bugün

entry'ler (1199)

bahisten ayda 2000 tl kazanmak

mümkündür. mevcut paranızı bir hırsa kapılıp kaybetmezseniz yüksek oranlar veren lisanslı sitelerden oynadığınız takdirde hiç de zor olmayandır. fransa lisanslı miramisbet ve dünyaca ünlü bwin bunlardan bazılarıdır.

hoşlanılan kızın sevgilisi olduğunu öğrenmek

yavaş yavaş yol almak.

sakal sevmeyen kadın

kadınlığından süphe duyulabilir.

arap desteği olmasa kurtuluş savaşı kaybedilirdi

Zaten kurtuluş savaşını da türkler kazanmamış, 1. Dünya savaşında Osmanlı'yı Arabistanlı lawrence organizasyonunda arkadan vuran araplar kazanmıştır. Hatta bugunki iŞiD'in köklerini aldığı Suudi Arabistan devletinin yönetetici ailesi suud'ların vahşice işlediği türk ve osmanlı askeri cinayetleri düşmanları öyle bir korkutmuştur ki yunanlar ingilizler falan hep kaçışmıştır. Arkadaşım biraz et falan yiyin beyniniz akmış sizin.

orospu

Hayat kadınına karşı bile kullanılmaması gereken küfürdür. Nitekim sonuçları facia ile sonlanabilir.

incecik tayt giyip bakın götüm diyen kız

Yüzünün çirkinliğini dikkat dağıtarak gizleyen kızdır.

turabi çamkıran

Adadaki bütün atarlarına ve delikanlılıklarına rağmen Gay barda çok şirin kafa figürleriyle süslediği striptiz vari dansları mevcut olan şahıstır.

saki

Eski dönem meyhane barmenleri diye tanımlanabilecek, sofrada biten içkileri özellikle rakıyı tazelemek için eğitilmiş ve görevlendirilmiş kişidir.

bakire değilim ve bununla gurur duyuyorum

"Bende öyle gevşeğim ki seninle gurur diyorum" diyecek bir herif bulmadığı sürece ömrü hayatını tek başına gurur duyarak geçirecek, yozlaşmanın flama sallayan neferidir.

sabah osbirini çekmiş seksi erkek

Sabah rutin olarak takılmışsa, demek ki o kadar da seksi değilmiş ki tek uyanıyor dedirten ironik kavramdır.

43 numara ayakkabı giyen kız

Basketçidir, karışmayın kıza.

recep tayyip erdoğan

iktidarı döneminde yaptıkları :
1-ekonomiyi düzeltmemiştir. dış ticaret açığı her sene artmaktadır. benzin-asgari maaş oranı türkiye'nin krizden yeni çıktığı 2001 yılı ile aynıdır. sanayi üretim artışı ve ihracat artışı yetersizdir. 45 milyar dolar özelliştirme yapmış bunun kaynağını da çok güzel yemiş şahıstır.
2-sağlık sisteminde saçma sistemler ile doktorların hastaları adam gibi muayene etmeden sallamasına sebep olmuştur. bugün dandik bir endoskopi işlemi için bile Bursa gibi bir şehirde taa 15 eylüle gün verilmektedir.
3-harçların kaldırılması ve kitapların bedava dağıtılması tek adam gibi icraatları gözükse de. ötv-kdv derken halka bindirdiği yükten sonra bunların devlete yük olduğunu düşünenler var ise saflıkları sebebiyle tedavi görebilir.
4-duble yol? nasıl yapıldı acaba? http://www.radikal.com.tr...duble_yola_gitmis-1067662
5-olması gereken şeyleri yapması yanında uludere felaketi, 12 yaşında çocuğun üstüne havan topu düşmesi rezaletleri gibi olaylar hep bu şahsın döneminde yaşanmıştır.

bazılarının ırzına geçse savunmaya geçecekken fazla da saymaya gerek yok. napıyorsunuz amk elinizde internet gibi kaynak varken haber kaynağı olarak stv ve kanal 7'yi mi kullanıyorsunuz sadece anlamadım ki.

kordonaboykot

izmir'de kordon'da bulunan işyerlerinin şikayeti üzerine, direnişçilerin çadırlarının kaldırılması ve gözaltılar gerçekleşmesi sebebiyle twitter'da açılan hashtag. destek bekliyor an itibari ile.

#kordonaboykot

alper potuk vs zinedine zidane

birisi fenerbahçe gibi bir dünya devinde oynama şerefine çok yakındır, diğeri için bu asla mümkün değildir ve en büyük kaybıdır.

muz cumhuriyeti

başbakanı herkese atarlanıp paparayı yedikten sonra kediye dönme özelliğiyle tayyip erdoğan'a çok benzeyen volkan demirel olacak cumhuriyet.

raul meireles

trt'nin loto çekilişinde topları karıştırmasının ardından tayyip'ten veto yiyeceğini ve sonra istanbul'un ara sokaklarında tombalacılığa başlayacağını düşündüğüm top karıştırıcı.

düşman başına bile verilmemesi istenen olaylar

(bkz: panikatak)

fatmagül fakı

adriana lima'nın bıyığı olamayacak kadın. bıyık bak bıyık o derece.

haydarpaşa garı arazisine stat yapılması

Geçici yapılacağı seçenekler arasında olan stat. ben de zaten akp'nin o araziyi bir yandaşa ya da bir arap şeyhine peşkeş çekmeden halk yararına bir şey yaparak kullanacağını düşünmezdim.

akp'nin şehircilik anlayışı o kadar kötü ve o kadar cahilce ki bu stat geçici yapılırsa, stadyumdan sonra oraya yapılacak yapı ile geçmişi arayabilirsiniz bile.

onur air

bir kere tercih ettiğim. koltuk mesafelerinin darlığı, devamlı garip sesler çıkartıp manevralarda çatırdayan uçağıyla bir daha tercih etmeyi düşünmediğim havayolu firması.