bugün

entry'ler (1358)

emre belözoğlu

38 yaşında ve hala takımının en cok koşan 3 futbolcusundan biri olmayı başarıyor. Araştırılması gereken bir futbolcu bence.

6 mayıs 2018 tm akhisarspor galatasaray maçı

Kupa lig takası coktan yapılmıştır zaten diye düşünüyorum. Ancak aynı teklıfı Fenerbahce de yapabilir.

uludağ sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

Eskisehirden hanimefendileri ve beyfendileri bekliyorum.
Not: Param pulum var

kırşehir belediyespor

Bugun itibariyle bolgesel amatör ligden 3. Lige yükseltmiştir. Ankara’da Osmanlı stadyumunda Nevşehirsporla oynanan play off macinda 117. Dakikada Tugay tiryakinin attigi golle 3. Lige çıkmıştır.
Stadda 9 bin Kırşehir’li vardı. 150 servis yuzlerce ozel aracla kavimler göçü yapıldı Osmanlı stadına. Pnlarca derbiye gittiyim, defalarda deplasmana gittim ama hepsini toplasaniz bir tane 3. Lige çıkaracak olan playoff etmez. Velhasıl; sevin arkadaşlar, sokağında top oynadığınız, bakkalindan şeker çaldığınız, esnafına veresiye yazdırdığınız şehirlerin takımlarını sevin. Belki az kupanız olur belki siz de benim gibi 10 senede bir defa sevinirsiniz ama asla unutamazsınız, asla.

sözlük yazarlarının itirafları

6 saattir kimildamadan oturuyorum otobus koltuğunda, birazdan yapisascagim buraya galiba..

bir kadına en yakışan burç

Akrep veya yengectir zannımca çünkü gayet guzel sevisiyorlar.

rahmi hamurcu turizm

Made in kayseri olan bir otobüs firmasiyla daha karsi karşıyayız. Suha turizmin ortaklarindan rahmi hamurcu tarafindan kurulmuştur.
An itibariyle otobüste Kırşehir-Eskişehir yolculugu yapmaktayim. Konfor yüksek fakat otobus firmasi gordugu her dinlenme tesisinde durmaya ant içmiş sanki. 5 saat kadar surecek yolculuğu molalar bakin mola demiyorum molalar vererek 6 saat 15 dakikaya kadar çıkarmıştır. Ayrıca bilen bilir nasreddin hoca dinlenme tesisini , biraz ters yondedir, bulana kadar 3 ust gecitten gectiler falan, gercekten rezalet. Binmeyiniz bindirmeyiniz...

faruk sabancı nın 244 bin liralık montu

Param olsa da ben alsam diye düşündüren monttur.

kader kader derler

“gurbet ellerinde bir yetim gibi
ellerim koynumda bıraktı kader” dizleriyle otobüste memleketten uzaklaşırken gözleri doldurmustur...

fetö devlete sızarken hükümet ne yapıyordu

Kapıyı açıp devletin anahtarini veriyor, parsel parsel satıyorlardı.

ak parti öncesi türkiye

Laik bir ulkeydi 2004 e kadar(akp de 2 sene laiklige dokunmadi)
ABD yle mukayese yapiyoruz evet. Mesela onlarin parasi bizimkinden 4 kat daha degerli.

toyotacorolla vs egea

Degisik bir versustur. Toyotanin her turlu önde alacagi sacma bir karsilastirmadir.
Gecenlerde araba almaya karar verdik babamla. Gittik bir oto plaza’ya 2016 model 40 binkm yol yapmış egea’yi öve öve bitiremediler. Geldik eve baktim ozelliklerine( easypaket 1.3 multijet) sis fari, park sensörü vs hic bir sey yok. Babama toyota bakalim dedim (kendisinin de ilgisi var zaten toyotaya.) 2012 model dizel 1.4 toyota corolla, easy paket egea’dan daha donanımlı. Fiyat da ayni ikisinin de hasar kaydi yok. Simdi otobusteyiz araba almaya gidiyoruz.

fenerbahçe dergisi

Manşetten aziz yıldırımın reklamini yapmıştır. Fenerbahçe dergisi değil, Aziz yıldırım dergisi olmuştur.

tam şuanda beklediğin mesaj

Yeğenim hesabina 300 lira gönderdim, güle güle harca.

ipad

iphone-bilgisayar arasi guzel bir teknoloji ürünüdür.
ipad 2017 wifi mpgt2tu hakkında kiymetli sözlüğümüzde hicbir şey bulunmamaktadir.

5 nisan 2018 esogü silahlı saldırı

içi boş insanlar öğretim görevlisi olduğu sürece bu olaylar ülkemizde yaşanmaya devam edecektir .

aziz yıldırım

Baskan olmasini ostemedigimiz zattir. Gercekten yeter artik, gercekten.

cristiano ronaldo dos santos aveiro

Ayni golü mu izledik bilmiyorum ama siradan bir rovesata golü atti dün. Daha guzelini gecen sene moussa sow Manchester’a atti. ibrahimovicin milli takimda attığı gol bundan kat ve kat daha iyiydi acikcasi.

ipad air 2

Almaya calistigim teknolojik cihazdir. ipad 2017yle kapisir diyorlar ama 2017 de 5 sene daha kullanilir sanki?

uludağ sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

Dunyanin en savma ilanlaridir.
Eskişehir’de okuyorum. 180 boy 60 kilo. Ela goz. Yenibaglarda evim var.