1. 1.
    Yine ve yeniden aranızda olan ve olmaktan gurur duyan yazar.
    Aslında sözlükte son yaşadıklarımdan sonra buraya gelmemeye yemin etmiştim. Gideyim diye tüm sözlüğün beni eksi oylaması çok dokundu. Ama sonra özeleştiri yaptım ve evet herkesi çok üzdüğümü kabul ettim.

Yine de gelmek istemiyordum buraya artık yapamazdım. Dostlarım beni sevenler çok ısrar etti. Karşı koymak istedim direnemedim. Hesabım yok bahanesine sığındım o da tutmadı. Sağolsunlar kullanmadıkları bir hesabı verdiler yeter ki sen yaz dediler.

Maceraya hazır mıyız sözlük?
    1 -16 ... 1 station insani
  2. 2.
    He amk hazırız gel sen de. Gelişinden belli herifin bi boklar yiyeceği.

Edit: ahahaha direkt eksiledi herif ya. Olm alınma lan bu kadar ahahahıfzısıhha!.
    4 -2 ... kaptan mavra adami
  3. 3.
    --spoiler--
    dostlarım beni sevenler çok ısrar etti. karşı koymak istedim direnemedim. hesabım yok bahanesine sığındım o da tutmadı. sağolsunlar kullanmadıkları bir hesabı verdiler yeter ki sen yaz dediler.

--spoiler--

Dostlar? Kim bunlar? Yemin mi bozulur lan bunun için? Kimi kekliyorsun? Bozacağın yemini etmeyeceksin. Nokta.
    Bir daha gidecek olursa şayet, dönmemek için söz vermesin. Sözünü tutmayanı sevmeyiz burada.
    10 ... yazar x
  4. 4.
    Kimseye yalan borcu olmayan yazar. Çekemeyen önünden yesin nedir bu nefret?
    1 -6 ... 1 station insani
  5. 5.
    Geldiği gibi gider.
    4 -1 ... golgebeyi
  6. 6.
    1 station insani
    5 ... entente cordiale
  7. 7.
    Sözlüğe her geldiğimde benden birkaç gün sonra gelen, acaba bilinçsiz bir şekilde bağımız mı var diye düşündüğüm yazar.
    10 ... lord marcus amoralist primses
  8. 8.
    yarra yedik beyler,
    gelmiş.
    sıç tık.
    en güzel sözlük kızlarını seçecek, alkoliğe saracak
    beni bi övecek bi gömecek
    beyin amcıklaması yaşayacaz gene, hadi bakalım
    playstation sandım.
    10 ... yikanmak istemeyen cocuk
  9. 9.
    Gerçekten yaratıcı bir nick olmuş. Şahsen benim aklıma gelmezdi. Gethere s şeklinde gelirdim galiba. Nasıl bi yazardı hatırlamıyorum ama hoş gelmiş.
    1 ... gethere
  10. 10.
    Bu versiyonu Açık eksiliyor. Seni sevmedim s.k oğlan. Eski versiyonlarını da sevmezdim.
    3 ... serdarsl06