bugün

bininci entrysini tebrik ettiğim beşiktaşlı kardeşim.

(bkz: helal olsun)
bkz: (#463887)
sonuna kadar haklı olan kardeşime destek veren yazar arkadaşımdır... o da bırakmasındır... gelsindir birlik olup beraber mücadele edelimdir!!!!!
"işte biz kotu gunde hep omuz omuzayız, övünmek gibi olmasın biz karakartallı'yız" sözümüzü doğrularcasına hareket eden yazar.
hakaretin ne oldugunu en iyi bilenlerden.
iyi gun degil, kotu gun dostum, kardesim.
susukunluk döneminden sonra yeniden aramıza dönmüş, hoşgelmiş yazar. ilk entrysini nickimin altına gireceğini söylemişti. sözünü tuttu. ayrıca sözlük şifresini kırdığım doğrudur. entrylerimi sektirmeden takip eden sanırım tek yazardır kendisi. tekrar hoşgeldin...
sözlükten ayrılsada bağımızı koparmadığımız canım arkadaşım. tanıdığıma memnun olduğum güzel insan. aramızda olmasanda birinci yılın kutlu olsun...
aylardir haberini alamadigim, cok sevdigi bir sarkiyla hitap ettigim yazar, eski dost.

(bkz: #1089026)
Sevilen çok sevilen , unutulmayan unutulmak istenmeyen , insanın hayattında kısa sürede yer edebilen , herşey , umut , aşk, sevinç , kalp. Diye görülen kişinin ismi.
herşey çok güzel olacak filminde, cem yılmaz'ın canlandırdığı karakterin adı. ayrıca 1,5 yıl sonra ilk kez entry girilen başlık. ne vefasızmışsınız lan *
(bkz: ahmet altan)
sabaha karşı doğan kızıl güneş..
kızıl şafak anlamına gelen bir unisex isim.
karizmatik, güzel addır vesselam, severiz efendim.
bu adam var ya, benim hayatımda nadiren tanıdığım adam gibi adamlardandır.
bu yazarla bir gün beşiktaş'ımızın bir kupa finalini izleyeceğiz.
kelt müziği yapan irlandalı grup.
güneşin battığı yerdeki kırmızılık anlamına gelir.
kelt müziği icra eden muhteşem gruptur.

http://www.youtube.com/watch?v=L4LC04Ll3vY
en sevdiğim türk komedi filmi olan hep yek de var olan biraz beyinsiz karakterin ismi. yandaşı gürkan da onun gibi beyinsizdir ama bir beyinsizin yaptıklarını uygulayıp onla birlikte kendini bok çukuruna atacak kadar üstün beyinsizdir altan. bu arada tavsiye ederim hep yek filmini çok güzeldir.
gürkanın en iyi dostudur.
güncel Önemli Başlıklar