bugün

kendisini sevenlere, anlattıklarından etkilenip hüzünlenenlere saygım sonsuz amaaa,

bana komik gelen adam, komik. öncelikle soyadından belli (bkz: döngel kerhanesi) ayrıca efsane oyuncu dinçer çekmez'e de benzerliği var, her an "mazlumu getirin bana" diye nara atacakmış gibi duruyor...
israile hıçkıra hıçkıra ağlayarak yüzyılın bedduasını etmiş mübarek adam. arada bir buçuk Müslümanı da çıkarmıştır o ayrı. haklı mıdır? evet haklıdır.

http://www.youtube.com/watch?v=IblyLueEeSE
Siyer bilgisi yüksek hocamızdır. Her dâim dünya mazlumlarının yanındadır. Hemşehrimdir.
Mustafa karataş ve nihat hatipoğluyla birlikte akplilerin çok sevdiği hocalardır. Kuran'ın mealini açıp okumaktan aciz insanlar bayılırlar şu adamların anlattığı mucizevi hikayelere.
Sıradan bir vatandasın selamun aleykum diye başlayan cümlesine sadece 'As kardesim' diye cevap vermiş hoca.

görsel

Bana komik geldi, bilemiyorum.
Aleykum selam bile diyemiyen sözde hoca.
ara ara gaza gelen hocadır akıcı üslubu olmadığından sıkar ara ara komik şeyler anlatmalıdır.
Ehli sünnet hocamızdır. Sahur programı vazgeçilmezdir.

Ömer döngeloğlu hz. Muaviye'ye hakaret etmemiştir. Bunu videolarında da görebiliriz. Sahabeye hakaret edilmeyeceğini, konuyla ilgili hadisi bizzat kendi dile getirmiştir. Islam'a nifak sokmaya çalışanlar mümkünse başka kapıya!
Neredeyse tüm sohbetlerini dinledim, hocamıza laf atmaya çalışanların videolarını da izledim.

Insan hakaret edeceği kişiye "hazreti" der mi? Konuyla ilgili hadisi soyler mi?

https://m.youtube.com/watch?v=q6YZNDZb89E

Doğruya doğru, haksıza haksız demek ne zamandan beri hakaret? Asıl söylenmek istenileni anlamayanlar, hocaya iftira atmaya çalışanlar.. Allah böyle müslümanlardan korusun bizi!

Neyse daha fazla yazmayacağım, anlayan anlar ve doğruyu görür. Islam düşmanlarının oyununa gelmez.

Ha bi de birileri biraz daha üzerine alınıp gidip velisine şikayet edecek, hiç çekemem. Bu kadarı anlayana kâfi.
sanki çok önemli birşey yapmış gibi muaviye'ye hazreti dediği için övülen kişi. Allah muaviye'ye de lanet etsin ona hazreti diyenlere de.
Az evvel izlediğim şeker hoca.

Konuşması bana umre hatıralarını anlatan anneannemi hatırlatıyor. Mimikleri, ağlaması aynı.

Severek takip ediyoruz.
dinlerken sanki her an hüngür hüngür ağlayacakmış hissi veren yapmacık hoca.
çok ağlıyor.
sulugöz uzmanı.

arkadaş her programda ağlanır mı ya,ne zaman denk gelsem 2 göz 2 çeşme, birisi bi fıkra mıkra falan anlatsın veya ne bileyim komik bir video falan jeneriğe girsin de adamcağız da bir mola versin ağlamaya...
soyadını duyunca otomatikmen "döngel döngel döngel oğlu" diye ilahi söylememe sebep olan din adamı.
Eski performansını siktiredip ağlamanın prim yaptığına kendini inandırmış hocamsı. Nedir abi. Anlattığın şey o kadar acıklı bişey değil ki. Peygamberimizin elini öpmüş birisi. Peygamberimiz burada oturmuşmuş. Sav efendimizin başından çok acıklı olaylar geçmiş evet ama anlattıklarını ağlayarak anlatman sadece seni komik duruma düşürüyor.
Ve şöyle de bir şey gözlemliyorum. Artık tv de hoca diye çıkardıkları kişiler insanları dini yönden eğitmek gibi bir misyonu tamamen siktiretmiş durumdalar. Necmettin nursaçan bile arayan seyircinin çok mantıklı sorılarını geçiştirmeye çalışıyor. Maksat sadece kendisine ayrılan süreyi geçirmek. Döngeloğlu olsun, nihat Hatipoğlu olsun, karataş olsun. Hep bir hikaye anlatma derdindeler. Dini bilgi verme dertleri yok. Yol gösterme yok. Sadece hikaye. Ve anlattıkları hikayelerin de insanlara dini yönden kattıkları birşey yok.
E sen ve senin gibi adam yerine koyulan hocalar bile bu halka birşeyler katma derdinde olmazsa bu halk yaşar nuri gibi Zekeriya Beyaz gibi şarlatanların empoze etmeye çalıştıklarını sağdan soldan duyar ve uygular.

He çıkıp şimdi birileri"kendin çok mu dindarsın" diye atar tutar yapmaya çalışırsa peşinen cevap vereyim. Elhamdülillah Müslümanım. Doğrumla yanlışımla dinimi yaşıyorum. Müslümanların buyuk çoğunluğu gibi bende yapmam gerekenlerin binde birini dahi yapmıyorum. Ama benim inancım beni bağlar. Lakin karşımıza hoca diye çıkanların inancı sadece kendilerini bağlamaz. islam bildiğini aktarmayı emreder. Bu yüzden onların sorumlulukları daha büyük.
Sahur programi sunan ve peygamberimizin ve ashabinin yaşadığı kissalari anlatan bir abimiz, pek izlemesemde seviyorum kendisini..
sahur vakti zevkle izlediğim islamiyeti kendine has üslubuyla anlatan bir insan.
kürtlere saydırmıştır.
https://www.youtube.com/watch?v=0VCVUGRWJyo
yapmayın oğlum.
soyadı sıkıntıdır.

(bkz: döngeloğlu)

(bkz: döngel)

(bkz: döngel kerhanesi).
Bu ramazan da tercihimdir. Nihat hatipoğlu bu adamın takkesi olamaz.
Akpli bir belediyeniz varsa halk bunu istiyor deyip şehrinize sık sık geldiğini duyarsınız. Bedavaya gelmiyordur herhalde?
Güzel konuşma yapan adam.

Ama yol vermez. Nasıl olacak dediğin ?
Hemen hemen her programda Bilmem ne annemiz, bilmem ne babamız diyerek hüngür hüngür ağlayan hoca. niye bu kadar duygusalsın amk?
Az evvel sigara içen kardeşlerimize seslenen, para karşılığı dini bilgilerini paylaşan bir arkadaştır.

Sigara içmeyin, içiyorsanız israil in ekmeğine yağ sürmeyin diyor. Çamaşır yıkayın ama israil malı ile yıkamayın diyor. Filistinli kardeşlerimize zulmetmeyin diyor.

Ulan ben ciğerlerimi bu kadar düşünmüyorum, Filistin kim?