bugün

entry'ler (2865)

zeka belirtilerinden biri de chp ye oy vermektir

şu 2002 ye kadar tam randıman giden , halkıyla devleti arasında hiçbir problem olmayan ve o zaman avrupa nın en çağdaş ve özgürlükçü yönetimlerinden biriyle idare edilen ancak şu aralar tamamıyla dünyadan izole , batıdan kopuk , iki dev amerika ve almanya yla takışan bir ülke portresi çizen türkiye deki durumdur. artık chp den başka ülkeyi tekrardan diriltecek , dış ticaret açığını , enflasyonu , faizi iyi seviyelere çekecek ve sektörleri canlandırıp altyapı yatırımlarına hız verecek dahası sanatsız kalıp damarlarından birini kaybetmemek için tüm şevkle sanata ve sanatçıya değer verip özgür ve seküler film ve tiyatro düzenini kuracak , devlet opera ve balelerde yine batı tipi sanat anlayışını oturtacak bir alternatif yoktur.

türkiye de her 50 kişiden birinin suriyeli olması

tek ırk , ideal , zihniyet , eylem hedefleyen benim de içinde bulunduğu kemalist türkçü aydın ve sosyal kişilerin sinirini bozan arapçı tablo. bu işin de biteceği yok , artık suriyeli , şimdi o sıfatı söylemek istemiyorum neyse , tipler sınavsız falan yerleşiyorlar , her türlü bursu alıyorlar ve yemek kartı bile ediniyorlar. bu düzen sona ermeli , bu vatan türklerin yurdu ise. 8 haziran da chp yle bir başlangıç olacak ve bu ulusal düzen merkezi , disipliner ve türkçü milliyetçi bir raya oturacaktır. herkes yine ellerinde atatürk bayraklarıyla dolaşacak , andımız yeniden dudaklardan haykırılacaktır.

türkler olarak gördüğümüz suriyeliyi dövüyoruz

türk ü silmeye fokuslanmış arap milliyetçisi kişilerin ülkeye doluşturduğu daha doğrusu potansiyel oy makinesi haline getirdikleri dilenci , fahişe ve gaspçı tiplere bu ülkenin gerçek sahibinin ulu önder mustafa kemal atatürk ve batı gönüllüsü insanlar olduğunu anlatıyoruz kampanyası. böylece iç ve dış ve doğulu tüm düşmanlardan arınıp yönümüz , tek amacımız , özlemle istediğimiz avrupa kıtasına doğru yol almış olacağız. iyice kök saldı çünkü bunlar. gelen 4 se , 9 ayda 14 oluyor. ensest var çünkü araplarda. bu bilinen bir tarihsel gerçek. siz anladınız onu.

avrupa birliği dağılacak diyen komik müslüman

beyaz türkler olarak bizim de hayallerimizin doruk noktası olan , bugüne kadar alınmama sebebimiz ne gam ki bizi dar boğaza sürükleyen müslüman kimliği olan dünyanın en büyük gücü avrupa birliği nin içinde çatlamalar olduğunu düşünen güldürü ustasıdır. bu çatı sırf ekonomik ve ya tarihsel etiketlerle kurulmamıştır. bilen bilir bu bir gövde gösterisi ve ideal tazyikidir. 3. asya savaşı denen bir olgu vardır. yani 2050 ye kadar sürecek olan. hıristiyan dostlarımızın müslümanlarla olan mücadelesidir bu olay. yani çok heves etmeyin , ekonomik göstergeler de artık düzeliyor çok iyi bir şekilde. hiçbir sıkıntı yok. avrupa da bir terslik yok yani. olamaz da.

jöleli

yine iş başındadır. yakında bir ak jöle dağıtım şirketi kurması beklentiler içindedir.

dilek öcalan girdi sırada abdullah öcalan var

atatürk ün laik ve türkçü çabalarla ve ileri bir devlet yaratmak için kurduğu tbmm nin son halidir. yakında öcalan da hdp vekili olarak o koltukta oturacaktır. buna tabi ki çözüm süreci sempatizanları baya bir sevinecek. akpliler ve hdpliler yani. türklerin artık bir şeyler yapması lazım. ülkemiz elden kayıp gidiyor.

jölelinin artık iyice sayko şizofrene bağlaması

bu ülkeyi deyim yerindeyse adam eden küresel şirketlere ve anadolu kaplanı tehlikesine karşı bir bariyer olan istanbullu vatansever seküler sermayeye demediğini bırakmadığı gibi bunu bağırıp çağırıp yapan kişinin son durumudur. artık komedi dizilerini bıraktım ben açıkçası. keyfim yerine gelsin diye izliyorum bu ikisini. diğeri de " hasan bey " adı verilen sesini bile yükseltemeyen tuhaf bir adam. ama o biraz daha dengeli ve ölçülü. diğeri tamamen kaptırmış ve kaybetmiş kendini.

iq su yüksek bir akpli görünce boynuna sarılmak

ülkenin iq oranını yüksek perde verisiyle ancak stabilitede tutan chpli aydın kemalistlerin bir yeriyle güleceği olay. ama ben biraz sahada çalıştığım için böyle birine denk geldim. dikkat edilirse 1 i. onun da elbette boynuna sarılmadım yeni duş alıp sokağa çıktığım için. sadece uzaktan soğuk ve ölçülü bir şekilde tebrik ettim. ve tabi ekledim : " bize neden katılmıyorsun ? " , cevabı şu oldu : " oy vermem lazım şirketim var ve piyasamı canlandırdılar ". son olarak vatan ve türklük ekonomiden önemli deyip bir an önce ait olduğu yere geçmesini ekledim ve ayrıldık.

denize kürt mü düşse kurtarırsın trabzonlu mu

trabzonluyu. sonra hamsinin civalı ve petrol atıklı zehirli işkembesini kürde " yersen kurtulursun " diye atıp ve onu da denizin derinlerine yollarım. sonra modern ve çağdaş batı illerine huzurla dönerim.

akreplere seks ver gerisini koyver

türkiye nin en ünlü astrologlarından birinin kulis arkasında konuştuğu iddia edilen konudur. o kadar ki artık bu burçtan olanlara maillerle geri dönüş yapmadığını ve iğrenç birer sapık oldukları için günlük köşesinde bile artık sadece ara ara bunların yorumlarına yer verdiğini söylemiş. bir akrep olarak çok da bir yerimde sanki.

erkeğini koyunotu zehriyle öldüren türbanlı

historik görsellere ve yazılı metinlere fazlasıyla duyarlı ve beğenili olan türbanlı. aslında bu yönüyle de bir dev çelişki meydana getiriyor. çünkü bunların görevi sabit bilindiği gibi , 3 çocuk 3 çocu 3 ço o... nefesim kesildi gidip bir yanık viski consume edeyim.

bu kadar cami gorup yazik size diyen batili

geçen gün bir seyahat sitesinden eriştiğim ve evime misafir ettiğim letonyalı ulichkov un sözüdür. o kadar ki bütün gezi boyunca yerin dibine girdim nasıl bu kadar batıdan uzak olabiliyoruz diye düşünerek. gerçekten şanssızlık.

camiye girenleri görünce gelen akıl yorma dürtüsü

bir ülkedeki dengeyi ve homojenliği sağlam için yapılan şeydir. hele ki bu ülke bize arapları ve arapçayı tehlikeli görüp haklı olarak onlara dersini veren ulu önder atatürk ten miras ise. onlar camiye girdikçe daha fazla üretmeli , katma değer yaratmalı , markalaşmalı , analiz etmeli , sorgulamalı ve başarmalıyız. çünkü herkes aynı kapasiteye sahip olamaz. biz üreteniz , halka yön vereniz , dediğimizi yaptıranız. çünkü eğitimli , çağdaş ve kabiliyetli olan bizleriz. düşünüyoruz ve varız. canlıyız , nefes alıyoruz. atatürk e karşı sorumluluklarımız var.

ameriak dururken rusya yla ticaret yapmak

ismi ve ülkesi lazım değil bir dünyayı 5 ten büyük sanan kişinin çizdiği yeni yoldur. sanki avrupa birliği ve amerikalı dostlarımızın ve ülke için 50 lerden beridir yoğun çalışan tarihsel kardeşlerimizin bize kattıklarını sıkı ya da siki yönetimci rusya karşılayabilecek. bir hıristiyan ülkesi olması dışında ben rusya dan gaz bile alınmaması taraftarıyım. bunlar gizliden gizliye avrasya ya kaydırıyorlar ticaret ağlarını. havalimanı niye yapıldı zannediyorsunuz , bişkek e astana ya kazan a oradan taşınacak her türlü mal vesaire. gezide bu inşaatlara karşı çıkmamızın sebebi de tamamen batıyla ilişkilerin bir gün bozulacağını anlayıp harekete geçmemizdi. her açıdan mı berbat gider bir ülke ya.

chp iktidarında türban ve kara çarşafın durumu

aydınlık bir sabaha rastgelen 8 haziran cumhuriyet halk partisi dönemiyle beraber önce devletten sonra da kamudan yavaş yavaş ağırlığını çekecek durum. şu anda batı toplumuyla fazlasıyla bir standart sapması doğdu , sosyolojik olarak incelediğim kadarıyla. ve tabi seyahatlerim kapsamında. yani milano , dublin , brugge deki gelişmiş aydın toplum yapısı ne yazık ki buralarda çok uzaklarda. ciddi bir kılık kıyafet reformuna ihtiyaç var. gerekirse bunlara evde zaman geçirme teşviki kapsamında para dağıtılmalı. sokağa çıkmadıkları saatlerde para kazansınlar mesela. eminim chp kurmayları bunları tartışıp bir çözüme kavuşturacaktır.

kürtler ayrılsa müslüman akplilerin tepkileri

normalde ver(eme)diklerinden farklı olmayan tepkiler. vatan bilinci ve ırk kaygısı taşımadıkları için her şeyi sıradan karşılarlar. hatta bir çoğu mutlu olur çöz(ül)üm sürecini başlatan partiye me me dedikleri için. yani o kadar kabus dolu bir halk ki bu anlatılacak , üzerinde tartışılacak gibi değil. bu kadar mı aciz , sorgulamadan uzak , bilinçsiz , farkındalıktan uzak bir topluluk olur. iğreniyorum.

kadın voleybolun erkek masörüne takan müslümanlar

sosyal medya ya da reel meydanda laik ve türk ülkesinin gururu kadın sporculara yok masöre bacaklarını ellettiren kadınlar , yok ahlaksız bilmem neler gibi sıfatlarla kendilerinden görmeye alıştığımız karalamaları yapan zavallı kesim. bunların yüzünden tecavüzler , tacizler ve laf atmalar arttı. kadınlar artık tehdit altında , bir ayda yüzlerce kadın öldürülür duruma geldik. zihniyet yobaz olunca sonuçlar kaçınılmaz oluyor. küçük kız çocuklarınız varsa koruyun bunlardan. ne olacağı belli olmaz.

kadın voleybolunda dünya birincisi olmamız

bu ülkenin tüm başarılarında imzası olan laik ve modern kesimin sayesindedir. bu başarı aslında kentli , aydın ve seküler türklerin koyunlardan ne kadar farklı olduğunun bir kanıtıdır. kanıta gerek yok gerçi. arapçı tipler bu ülkeyi rezil eden , reytingi aşağıya çekenlerdir. dünya bizi ne yazık ki bunlarla tanımakta. rezillik diz boyu.

osmanlıspor oyuncularının milli marş okumaması

vatan bağları az olduğu için normal olandır. onların marşı mehter mi zehter mi ne dedikleri bir melodi katliamı ve insan psikolojisini ve batılı huzuru bozarcasına viyana kapılarında medeniyeti arayan avrupalılara terör estirme işlevini gören vandalizm ve doğululuk tınısıdır. bir de bunların süper lig de aynı dik başlılığı ve inadı sergileyeceğini düşünün. fenerbahçe ve ya galatasaray stadındaki laik ve vatansever gezi bireyleri onlara neler yapar gülümseyerek düşünüyorum.

dişi köpeğine türban taktıran müslüman

geçen gün yine denk geldiğim hayvan hakları savunucularına verilip bir güzel kıyma edilesi tiptir. kendi zavallılığına bakmazmış gibi bir de köpeğin tüm yaradılış özelliklerine zıt bir komedi sergiliyor.