1. 1.
    komedyenim hatta sanatçıyım diye ortalıkta dolanan adam..kendisinin mehmet ali erbil le ıssız bi adaya göç etmesini umuyorum..

edit: 3 yıl evvel girmişim bu entryi, toy zamanlarımmış biraz ağır olmuş. ancak doğruluk payı var. fikrim şu yönde değişti, mehmet ali erbil tek gitsin, kendisi de ben komedyenim diye ortalarda dolanmasın, ben komedi oyuncusuyum desin ki kendisi zaten iyi bir komedi oyuncusu. gora gibi iyi bir projede çok iyiydi mesela, kutsal damacana'da da... hababam sınıfı serilerini es geçiyorum. yani böyle iyi. ama iki haftada bir makina'ya çıkıp komedyen tavırlarıyla espriler yapması kendisini itici yapıyor. olmuyor...
    18 -13 ... kobrullah
  2. 2.
    an itibariyle bir demet tiyatro'ya konuk oyuncu sıfatıyla giriş yapmış adam.
    ... eskisevgili
  3. 3.
    şahsına munhasır bir komedi tarzı oldugunu düşünüyorum.mimikleri ve surat ifadeleri sözle espiri yapmayacak bir komedyen için yeter de artar.
    -2 ... nietzsche
  4. 4.
    yıllar yıllar önce bir televizyon kanalında şafak vakti adlı skeçlerden oluşan bir program hazırlamıştı.
    ... hekemen
  5. 5.
    iner misin çıkar mısın'da ayrılsak da beraberiz'de oynayan hakan yılmaz'la ikili olarak çıkmışlardı.
    1 ... minti
  6. 6.
    türkiye'nin neşe ve mizah görevlilerinden.
    2 -3 ... eskisevgili
  7. 7.
    komedi filmi dendiğinde ilk akla gelmesi gereken kişidir. ortalıkta dolaşan birçok kişiden çok daha iyi olduğu aşikardır.
    3 -6 ... esprimakinasi
  8. 8.
    kanaatimce iyi bir insan değildir. kıskançtır g.o.r.a sonrası beyanatları peker açıkalın hakkında söyledikleri hep çekememezliğinden kaynaklanır. eskiden severdim ama artık sevmem.
    2 -1 ... hebeley episode ii
  9. 9.
    Surat ifadesiyle beni güldürmeyi başarabilen nadir Türk komedyenlerdendir. Türkiye'de bir yarışma programından bu denli kalıcı olabilen bir şarkıcı veya komedyen çıkmamıştır. Bu yönüyle de taktir edilesidir.
    1 -2 ... jacksparrow
  10. 10.
    (bkz: maşallah)

(bkz: servisim geldi)
    -1 ... zarth vader
  11. şafak sezer Başlığındaki Önemli Entry'ler