bugün

Bazıları için gereklidir.
Bazıları içinse gereksizdir.
(bkz: fuck buddy)
lafta la lafta...
istemsizce icimdeolenbirivar aklıma geliyor.
içinde aşk olmadan sadece cinsel ilişki için kullanılan kadın ya da erkek partner.

Çok açık ve öz konuştum bence.
siz de başkasını kullan at modunda olduğunuz için çok koymayan durum.

tamamen sekse bakış açınızla alakalı. seks sizin için hayattaki en önemli şey, bir amaç, bir varış noktası ise tabiki de aklınız almaz. her insan sekse karşı aynı şeyleri hissetmiyor.

film izlemek, parkta yürümek gibi beraber yapılan bir eylem gözüyle de bakılabilir pekala.
ee yok mu şöyle güzel hikayeleri olan anlatsın da okuyalım.
Fuckbuddy'min sevgili yaptığı gerçeği ile yüzleşmek zorunda kaldım. Yapması sorun değil her zaman mutlu olmasını dilerim ama şimdi ben nasıl davranacağım onu bilmiyorum. Kendisi benimle hala görüşmek istiyor. Görüşsem kıza yazık, göz göre göre aldatılmış olacak. Madem sevgili yaptın benimle neden görüşmek istersin be adam. iki arada kaldım resmen. Yarın mesaj atıp geliyorum desem adam hazırolda beni bekliyor olacak. Erkekler gerçekten garip yaratıklar...
Harun abi hoşgeldin.
bu konsepti (ya da terimi her neyse), hayatımda ilk defa, bundan dört-beş yıl önce, kuzenimden duyup şoka girmiştim. ki o zamanlar kendisi 19-20 yaşlarındaydı. Ben o yaşıma kadar fanusta yaşamışım galiba dedim. konseptin kendisini kolayca kabullendiysem de ponçik kuzenimin bu tip ilişkilere girebiliyor olmasını hazmetmem biraz uzun sürdü.

tanım: duygusal yakınlaşma kurmadan -nasıl olacaksa-, karşılıklı rızaya dayalı olarak ve cima etmek amacı ile ilişki kurulan birey veya bireylere verilen ad.

edit: dil bilgisi *
19 yaşında taş gibi fuckbuddy arayan daha çok arar.
Seks tüketimi aracı.
ne yazık ki ülkemizde ya erkek tarafının aşık olmasıyla ya da kız tarafının benimle hiç ilgilenmiyorsun demesiyle son buluyor.
günümüzün modern çiftlerinin sikindirik aşklar peşinde koşmak yerine ilgilendiği alternatif bir sikiş yoludur.

sevgili yapmaktan daha iyidir.
zor müessese. ben böyle bir işe girişsem muhtemelen aşık olurum. sonra zırlar dururum. başarabilen kadınlarımızı tebrik ediyorum
Değeri bilinmeyen kurum.

Herkes işini görsün, sonra işine baksın.

Sanıyorlar ki saygısız bir kurum, asla ve asla. Öyle sadece işini gör git değil, danslar edilir, sohbetler ediliir ve bu süre 3 aya kadar çıkabilir. Sadece laçkalık yoktur. Eski fakbadilerimle bile görüşüyorum, sadece yatağa girmiyoruz artık ama saygılıyız. Çünkü ikimiz de 3 ay sonra birbirimizden sıkılacağımızı biliyoruz.
zor bulunuyor galiba yada biz bulamadık anasını satayım.
Ülkemizde gelişmemiş durum. Evet.
ya çok yakışıklı ya da çok çirkin olmanız gerekiyor gözlemlerime göre söz konusu birliktelik için, yakışıklı er kişiye gözü kapalı giden hanımlarımız, çirkin er kişiye de bu zaten görmemiştir laf da çıkmaz başıma bela da olmaz diyerek gidebiliyorlar.

erkeklerimiz içinse durum biraz daha sığ, birçoğunun yakacak ile gideceğin kötüsü olmaz felsefesine sahip oluşu mevlana kadar açık gönüllü olmalarına sebep olmuş.
şu aralar keşke olsa dediğim.
uzun zamandır bulmak istediğim ama bulamadığımdır. nedenini anlamadım ama umarım en yakın zamanda bulurum.
tensel çekim hissedilen ama duygusal bağ kurulamayan, sevişgen arkadaşlık türü...paylaşılan tek şey cinsellik olsa da saçma sapan tek gecelik ilişkilerden kat be kat daha iyi olduğu ortada olan durum...neticede düzenli seks hayatı sevenler için bulunmaz nimet...
Amaç sadece güvenli sex ise idealdir.
Bunun için en uygun şehir vegas'tır. Onun haricinde benzer şehirler var dünya çapında. Ama Türkiye'de imkansız.

Onun için siz Elizabeth'e devam edin ulupalar. Ha ha hah.