bugün

entry'ler (179)

sözlük yazarlarının en son oynadığı oyunlar

counter strike online 1.6

selçuk üniversitesi reklamcılık bölümü

tercihlerim arasinda düşündüğüm bölümdür. okuyan, bölüm hakkında bilgi sahibi olup aydınlatabilecek varsa sevinirim.

17 haziran 2014 gana abd maçı

dempsey' in ringlerden alışık oldugumuz tekmelerden birini yediği maç. adam uçan tekme attı resmen.

league of legends

internet cafedekilerinin yüzde doksanının oynadıgı oyun. dışardan oynayanları izledim biraz fena kaptırmışlar kendilerini. konuşmalarında birçok oyun içi terim var, fazla yabancı kaldım.

2014 lys 4

En basit sorularda hata yaptıgım, güzel hazırlanmış sınavdır.

grand theft auto v

Arkadaşlarla pc sistem toplama muhabbetlerine başlamamıza sebeb olan oyundur.

dünyanın en iyi orta saha üçlüsü

Günümüz için iniesta-yaya toure-pirlo, geçmişte ise zidane-viera-figo' dur.

lg g3

Çıkarılabilen batarya ve arttırılabilen hafıza iyi olmuştur. Yaklaşık üç hafta önce g2 alan biri olarak "biraz daha beklemeli miydim acaba? " dedirtmiştir.

allah bize sınav yapıyor

Kuran-ı kerim'i açıp okuyun, kopya çekmek serbest.

yağmurun ve çayın ülkesi rize

Denizcilik işletme mühendisliği için gitmeyi düşündüğüm şehir.

siyaset

Yıllar geçtikce çirkinleşen şeylerden biri.

mancini minibüs şoförü olsa olacaklar

Muavin ceyhun olurdu.

en çok özlenen diziler

Geniş ailedir. ilk bölümleri güzeldi gerçekten.

18 mart 2014 chelsea fc galatasaray maçı

Galatasaray'ın niye 4-3-3 oynamaya çalıştığını anlayamadığım maç. Elinde kanat oyuncusu yok ama sen bu sistemle, gol atman gereken bir maça çıkıyorsun. Burak' dan sag açık, sneijder' den de sol açık olmaz ısrar etmeyeceksin. Anca avrupanın kalitesiz liglerinden biri olan türkiye liginde bu sistemle idare edersin. Kanat oyuncusu dediğin oyunu açar, kanatlardan git gel yapar, orta açar, rakip defansı geride kalmaya zorlar, kendi savunmasınada yardım eder. Gs' nin elinde şuan böyle bir oyuncu grubu yok. Sneijder' de yıpranıyor orada. Gs daha üst seviyede futbol oynamak istiyorsa sezon sonu selçuk ve yektanın yerine dikine oynayabilen orta saha, atlet bir kanat oyuncusu ve forvet mevkinde oynayamayı bilen kaliteli golcü alması gerek. Drogba, eboue, chedjou gönderilmeli, iyi bir fiyat gelirse burak satılmalı.

grand theft auto v

Bugün sabah oturup youtube' da videolarını izleyip, oynamak için heveslendiğim oyundur. Akşam ise yokluktan gidip san andreas car mod 2' yi aldım.

süper lig vs premier league

Birinde futbol oynanır, diğerinde futbol oynanmaya çalışılır.

toplu taşıma araçlarındaki eziyetler

Otobüsün tam ortasında kalmaktır. Tutunacak o direkler yoktur, o tavana asılı seylerde fayda etmez. Belinizin sandığınızdan daha esnek olduğunu o durumda anlarsınız. 11üs, 522st' de sıkca rastlanılır.

12 senede öğrenciye ingilizce öğretemeyen eğitim

O ders saatlerine beden, müzik falan koysunlar belki topcu, sanatcı falan çıkar.

allah a inanmak

Akıllı insanların yaptığı, ruh ve fiziken insana güç veren durumdur.

türk futbolunda yabancı sınırının faydaları

Analar ne yetenekler dogurmuş da bilmiyormuşuz ! dedirtmistir.