bugün

türkiyenin gerçek elmas madeni
dünyanın en seksi 3. sporcusu seçilmiştir kendileri.
hem zeki hem başarılı hem de şımarmayan güzel.
türk manken camiyasından nefret etmem nedeniyle açıkçası mankenliği skimde olmayan kişidir.

Ancak gayet başarılı bir sporcudur. en son türkiye windsurfing şampiyonasının datça etabını birinci olarak bitirmiştir. helaldir.
sempatik tavırları, magazine malzeme olmaması, duru güzelliği ve sportmenliğiyle diğer mankenler arasından sıyrılan şahsiyet.
kazandığı paranın nerdeyse hepsini sörfe harcayan bu yüzden de 55 metrekarelik bir evde oturan asil kişidir.
bayan bir mühendis olması, bunun yanında olağan üstü güzel sportif ve sosyal olmasının bende 100 bilinmeyenli denklem etkisi yarattığı mankendir. mühendislik okuyan bir genç olarak söylüyorum , mühendislikteki kız profiliyle bire bir çelişen bir kişiliktir.
bir kadın olarak en beğendiği araç evo 8 miş. *
öss'de derece yapmış sanırım. *
Tartışmasız türkiye'nin en güzel makine mühendisi.
2005 Türkiye Slalom Rüzgar Sörfü Şampiyonu olan sporcu,manken karışımı.
italyan lisesi ve itü makine mühendisliği mezunu, türkiye güzeli, türkiye sörf şampiyonu, avrupa sörf şampiyonası ikincisi, profesyonel yüzücü, öss 1997 türkiye 76.sı olmuş. üç piyano resitali sahibi manken.

evet manken.

aylar sonra gelen edit: italyan lisesinden birinci olarak mezun olduğu gibi, master'ını da cambridge'de yapmış manyak kadın.
bir içim su derler ya ? işte bu kadın bu tarife tam uyuyor. bilsem ki kabul edecek, senden çocuğum olsun istiyorum çağla.
güzellikle zekanın ters orantılı olmadığı matematiksel gerçeğini bizlere ispat etmiş bünye.
tabip ettiğim kadarıyla güzelliğini ve sempati oranını explonensiyel olarak attırmış mühendis meslektaşım. *
girdiği sene sınavda * ilk 500'e girerek itü'de makine mühendisliği bölümünü bitirmiş zeki ve güzel hatun. iyi derecede ingilizce ve italyanca bilmektedir. 10 parmağında 10 marifet.

birde iyi yemek yapıyorsa, alan yaşadı ne diyelim. *
bir içim su arkadaş hem çok güzel hemde çok yetenekli.
sempatikliği ve mütevazılığı ile dikkatimi çeken, başarılı, bilgili, taktir ettiğimiz bir sporcudur.
on parmağında on marifet olan güzeller güzeli hatun, hastasıyız ailecek.

(bkz: kızımız da pek hamarat)
kendisine ait internet sitesindeki ziyaretçi defterine döktürülen hatun kişi.

--spoiler--
hamdi genç 2009-02-11

sizin üzerinize söylenecek kelimeler bulmakta zorlanıyorum hem fiziki olsun hemde sporculuğunuz hemde oyunculuğunuz mükemmeliğinde üzerinde basarılarınızın devamını diliyorum.
--spoiler--

meali:hastayım sana
sonuncuda olsa birinciden fazla ilgilenilen kişidir.
çok güzel ve çok kültürlü ayrıcada sportif bir mankendir. türkiye'de bu model mankenler zor bulunuyor dedirtir.
Arka sokaklar da herkesin saygı duyduğu güzel bir polistir.
arka sokaklar dizine bu sezon dahil olmuş kişi.
arka sokaklar dizisinde "elif" karakterini canlandıran oyuncu.
manken, oyuncu. bu akşam bağdat caddesinde gördükten sonra güzelliği ve sadeliğiyle beni yamultmuş şahıs aynı zamanda. o nasıl bi güzellik yarebbiii! bi ara "sen insansan bizler neyiz" konulu bi mesaj yazasım geldi de o kadar içmemiştim daha. ben o kadar içmeden kalktı zaten. tavlayı arkadaşının koltukaltına verdi kalktı... allah sahibine bağışlasın diyeceğim de o lafın tam olarak ne demek olduğunu hala anlayamadım. bundan sonra çağla'nın sevgilileri benim düşmanımdır. bir de ben bu kadın için "o kadar da güzel değil yeaa" demiştim. kafama sıçayım.
güncel Önemli Başlıklar