bugün

Doğu Avrupa'ya gelmeden evvel gagavuz (gök Oğuz) türklerine kıpçaklar tarafından verilen ad.
tengi tanrı demektir budun ise millet yani tanrının milleti demektir.
Sözlükten tanışıp, fikir alış verişinde bulunduğum karakterli bir şahıs. Varolsun.
bugün itibariyle kapak edilmiş bir yazar.

görsel
Bi süredir entry'lerini çok beğendiğim, ingiltereye gönderilen altınlarla alakalı yazısını ayrı beğendiğim yazar. iyi yazmalar kendisine.
uzun uzun yazıyor, yazdıklarını görsellerle süslüyor. buna rağmen çok az nickaltı var. yorulmaması dileğiyle..
sözlükteki türkçü güruhu temsil eden yazarlardan biridir. adamdır.

tanrı türkü korusun!
Ordu milletin, Tanrı millet olduğu gerçeği.
Buduna hayran oldugum yarim.yirin.
Kaliteli bir yazar.
Bayan, vatan haini ve yavşak olmadığı için nickaltı çorak kalmış.
Yazmaya devam et kardeşim, çizgini bozmaman dileğiyle...
kalemine, klavyesine sağlık.
adamın hasıdır.

düşmanlıkta ileri giden münafık, azgın, kinci ve de bölücü zihniyete en güzel cevabı vermiştir.

(bkz: evetçilerin karıları kızları bizim namusumuzdur)
tek bir entry ile bütün aktrolleri skib bırakmıştır. telafisiz next next next skib yapmıştır.
(#36322087)
şu entrysine binaen kendisine tebriklerimi sunduğum yazar. Mizahı gerçekten çok hoşuma gitti.
o kadar ki bir aydan fazladır girmediğim sözlüğe sırf kendisine nickaltı girmek için geldim.
başarılarının devamını dileyip def olup gidiyorum.
zalım zall sen de yetkimi geri vereceksen ver.
stop.
hakiki milliyetçi ve de vatansever bir kardeşimizdir.
Türkçü turancı yazar.
matrak yazar.

açtığı her başlığa, girdiği her entry'e katılarak gülüyorum. "gülüyorum" dediysem acizliğine, artı peşinde heba olmasına.

ilginç ve ilgi çekici, gerçekten dürüst şeyler yazdığına inanmasına.

kardeş, şu muhteşem başlığı neden sildin, tam "la şu yavşak sucuk başlığına gireyim de bir şeyler yazayım" dedim ama yok, uçmuş başlık.

bak gitti bir artı + fav. sen kaybettin.
görsel
sözlüğün iyi yazarlarındandır.
yazıp geçmiyor, emek veriyor belli ki. umarım yazmaya devam eder.

tanım: bir yazar.

edit: eksici kardeş, sen yazarı sevmiyorsan, aynı bu başlığa entry giren insanlar gibi sen de gir bir entry. Benim görüşüme niye çullanıyorsun? bu nesnel bir konu mu ki, neyini eksiliyorsun? ben bu işi anlamadım gitti.
Dünkü entry si 10 numara.

bursa bşb recep altepe nin müthiş zekası (#36533814)
şahsımı "yobaz" olmakla suçlayan bir troll. bu ithamın isabetsiz ve bir o kadar da talihsiz bir durum.

bu iddiana verdiğim cevabı, "belki okumamışsındır, denk gelmemiştir " diyerek şuraya bırakıyorum.

umarım yeterli olur.

arkadaşın beni "yobaz" olmakla itham ettiği entry'si; (#36549543) bu da kendisine verdiğim cevabım; (#36549723)
severiz kendisini bize zamanında yazarlık yapmış protez abimizi hatırlatıyor bi yandan övüyo bi yandan yeriyo her fırsatta gömüyo falan.
bir çizgi tutturmuş, prim yapabileceği artı oy'un dibine vuracağı bir platformda nasıl ve neler yazılabileceğinin farkına varmış.

yani basit biri, tek ilgi ve başarılı olduğu alan, hükümete, islam'a ve müslümanlara küfretmek.

üşenmezseniz, girin sayfasına göz atın bir tane gülümsetecek, espirili, buram buram zeka kokan, "lan harbi kafa adammış" diyebileceğiniz bir tane bile entry'si yok.

olamaz da zaten, tabi bu onun suçu da değil, zekası ancak bu kadarına yetiyor. bir kaç kez denedi, ilgi gören, sağcısı, solcusu, dindarı, ateisti, alevisi, sünnisi, ergen, olgunu neredeyse tüm yazarların ilgi gösterdiği en azından yüzlerinde bir tebessüm yaratabilen, insan ayırt etmeden aşağı yukarı her kesime hitap eden başlıklardan ilham alarak, benzer başlıklar açmayı ama onu da beceremdi.

sonra baktı ki bu şekilde prim yapamıyor, insanlar umursamıyor yeniden verdi kendini " voloyo mooşu kom voroyor, mollot o o zomon mollot volonon bohçosondo molo vorobolor" şeklinde saçma sapan şeyler yazıp prim peşinde koşmaya. ve başardı da , helal olsun.

görsel

düşünebiliyor musunuz; adam "valiye vatandaştan alınan vergi ile maaş veriliyor, o yüzden vatandaş ta valilik binasının bahçesinde seks yapabilir" şeklinde bir takım saçma sapan sözler söylemekten çekinmiyor. ar etmiyor.

ulan 10 yaşında bir çocuk bile böyle aptalca cümleler kurmaktan çekinir, bir kaç artı oy için böyle saçmalamaya değer mi?
börek seven bir kardeşimiz. yerinde akp karşıtı yazılarıyla hayranlığı kazanmıştır.
cumhurbaskanimiz recep Tayyip Erdoğan ve ak parti üzerinden sözlükte prim yapmaya çalışıyor ama ciktigi yolu dogru değil. sözlükte alacağı oylar, tebrik mesajları kendisini kurtarmayacak. Ben uyarımı yapayım da, sonra burada Cumhurbaşkanına iftira ve hakaret suçundan aldığı cezayı anlatırken ağlamasın. aman banane ağlarsa ağlasın. ben demiştim der, gulerim.
Primci mi değil mi bilmem ama Bir şekilde bilgi içerikli entryler girmesinden mütevellit bu başlıklarını okuduğum yazar.