bugün

yakalandıgında benzin döküp yakılası ibineler.
kombine şeklinde ve seri olarak tekmelenmesi gereken fesat yazar tipi.
(bkz: acınası insanLar)
pasifse sorun olmayacak kişidir...
not.pasif lan galiba...
(bkz: bir entrye defalarca eksi oy veren yazar)
herhangi bir aktif yazarı takip ederek bütün entrylerine eksi oy verip moral çökertmesi ile sözlükte yazmaktan soğutup kendine yer açacağını sanan ibne kişi .
(bkz: ibnelik belirtileri) *
günün birinde oylayan kişilerin görülmesi halinde kendilerini kendi kendine imha edecek yazar'cıklardır.
şu ara işlerinin yoğunluğundan pek ortalarda gözükmemektedir.
yakaladım arkadaş seni..1 2 gün önce gece 2 3 sularıydı sanırım..ahanda bu entryi kötüledin (#354510) kusura bakma ama senden başka bunu kötüleyecek yok * * bırakmıcam peşini bilmiş ol*
ilk karşılaşıldığında''hayır nesi kötü ben şirin entryimin'' diye tepki verilen daha sonra buraya yazamayacağım şekilde küfür yiyen şahsiyet
an itibariyle aramızda görevi başında olduğunu kanıtlayan kişidir.
şu an çaylak olan ve bu rumuzla öyle kalmasını dilediğim şahıs. amaç polemik yapmak olabilir. kimileri stefano, mandal, ibne kılığına girmeyi çok seviyor...
büyük ihtimal aramızdan biri olan, yine feyk birine sözlük yönetimi tarafından izin verilmesiyle yazar olan kişi.
kendisi yazar olmus utanmadan geziyor efendim, nerde bu sözlüğün polisi filan yok mu?

(bkz: bu yasıma geldim ben boyle nick görmedim)
esprili bir arkadaş olduğu belli yazardır. * *
seri eksi oy veren motoru yakında göreceğimize dair bir his veren yazardır.
(bkz: oda bir insan)
(bkz: ama seri eksi oy veriyor)
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
(bkz: ozaman ne)
(bkz: tabii seri eksi oy veren ibne) * *

ayrıca üçüncü nesil yazardır hoşgelmiştir bir sürü fanatiği olacaktır selamlar. *
(bkz: seri eksi oy veren ibne şimdi yazar)
şu sıralar bana dadanan cinsel tercihini yanlış yapmış insandır.
3. nesil yazar iyi akıllı kişilik.*
an itibariyle kendisinin dine karşı aşırı bir nefreti olduğunu keşfettiğim organizma.
(bkz: benim neden seri eksi oy veren ibnem yok)
okuduğum kadarıyla kısa yoldan meşur olmanın yolunu bulmuş. herkesin her kötülenen entrysini onun kötülediğiyle ilgili bi sayaçmı var acaba. yoksa zaten böyle bişey varda benim mi haberim yok * çok aktif olduğunu düşündüğüm suser. bu tepkileri gördükten sonra tanışmak isteği uyandıran şahıs
kolla kendini sıra sana geldi verdiğin eksiler haddini geçti
bak zaman degişti sabırlar tükendi alttan almak çok eskidendi.
üçüncü nesil yazar olduğunu daha yeni farkettiğim kişi.
(bkz: popülerite için yapılabilecek şeyler)
edit: amacım ayar vermek değil