bugün

nedense şahsıma sevimsiz gelen iri gözlü şahsiyettir.

bir din alimi gibi durmuyor.
önyargılı olmayıp sahur da televizyonunuzu açıp izlemeseniz bile bir kere dinlemizi tavsiye ettiğim insandır. Dinleyin abi, okuyun, incili de okuyun, tevratı da okuyun. Doğru olan yine size söylenen değil. Sizin yaptığınızdır. Çünkü bu sizin doğrunuz.
hık demiş fethullah hocasının burnundan düşmüş..

ağlak herif.
Hakikat sevdalısı, hakkın bize yakınlığının; denizin balığa yakınlığından daha fazla olduğunu farkında olmadan bakışların önüne seren veya serdirilen şahsiyet.
tokatlıdır.
Kendi anlattıklarından kendisi oldukça hislenen ancak bana pek tesir ettiremeyen, kendi tebiri ile televizyon bülbülü yeni nesil hocalarımızdan. Nihat Hatipoğlu'nu dinleyip ağladığımı bilirim. ancak Ömer Hocam'da henüz bu hazza ulaşabilmiş değilim. Yinede Allah (cc) kendilerinden razı olsun.
kendisi sahura kalkma sebebimdir. en dinlenilesi,öğüt alınılasıdır.
An itibariyle coşturmaktadır... esprisi bile kendine hastır.
-hz musa ve hz şuayip yemeği yediler; çaya geçtiler. Şaka şaka diyorum, o zaman nerde çay...
Şeklinde bi cümle ile güldürdü mübarek.
sahur boyunca program yapan hoca. e bu adam ne zaman sahur yapıyor yahu?
zile'lidir. zile'nin hocalık geleneği olan bir ailesine mensuptur. töngül hoca adıyla bilinen bir müderrisin yeğenidir. Samimi bir insandır.
An itibariyle kanal7 de, peygamberimiz(s.a.v) ve eshabının tevazuu konusunda döktürmektedir...
az önceki progamında dikkatimi çeken bir olay. baş örtüsünün farz olduğunda bahsederken ve bunu kati bir emir olup bu emre uymayanların cehennemlik olacağını söylerken stüdyodaki başı açık kadınların oradaki inanılmaz baskıdan sanki yerin dibine girmiş halleri çok ilginçti. o kadınlar için gerçekten zor anlardı.
Kanal 7' deki sahur programından tanıdığım, olayları kendisi yaşamış gibi anlatan şahıs.
Samimiyetine inandığım sâde müslüman.
Program için para almadığını duyduktan sonra ahanda tv de izlenecek hoca buldum dedirtmiştir.
Nihat hatipoğlu candır, gerisi heyecandır.
hangi kıçtan türediği bile belli olmayan masallarla ağlak'ın yolundan gidenlere ağlayarak ışık tutan ehl-i ticaret alimi.

ağlayarak para kazananlardan.

allah'a değil ağlak'a tapanlardan.

ancak varlığıyla ışık tutmaktadır gerçekten allah'a iman edenlere, tıpkı nihat hatipoğlu gibi tıpkı ağlak fetoş gibi.

bunların yolu şeytanın yolu için gittikleri yoldan gitmemeniz sizi doğru yola bir adım daha yaklaştıracaktır.
yüzünde nur yok dedikleri bu olsa gerek. yani bu adam allah dese küfür gibi geliyor insana.
Siz bakmayın yok misyonermiş yok şöyleymiş böyleymiş diyenlere, samimiyetine gerçekten inandığım hocalardandır. An itibariyle seyretmiş olduğum hocadır. Sahurda ömer döngeloğlu'yu tek geçerim. Sizinde dinlemenizi tavsiye ederim.
600000 lira alamayandir.
içerik bulunamadı.
zilelidir, topragımdır.
nihat hatipoğlu'nun bir numaralı rakibidir.
duygu somurerek gecimini saglayan kisi...insanlar nasil inaniyo samimiyetine anlayamiyorum ...kitaplar alin okuyarak ogrenin dininizi sahibelerin hayatini ..aradan verilen subsimal mesajlar bilinc altinizda sizi yiyip bitiriyo farkinda degilsiniz
Dualarına doğu Türkistan'ı da kattığı için sempatimi kazanmıştır. Var olsun.