bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Türkiye'nin en kaliteli liselerinden biri. Herkesin en az bir dönem gitmesi gerek.
    3 -3 ... supernatural
  2. 2.
    (bkz: reklam aracı olarak sözlük)
    3 -1 ... arabaciarabayatasget
  3. 3.
    mehmet günsür ün mezun olduğu lise.. roma'da yaşama sebebi imiş ayrıca.. zira okul yıllarında dilini, kültürünü öğrendiği için bundan çok etkilenmiş ve gidip orada yaşamak istemiş. ve yanılmıyorsam 5 yıldır da öyle yapıyor. *
    1 ... charmofsmyrna
  4. 4.
    bizim pertevniyal'e (bkz: pertevniyal lisesi)bir arkadaş bu italyan lisesinin bir yıllığını getirmişti de hiç unutmam sınıfta erkekler arasında sabah sabah kavga çıkmıştı...sınıfın arkasında yıllığa bakıp ellerini çalıştıranlar gözümün önüne geldikçe gülerim hep...pertevniyal abazan bir liseydi üzülerek belirtiyorum.
    4 ... mosquito
  5. 5.
    sakın göndermeyin çoluğnuzu çocuğunuzu,aman diyim..
    yazık günah..
    1 -2 ... selmagezinir
  6. 6.
    işin sonudur. yaşamadan kimsenin anlayamayacağı bir tecrubedir.
    1 ... serpent
  7. 7.
    gitmek için can attığım üstelik kazandığım lakin anneciğimin gidip de nolcak italyanca mı öğrencen,öğrence de nolcak diyerek beni yollamadığı okul.şimdi kafamı duvarlara vura vura italyanca öğrenmeye çalışıyorum..
    -2 ... balmsd
  8. 8.
    oks yerle$tirme sonuçlarına göre, sıfır -0- ki$inin tercih ettiği okul. ikinci yerle$tirme'de kontenjan dolacak diye ümit ediliyor. ülkedeki en iyi liselerden biri olduğu iddia edilen bu okula, kimsenin gitmek istememesi ayrı bir konu tabii..
    edit:selmagezinir fazlasıyla aydınlatmı$tır, sağolsundur. kontenjanların dolmamasının sebebi; uçuk okul ücretleri ve ailelerin ilk önce anadolu liseleri'ni tercih etmesiymi$.
    1 ... harvey jacobs
  9. 9.
    güzel bir lise olmasına rağmen yanlış arkadaşlıkların edinebileceği bir lisedir..
    -1 ... sunkissedmoon
  10. 10.
    21 ocak günü erken veda edeceğim hayatımın en büyük parçalarından biri.

tanım: artık çoğu kişinin erkenden veda ettiği okul.
    ... the godfather