bugün

entry'ler (8601)

uludağ sözlük

Yaklaşık bir yıl sonra ilk kez giriş yaptığım interaktif sözlük.

iyice yokları oymamaya başlamış. Sol Frame akmıyor. Dakikada 3 entry falan giriliyor. Zall iyice boşvermiş buraları.

erzurumspor

akşam fenerbahçe'yi yenmesi halinde %60 ihtimalle ligde kalacak, yenilmesi halinde %90 ihtimalle ligden düşecek takımdır.

sözlüğün en yakışıklı 100 kızı listesi

birinciliği her sene olduğu gibi, bu sene de harun abi alacaktır.

kemalistlerin atatürkü hiçbir konuda eleştirmemesi

yobazların tamamını asmamış olması konusunda çok eleştirmekteyim. asmış olsa, burada sizin trollüklerinizi görmemiş olacaktık.

sözlükte tanım yapmak

eskiden dikkat ettiğim şeydir. şimdi sözlük tamamen tatlı aşkım forum sitesine döndüğü için, çok da önemi kalmadı.

uludağ sözlük

ne entrikası bitiyor, ne kezoların savaşması bitiyor. sözlük değil dallas dizisi amk.

t: interaktif sözlük olduğu iddia edilen platform.

lara croftt

sürekli hesap değiştiren yazardır. hangi nickle aramızda, onu ben de bilmiyorum.

beşiktaş hatay ı 7 0 yenebilir mi

10 sıfır bile yenebilirdi yorgun olmasaydı şeklinde cevaplandırılabilecek soru. Biliyoruz korkuyorsunuz ama ecele faydası yok.

biden ın soykırım demesi muhalefetin suçu

insanlık tarihi, gerçeklikle bağlarını bu kadar koparmış insan topluluğu görmedi.

günübirlik geçinenler 17 gün ne yapacak sorunsalı

görsel

işsizim borçluyum ama tam gapanma iyi oldu

"ama yol yabdı" diye oy verenle aynı kişidir.

29 nisan 17 mayıs tam kapanma

Herif tokatçı kripto borsası gibi, hiçbir hazırlığı olmadan şak diye kapattı koca ülkeyi.

bursa bşb nin gri pasaportla insan kaçakçılığı

Suriyeliler boşuna denizden yunan'a kaçmaya çalışıyor demek ki. herhangi bir akp belediyesine parayı verseler, legal yoldan çıkabilirlermiş.

reverb

yeni nesil harun abi.

karım beni kepçe operatörü ile aldattı

ropörtaj adam skeci gibi programdır.

görsel

seniopmekicin

hoşgelmiş yazardır. üstteki yazarın temennisine katılmakla birlikte, nicke bakınca hüsrana uğrayacağız izlenimi veriyor. Hepimizi sikmeye gelmiş sanki.

thodex mağdurları

Bir tanesi "Bütün birikimimi Thodex'e yatırdım, 500 bin lira. Kalbim sıkışıyor" yazmış.

Yahu hiçbir güvencesi olmayan yere daha çok kazanma hırsıyla 500 bin lira yatırabiliyorsan, o paranın sende durmaması lazım zaten.

lord marcus amoralist prmss

(bkz: yine seks hikayesi mi yazıyorsun feridun abi)

t: bir yazar.

faruk fatih özer

girişimciymiş. belli zaten, 391 bin kişiye boydan girmiş.

sosyal mesafeye uyarak sevişmek

uzaktan değnekle birbirini dürterek nihayete erecek sevişmedir.