımıza hiçbir bıkkınlık göstermeden cevap veren herzaman gülümseyen,zeki bölümdaşım.şu ana kadar neden bişey yazmadım diye üzüldüğüm yazardır ayrıca. daha yıllarca beraber olacağım kişidir ve de. ***
iktisat finali öncesi1sayfalık notla yanımıza gelip bizi rahatlatan,sorduğu sorularla beni yaran temiz yüzlü has arkadaş.
aynı zamanda bana hemşire falan ol sen okuma diyerek kalbimi kırmıştır.bir programmierung sabahında daha görüşmek üzere esen kal demek istediğim yazardır. *
sinema tarihinin gelmiş geçmiş en başarılı yapıtlarından biri olan the godfather'ın her sahnesini, her repliğini ezbere bilendir. *
an itibariyle en beğenilen entrylerinin 7'si futbolla, dolaylı yoldan da beşiktaşk'la alakalı olan, takımdaş yazardır. her beşiktaşlı yaratıcı doğar önermesini* doğrulayan yazardır bir de. severek okuyoruz *ulan.
beşiktaşlı olunmaz beşiktaşlı doğulur sözünün ispatı. *
genç kızların sevgilisi.
bugünkü arjantin maçında sözlükte online olarak sinerjiye katkıda bulunmasını umduğum yazar.
futbol mantalitesi olarak benimle aynı kafa yapısına sahip, hem beşiktaş hem de arjantin'e gönül vermiş, bu sezon beşiktaş maçlarında muhtemelen denk geleceğim yazar.
bugün saat 22.00 de sinerji olayının tavan yapmasını beklediğim uuser. *
fanatik beşiktaşlı olduğu her entrysinden belli olan uludağ sözlük yazarlarından
(bkz: dün en çok oylama yapanlar) başlığını parsellemiş yazar. * ayrıca entryleriyle beğenilen yazardır fakat oylamalarda da görmek isteriz. *
inflatable şarkısını dinlememi tavsiye ederek beni oldukça güzel bir eserle tanıştıran yazar. bu şarkının akustiğini beğenmemiştir ayrıca.* *
o kadar çok dikkat ediyor ki yazılarıma hadi 2000. entry de senin olsun demek istediğim yazar arkadaşım. desteğin için sağol demeyi ayrıca bir borç bilirim.
1000.entrysinin kutlamasını yaptığımız canım kardeşim,dostum,zor anlarımda ki destekçim arkadaşım.
kutlamasını yapmama izin gverdiği için ayrı bir mutluyum.
yaz yaz bitmicek duygu ve düşünceler var içimde ona karşı,kelimelere sığdıramadığım bir dostluk;ama oda bende biliyoruz birbirimiz için değerimizi.
1000.entryin hayırlı olsun kardeşim.
birlikte daha iyiye ve daha güzele...
isteyene değil, alayına gider anlayısında,
kardesim.. nice binlere.. o binler sana feda olsun..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar