bugün

Iğrenç resmen dediğim kız tipi. Yaz günü göğüs altları terler bir de ıyyy. Küçük göğüs makbuldur, şarap kadehine sığsın yeter *
inkar edilmeyecek iticiliktir. Evet çok büyük meme istemiyoruz. Lütfen.
(bkz: Aranızda hala caps vermeyen hayvanlar var)

Buyuklugu soyle itici olur sekilsiz ve sarkiksa. itici olur.
Yoksa dik sekikli birlesik ya da sekilli ayriksa idare eder.
ama herkes oraya bakar.
büyüklükten ziyade şekil daha önemli.
katıldığım iticiliktir. ne o öyle kocaman kocaman?

göğüs dediğin ele tam oturacak, o yüzden küçük göğüslü kızlar benim gözümde her daim bir adım öndedir, canlarım benim.
(bkz: şevval duru)
hiçte bile itici değillerdir. evet biraz fazla dikkat çekmektedir doğru ama ben şikayetçi değilim her türlü kabulüm büyük göğüslü kız.
çok büyük olmasını bende istemem. miranda kerrin büyüklüğünde olsun ne eksik ne fazla.
hazır yazılmamışken caps nerde?
inek memesi gibi kocaman meme seven biri ağır kekodur. Burada paylaşılan büyük memeleri sütyensiz görseniz tiksinirdiniz muhtemelen. Çatlak ve sarkma falan da cabası.
Ya he he. Kesin öyledir.

Sütyensiz bir hiç olan memelere sahip kızların iticiliğidir.
Kadir kıymet bilmez, nimete hürmeti olmayan zat beyanı. Islah ol memeler çarpar.
Meme dediğin Avuçlandığında pek dışarı taşmaması gerekir
Veya ağıza sığcak gibi olmalı.
Büyük meme? itici?
Tanrım siz ciddisiniz! !
Duyar kasmayı sevmem ama kimse fiziksel özelliğinden dolayı kimse itici olmaz arkadaşlar.
Büyük memenin kendisini itici bulabilirsin -bence de itici- ama kızın ne suçu var bunun için niye kız itici olsun?

Sanki hepiniz kıvanç tatlıtuğ aq.
sarkık, çatlak, sönük, uçları ayak parmaklarina bakan, pide memeliler için geçerli iticiliktir.

ama içi dopdolu, dirilikten teni gerilen, uçları karşidakinin ağzına bakacak kadar kalkiķ memelerin; adam bayılttığı, kadin kanirttığı, iri memeli hatunlar tarafından sıkça gözlemlenen bir hadisedir.

ed: sutyensiz fotolarımız profilimizde mevcuttur, misal:

(img:#1908908)
Üstündeki dar askılı zımbırtı zaten sütyen görevi görüyor. Memeleri tutuyor işte. Neyin kafası bu?
büyük memede çatlak olmaması imkansız. 144p kamerada çekilmişse tabii ki pürüzsüz görünür.

bir de bu kız neden sabah akşam kendini burada paralıyor? 1 hafta sonra girdim hala memelerini güzelliyor. nasıl hayat lan bu asjidja
sen niye bu kadar içerledin olm.