1. 1.
    orhan gencebay'ın dil yarası klibinde oynayan kadın. orta yaş erkeklerinin favorilerinden biridir.
    3 -4 ... palta
  2. 2.
    bi insan bu kadar yapmacık olabilir...risorius kasını en çok kullanan sunucu eminim odur..ayrıca hamileliğin en çok şişirdiği kadın,bi dönem okan bayülgenle gereksiz laf dalaşına girme cesaretini göstererek zekası konusunda da zihinlerde pırıltılar yarattı...
    13 -1 ... miracle
  3. 3.
    hatırlamıyorum hangi şarkıcıya yaptı bu gafı ama bi bakınız sunucumsu örneğine:

-x senin albümünde çok güzel olmuş aldım dinliyorum devamlı çok güzel, tebrikler canım
    -ama benim albümüm daha çıkmadı 1 hafta sonra esra hanım.
    -hm hemm hımm.....
    43 -1 ... andromedian
  4. 4.
    programi bitmek tükenmek bilmeyen gereksizlerden biri. her an yayinda doğurmasi beklenen sunucu.
    5 ... bilmem
  5. 5.
    sözlerini bilmediği şarkıları söylüyor gibi yapma alışkanlığı bir zamanlar birileri tarafından deşifre edilmiş olmasına rağmen bu huyundan hala vazgeçmemiş samimiyetsiz sunucu.
    7 ... sıçtırtma lamasına
  6. 6.
    uludağsözlükte koca bulması muhtemel kadın
    4 -2 ... plug in baby
  7. 7.
    yalakalıklarıyla ünlü, ATV'de A'dan Z'yi sunan sahsiyet. son derece yapmacık olan ve insanları bu tavrıyla şaşırtan bu kadarda olur mu dedirten insan türü.
    6 ... kacak kelebek
  8. 8.
    canlı yayında doğurup, kafasına da kurdeleyi takıp ekrana yapışmasından korktuğum sunucumsu.
    kızı olacak herhalde, zaten yoktu ama hiç meymenet kalmadı suratında.
    git evinde şiş doğur..*
    zap yaparken bile görmeye katlanamadığım undoğal* kişi. ***
    (bkz: lohusa)
    (bkz: lohusa şerbeti)
    9 -2 ... cikarinbeniburdan
  9. 9.
    ikbal gürpınar ile altın günü yaptıklarını düşündüğüm ilgi,sevgi,şefkat pıtırcığı
    5 -2 ... olric
  10. 10.
    kıyafetlerinin tamamı gudik ve rezil, kadın programı serverı... *
    3 ... beelzebub